Niche parfumerie v Palladiu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

chavah
sv. Parfema z Kecálburgu 5239 příspěvků 21.12.14 16:40
Niche parfumerie v Palladiu

Včera jsem se byla podívat - chválím obrovský výběr Montalek a dalších značek.Nesedla mi unylá slečna s ruským přízvukem stojící stále v podstatě za zády.Ceny Montale Paris 100 ml/3000 kč.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

ijáček  21.12.14 19:30

@chavah Taky jsem se tam stavila, Montalky i jiné odzkoušela, jako bonus jsem tam měla dvě takové blondýnky s ruským přízvukem :lol:

Hanele12
Parfémová maniačka 573 příspěvků 03.01.15 10:14

Poradíte, zda nemají i značku Roja Parfums, nebo kde v Praze by se dala zkusit? Díky.

Na poličce 20 parfémů 1 miniatura 49 odstřiků 177 vzorků V tužebníku 11 parfémů

ijáček  03.01.15 10:23

@Hanele12 Jsou tu teď dvě stejná témata, to druhé se zdá obsáhlejší:

http://www.arome.cz/…ladiu-47649/

Nathan  03.01.15 10:29
@Hanele12 píše:
Poradíte, zda nemají i značku Roja Parfums, nebo kde v Praze by se dala zkusit? Díky.
… na Roja Parfums si v Česku ještě počkáme :(

Hanele12
Parfémová maniačka 573 příspěvků 03.01.15 20:32

@ijáček
Děkuji za odkaz. Už mi nezbývá, než objednat vzorek z ALZD. Zkusím se k někomu přidat, kdo bude objednávat. Jsem na ni moc zvědavá. :jazyk:

Na poličce 20 parfémů 1 miniatura 49 odstřiků 177 vzorků V tužebníku 11 parfémů

kytikyti
Znalkyně 367 příspěvků 17.03.15 19:22

jo ta pani fakt stoji uplne za zady zaroven ale k vunim vubec nic nerika, nemela jsem duveru v to, ze by neco vedela. co si pamatuji nejlepe prodava pan, v prazskem douglasu na prikopech serge lutensy, vi toho spoustu a nenucene a zanicene vypravi. ale tahle pani je tam spis jako sekurity, co ty vonavky v zivote nevidela ani neocuchala.

Na poličce 41 parfémů 4 miniatury 36 odstřiků 182 vzorků V tužebníku 45 parfémů

chavah
sv. Parfema z Kecálburgu 5239 příspěvků 17.03.15 21:25
@kytikyti píše:
jo ta pani fakt stoji uplne za zady zaroven ale k vunim vubec nic nerika, nemela jsem duveru v to, ze by neco vedela. co si pamatuji nejlepe prodava pan, v prazskem douglasu na prikopech serge lutensy, vi toho spoustu a nenucene a zanicene vypravi. ale tahle pani je tam spis jako sekurity, co ty vonavky v zivote nevidela ani neocuchala.

Otravná ženská nalepená na zádech.To šmírování a postávání za zády je tak neskutečně trapný.Téhle prodejně dávám max. rok.

kytikyti
Znalkyně 367 příspěvků 18.03.15 16:49

bylo to hodne divny, o hodne z tech znacek jsem nemela ani paru, když ta holka pracuje v takovy parfumerii, mela by o tom hodne vedet, kdyby mi o tech značkách něco při tom svým postavani povyprávěla, tak bych se vůbec nezlobila. byla jak robot. když jsem se ji ptala na slozeni, tak mi precetla něco vzadu z krabicky

Na poličce 41 parfémů 4 miniatury 36 odstřiků 182 vzorků V tužebníku 45 parfémů

chavah
sv. Parfema z Kecálburgu 5239 příspěvků 18.03.15 18:55
@kytikyti píše:
bylo to hodne divny, o hodne z tech znacek jsem nemela ani paru, když ta holka pracuje v takovy parfumerii, mela by o tom hodne vedet, kdyby mi o tech značkách něco při tom svým postavani povyprávěla, tak bych se vůbec nezlobila. byla jak robot. když jsem se ji ptala na slozeni, tak mi precetla něco vzadu z krabicky

Ty slečny jsou prostě telata.Přečíst si složení na papírku umím taky.Další věc - možná by stálo za to, aby se majitel prodejny šel podívat o několik kroků dál třeba do Sephory, jak vypadá upravená a vhodně oblečená poradkyně.Do luxusní prodejny s luxusními produkty za luxusní ceny patří i vhodně oblečený personál, takový výdaj by to zase při počtu 2 osob nebyl, že.O odborné úrovni nehovořím, ta je nulová a decentní chování rovněž.Lepení se na záda při jakémkoli pohybu zákazníka považuji za nevkusné.
Mimochodem, majitelé a provozovatelé této prodejny, co Vy na to?Nepochybuji, že zdejší diskusi sledujete, viz Vaše reakce na kritiku.Teď mlčíte…

Červánek
sv. Parfema z Kecálburgu 5378 příspěvků 23.03.15 08:58

I já jsem při oslavě jara v Praze navštívila tuto malou prodejničku v Palladiu, pro mě tato PRVNÍ návštěva byla velkým zklamáním. A vystřelila jsem z ní po 5 možná 10 minutách. V „kukani“ seděla velmi znuděná mladá slečna, které se pracovat rozhodně nechtělo, vstala ze židle, když jsem začala zkoušet „Tajskou růži“ od Memo, absolutně se jí nelíbilo, že jsem si jako evtl. JEJÍ potenciální zákazník začala vůni sama zkoušet.

Na můj dotaz na vůně zn. Xerjoff jen suše utrousila - že jsou orientální, dřevité a květinové. A na Amouage mi sdělila, „tu tady nemáme, tady máte leták a kupte si ji v Karlových Varech“.

Opustila jsem tento skleněný prostor mlčky zaražena, šla jsem za manželem nahoru na dobrou kávičku a čokoládovou euforii a zrovna jsme seděli naproti poutavě vypadajícího obchůdku, který mi připomínal loď. Odpočívali jsme, pochutnávající si na dobrotách dobrou hodinu, možná i déle. Obchůdek zejel prázdnotou - nikdo do něj nevkročil- seděla v něm jen ta slečna.

Zato jsem si užívala nezapomenutelných okamžiků u distributorů a majitelů kouzelné parfumerie Egoist Royal Perfumery ve Starém Městě, na jedné z nejstarších ul. v Praze Husova 5 značek MDCI, Jul et Mad, Evody, The Vagabond Princess a zamilovala se do vůní zn. The Vagabond Prince html a mnoha dalších, /kteří zároveň vozí i mé milované Carony na Václavském náměstí do Royal Perfumery . jsou jejich DODAVATEL/(kde v sobotu byla také velmi příjemná atmosféra - zde jsem oslavila 1. jarní den s extrait Narcisse Noir :srdce: ). Ač v Egoist Royal Perfumery bylo v neděli vyjímečně zavřeno, kde však majitelé byli, pustili mě dál, jako vzácného hosta, strávila jsem s nimi úžasné 2 hodiny a odešla s milovanými voňavými poklady. Tato prodejna společně s „Caronovou“ Royal Perfumery Prague na Václavském nám.bude vždy tvořit „sladkou tečku“ mých návštěv Prahy. :*

Omlouvám se, že do jednoho vlákna píšu najednou o třech různých, tedy jsem OT, ale kontext to tak nějak vyžadoval

Na poličce 22 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 6 parfémů

chavah
sv. Parfema z Kecálburgu 5239 příspěvků 23.03.15 21:05

@Červánek
S tímto přístupem k zákazníkům to můžete, vážení majitelé a provozovatelé původně slibného obchodu, rovnou zabalit.Vaše cílová skupina jsme totiž převážně my, které vůním rozumíme asi 100× více než Vaše znuděné a zcela neinformované PODAVAČKY a SLEDOVAČKY.Umíme si vybírat a máme kde.Nejste jedinní.Běžte se podívat ke konkurenci,třeba do Ingredients, jak vypadá evropský přístup k zákazníkovi, noblesa, znalost sortimentu…Ne­pochybuji, že zdejší téma sledujete.Ke kritice se neumíte či spíše ani nechcete vyjádřit.I to o mnohém vypovídá.

Červánek
sv. Parfema z Kecálburgu 5378 příspěvků 24.03.15 08:57

@chavah Myslím, že takové krásné a významné město jako Praha si zaslouží více parfumerií než pouze Ingredients, jeden obchod je opravdu málo a nemůže nabízet všechno a mimoto konkurence rozhodně prospívá.

Ingredients, která zde byla první vlaštovkou na nikovky a osobně si ji velmi vážím a chodím zde ráda, je kapku jinak zaměřena - je to parfumerie s vůněmi, nabízí produkty zaměřené na péči (př. Eva Lom, nyní také Aésop) a s kosmetickým salónem.

Prodejna v Palladiu má smůlu na obsluhující personál - to je její vada na kráse podle mých zkušeností. :(

Royal Perfumery na Václavském náměsti má zase jiné výklenkové značky plus takřka celého Carona včetně pudrů - což hodnotím velice pozitivně. Navíc naslouchají zákazníkovi - sehnali mi třeba Farnesianu, která je teď také v prodeji, (o Farnesianě mě informovali mailem). Personál je velmi přátelský, usměvavý a vstřícný, o vůních přehled má a umí již dnes odhadnout, čím se zákaznice chce navonět, aby jí udělali radost. :palec: :kytka:

Egoist Royal Perfumery - tak to je opravdu královna - přímo v historickém centru klikatých uliček Staré Prahy. Śiroký výběr, velmi přátelská až srdečná atmosféra, obsluha má přehled a znalosti nejen o vůních, ale i značkách, kde zákazník vycítí, že práce je koníčkem a váží si ho, na druhou stranu mu nic nevnucují. Hned také nabídnou možnost zaslání vůně na místo určení. (takové malé alzd nebo mini Harrods v malebném prostředí historického domu s klenbami). Velmi dobrá cenová politika, po nákupu zákazník neodchází s prázdnou, vzorky si může zákazník vybrat + bonus navíc - mluvím z vlastní zkušenosti. Sem se budu vždy vracet a těším se na další návštěvu už teď. :kytka: :srdce: :srdce: :srdce:

Jsou i další KAMENNÉ obchody v PRAZE s výklenkovým sortimentem - na ně pak do jiných vláken

chavah
sv. Parfema z Kecálburgu 5239 příspěvků 24.03.15 18:31
@Červánek píše:
@chavah Myslím, že takové krásné a významné město jako Praha si zaslouží více parfumerií než pouze Ingredients, jeden obchod je opravdu málo a nemůže nabízet všechno a mimoto konkurence rozhodně prospívá…

Myslím, že nejsme v rozporu.Sortiment v Palladiu je velmi široký, ale obsluha je příšerná.Nemožnou prodavačku přežiji v Penny marketu, zde mne však jejich přístup znechucuje.

Červánek
sv. Parfema z Kecálburgu 5378 příspěvků 27.03.15 06:20

@chavah ano,to mas pravdu a je to velka skoda,protoze ne cely narod se o parfemy hloubeji zabyva a vzhledem k tak frekventovanem mistu, kterym Palladium bezesporu je, by si za privetive a prirozene chovajici se obsluhy i bezny navstevnik obchodu mohl aspon ochutnat vuni z jineho soudku. Treba se jednou majitel zamysli a personalne svou strategii prodeje prehodnoti.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist