Nieco ako Dune?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

henus
Nováček 11 příspěvků 19.08.12 15:21
nieco ako dune?

Ahojte, neporadíte mi vôňu? Po parfumérkach moc nechodím, hľadám niečo podobné ako Dune, asi tak 3 hodiny po nastriekaní:))) Okrem tejto sa mi ešte veľmi páči Chloe intense, túto mám, len je moc drahá na bežné používanie. Ďalej sa mi páči zo sladkých napr. Believe od Spearsky, cítim tam lipu a med a necítim umelú vanilku. Ostatné spearsky sa mi nepáčia, ani vyslovene sladké vône. Potom som ešte mala eau claire des merveilles a tá je tiež super, je tam kosatec čo nie je púdrový, je ale tiež moc drahá. Nenosím vône vyslovene elegantné, ani „biele kvety s vanilkou“, a tiež žiadne púdrové. Skôr kvetiny, krém… A určite radšej horké ako kyslé. To tak na priblíženie môjho vkusu:) Za typy vopred ďakujem.

Na poličce 8 parfémů 2 miniatury 2 odstřiky 91 vzorků V tužebníku 4 parfémy
Reakce:

doktorová  19.08.12 15:23

Pro mě osobně je Dune tak jedinečná, že fakt nevím o ničem, co by jí připomínalo. Za tipy budu taktéž ráda…
vnímám jí jako velmi přirozenou, nechemickou, nic z ní nevyčnívá – na tyto horké dny je to dokonalost sama…

henus
Nováček 11 příspěvků 19.08.12 15:36

Tak to s tou prirodzenou a nechemickou si vystihla super, len je taká silná, akože nastriekať, potom sprcha a ide sa…

Na poličce 8 parfémů 2 miniatury 2 odstřiky 91 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Sára
sv. Parfema z Kecálburgu 2917 příspěvků 24.08.12 16:03

Možná bys mohla zkusit Burberry Sport, je takový taky „slaný“ typ vůně

Na poličce 191 parfémů 9 miniatur 225 odstřiků 133 vzorků V tužebníku 30 parfémů

Aja
Učednice 153 příspěvků 24.08.12 20:25
Dune

A co zkusit TIMBUKTU - L'Artisan, v recenzi Ada píše, že je ji podobná.

Na poličce 13 parfémů 2 miniatury 0 odstřiků 15 vzorků V tužebníku 4 parfémy

ippolita
Parfémová maniačka 826 příspěvků 23.02.13 15:02

Neskusala som, ale vycitala, ze podobna Dune je Penhaligon's LP­.no.9

Na poličce 51 parfémů 1 miniatura 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist