Nike fission ??

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Silvie  11.02.08 19:02

Ahoj, já teď asi budu mimo téma… miluju vůně, miluju parfémy a jsem schopna (když mi voní) utratit za ně cokoliv. Zachvíli začne jaro, a já jako každý rok zkoumám a hledám čím bych si obohatila sbírku (já ji vždy poctivě vypotřebovávám) na jaro. MŮJ HORKÝ FAVORIT JE LANVIN RUMEUR 2 ROSE a jsem rozhodutá jej koupit. Ohrnuju nos nad vůněmi PUMA, ADIDAS ATD. promiňte vy co je používáte, nemyslím to zle! Chci dojít k tomu co se mi dnes stalo. Byla jsem v DM drogerii 15 minut před koncem a měla jsem navíc slevu 25% na celý nákup, tak jsem zběsile pobíhala po prodejně. Zabrousila jsem i mezi vůně - mají jich tam jen pár CERRUTI, GUCCI, HUGO BOSS A KENZO a jakoby mě něco vedlo zkusila jsem něco s těch levnějších… nic moc řekla jsem si až jsem došla k Nike FISSION .-))))) cítila jsem v ní Lanvin D´arperge+nový Rumeur 2Rose a snad něco s Light Blue (i když LB není můj šálek) dohromady, je to náááááááááááá­áááááááááádhrer­ná svěží vůně, čistota á la zrovna jsem se okoupala, no dámy za 259 kč mě velmi mile překvapila a už ji mám, mám ji i na sobě a troufám si říct, že by klidně mohla konkurovat i některým známým značkám. Do kabelky na jaro, aby bylo co po ruce je Nike fission myslím dobrá trefa.

Reakce:

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 11.02.08 19:26

Tak to budu muset zkusit :) Někdy se v těch levnějších najdou poklady.
Mimochodem já zrovna testuju Be Kissable od Avonu a taky mě mile překvapila.

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

hafik
sv. Parfema z Kecálburgu 5412 příspěvků 12.02.08 08:45
Silvie píše:
Ahoj, já teď asi budu mimo téma… miluju vůně, miluju parfémy a jsem schopna (když mi voní) utratit za ně cokoliv. Zachvíli začne jaro, a já jako každý rok zkoumám a hledám čím bych si obohatila sbírku (já ji vždy poctivě vypotřebovávám) na jaro. MŮJ HORKÝ FAVORIT JE LANVIN RUMEUR 2 ROSE a jsem rozhodutá jej koupit. Ohrnuju nos nad vůněmi PUMA, ADIDAS ATD. promiňte vy co je používáte, nemyslím to zle! Chci dojít k tomu co se mi dnes stalo. Byla jsem v DM drogerii 15 minut před koncem a měla jsem navíc slevu 25% na celý nákup, tak jsem zběsile pobíhala po prodejně. Zabrousila jsem i mezi vůně - mají jich tam jen pár CERRUTI, GUCCI, HUGO BOSS A KENZO a jakoby mě něco vedlo zkusila jsem něco s těch levnějších… nic moc řekla jsem si až jsem došla k Nike FISSION .-))))) cítila jsem v ní Lanvin D´arperge+nový Rumeur 2Rose a snad něco s Light Blue (i když LB není můj šálek) dohromady, je to náááááááááááá­áááááááááádhrer­ná svěží vůně, čistota á la zrovna jsem se okoupala, no dámy za 259 kč mě velmi mile překvapila a už ji mám, mám ji i na sobě a troufám si říct, že by klidně mohla konkurovat i některým známým značkám. Do kabelky na jaro, aby bylo co po ruce je Nike fission myslím dobrá trefa.

Ty jsi mě navnadila :-))). Zítra jdu do města, tak ji hned někde vyzkouším a dám vědět :-))

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 37 parfémů

benvenuta
Nevyléčitelná závislačka 1705 příspěvků 12.02.08 14:25

Hm, aj ja vzdy ohrnam nos nad Nike… Ale tuto vyskusam. Aj ked nazov ma prave nelaka. Stiepenie atomovych jadier ? To je este horsi nazov nez ma vacsina Calvinov Kleinov.

Na poličce 36 parfémů 25 miniatur 8 odstřiků 49 vzorků V tužebníku 4 parfémy

eva  12.02.08 14:35

Tuto vůni také doporučuju: souhlasím se Silvií, že jde o povedený mix Eclatu a nového Rumeuru Rose :) Za ty peníze: nekupte to :) Skvělá náhrada za svěží novinky, ani ne za třetinovou cenu. Na jaro, léto na polevání opravdu dobrá koupě :)

eva  12.02.08 14:50
benvenuta píše:
Hm, aj ja vzdy ohrnam nos nad Nike… Ale tuto vyskusam. Aj ked nazov ma prave nelaka. Stiepenie atomovych jadier ? To je este horsi nazov nez ma vacsina Calvinov Kleinov.

Myslím, že není radno názvy některých /možná většiny/ vůní vůbec překládat do češtiny nebo slovenštiny ;) Přece jen v originále zní často minimálně obstojně /aspoň foneticky/, a v překladu hrozně :P Navíc mnohoznačnost některých výrazů dovede udělat taky své :)

Tuším Nike v názvu přímo „nuclear“ zatím ještě nemá, ale proč ne: možná načerpají inspiraci pro příště :D Alespoň nějaké vybočení v názvu, když celkově se vůně drží „v lajně“.

/Konečně fission by bylo možné přeložit nejen jako rozdělení, rozpolcení, rozštěpení apod., dokonce je to i označení používané pro stáří hornin nebo buněčné dělení :D Určitě by se dalo synonym najít víc. Raději nepřekládat a neděsit se :) /

benvenuta
Nevyléčitelná závislačka 1705 příspěvků 12.02.08 15:52

No, vraj sa este moze jednat o mitozu :lol:, delenie statov a kapelu :lol: http://en.wikipedia.org/wiki/Fission

Ja som mala fission v pamati ako „nuclear fission“. To slovo sa velmi nepouziva same osebe…

Myslim, ze je to dalsi priklad „techno“ nazvov ako Chrome, Ultraviolet (Paco Rabanne sa zrejme v takych nazvoch vyziva: Ultraviolet Metal, Ultraviolet Aquatic, Ultraviolet Plastic, Ultravoilet Liquid Crystal, Ultraviolet Liquid Metal)
Co je to za divny trend?

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 12.02.08 16:55
benvenuta píše:

Které názvy CK jsou hrozné?

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

benvenuta
Nevyléčitelná závislačka 1705 příspěvků 12.02.08 17:41

Eternity Moment, Truth, IN2U…

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 12.02.08 18:06
benvenuta píše:
Eternity Moment, Truth, IN2U…

Hm, mně to zas tak blbé nepřipadá a IN2U se mi zdá dokonce vtipné…

llenni
Nevyléčitelná závislačka 1604 příspěvků 12.02.08 19:59

In2U mi připadá taky vtipné, Truth a Eternity Moment jsou moje oblíbené vůně :), takže nejsem až tak objektivní.
Je teda pravda, že já mám naopak pro Calvina Kleina slabost. Nenám moc ráda Ameriku a američany, to mám mnohem blíž k jiným zemím a národům. Ale pokaždé se mi líbily jeho přehlídky v televizi - jednoduché linie, splývavé materiály, kalhotové kostýmky … líbí se mi i on, připadá i jak sympaťák. Vždycky mi styl jeho módy připadal poměrně neamerický, zařadila bych si ho, pro sebe, tak možná… nevím, třeba sever Itáie - Miláno.
A stejně tak mám ráda i jeho vůně, svýho času jsem moc ráda používala Escape, Contradiction, teď mám tu EM a Truth a mám je moc ráda..... a třeba Truth mě fascinuje. To spojení jednoduchého flakonu, hranatého, čirého a slova, které je ve svém vzhledu taky hranaté, bez mašliček a kudrlinek, to mi připadá skoro geniální. A to, že v češtině znamená PRAVDU, mi k němu sedí, tak já slovo PRAVDA vnímám.
Nějak jsem se rozepsala a asi by to patřilo spíš do diskuze o oblíbených značkách :)

Jinak, co se týká názvů, které připadají divné mě… to jsou všelijaké dlouhé několikaslovné názvy, které ani neumím vyslovit, což ovšem uznávám, není problém tvůrců vůně, ale můj. Ale všeobecně mám radši jednoslovné názvy vůní.

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 12.02.08 20:07
llenni píše:
In2U mi připadá taky vtipné, Truth a Eternity Moment jsou moje oblíbené vůně :), takže nejsem až tak objektivní.
Je teda pravda, že já mám naopak pro Calvina Kleina slabost. Nenám moc ráda Ameriku a američany, to mám mnohem blíž k jiným zemím a národům. Ale pokaždé se mi líbily jeho přehlídky v televizi - jednoduché linie, splývavé materiály, kalhotové kostýmky … líbí se mi i on, připadá i jak sympaťák. Vždycky mi styl jeho módy připadal poměrně neamerický, zařadila bych si ho, pro sebe, tak možná… nevím, třeba sever Itáie - Miláno.
A stejně tak mám ráda i jeho vůně, svýho času jsem moc ráda používala Escape, Contradiction, teď mám tu EM a Truth a mám je moc ráda..... a třeba Truth mě fascinuje. To spojení jednoduchého flakonu, hranatého, čirého a slova, které je ve svém vzhledu taky hranaté, bez mašliček a kudrlinek, to mi připadá skoro geniální. A to, že v češtině znamená PRAVDU, mi k němu sedí, tak já slovo PRAVDA vnímám.
Nějak jsem se rozepsala a asi by to patřilo spíš do diskuze o oblíbených značkách :)Jinak, co se týká názvů, které připadají divné mě… to jsou všelijaké dlouhé několikaslovné názvy, které ani neumím vyslovit, což ovšem uznávám, není problém tvůrců vůně, ale můj. Ale všeobecně mám radši jednoslovné názvy vůní.

Já mám ráda Eternity, což je, dle mého názoru, úžasný název parfému a krásná vůně - pro mne rozhodně stálice - věčná. Jednu dobu jsem nosila Obsession - možná si ho zase koupím…taky zajímavý název a skvělá vůně…

llenni
Nevyléčitelná závislačka 1604 příspěvků 12.02.08 20:21

Taky se mi ty názvy líbí… Věčnost, Posedlost, Únik … líbí se mi to :-). Jenom mě mrzí, že u toho trendu jednoslovného, výstižného názvu nezůstal.
A Eternity Moment mi nevadí, akorát chápu, že někomu to může lézt na nervy ty odnože Eternity (Eternity summer 200…něco, kdo se v tom má vyznat). Ale E Moment mi připadá dost jiná, takže by si klidně zasloužila nějaký původnější název. :). Třeba Moment :)

benvenuta
Nevyléčitelná závislačka 1705 příspěvků 12.02.08 21:28

Ja to asi beriem prilis filozoficky :) Parfumy su pre mna v oblasti emocii a vtedy sa mi nechce premyslat nad problemom pravdy :)

Som zvedava, s akym dalsim nazvom CK pride (originalnej vone, nie odnoze). Deconstruction? :P

llenni
Nevyléčitelná závislačka 1604 příspěvků 13.02.08 10:09

:) ...... uvidíme.
Akorát, že trend jakým se CK, a mnozí další ubírají mi moc nesedí. Třeba In2U mi přijde sice vtipné, ale vůně se mi moc nelíbí, flakon mi přijde otřesný a reklamní zaměření taky..... I když chápu, že někde holt ty prachy brát musej :). Jako všichni :) ....... viz Rumeur 2 ( a ten se mi alespoň docela líbí)

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist