Niki de Saint Phalle

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

janas
sv. Parfema z Kecálburgu 5643 příspěvků 26.11.08 18:42
Niki de Saint Phalle

Dámy, už jste některá očichala tuto značku? Několikrát jsem na ni narazila - například na FX - moc se mi líbí ten flakonek - černý se zlatým víčkem a barevnými hady, ale nemám tušení, co se v něm skrývá?
Tady na databázi není. Máte ho někdo? Nějak mě to láká!

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů
Reakce:

26.11.08 18:59

janas
sv. Parfema z Kecálburgu 5643 příspěvků 26.11.08 19:04

To já, no není ta flaštička k sežrání?

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10501 příspěvků 26.11.08 19:45

To je náááádhera. :lol: :lol:

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Naja
Parfémová maniačka 833 příspěvků 27.11.08 08:06

To není možné!!! Zrovna včera jsem jí objevila a hrozně se mi líbí design i ostatních věcí (kouplový olej, mléko…) . Dávala jsem odkazy na jiné fórum. Také ji vůbec neznám, má to být vůně mechu, lesa…také se přimlouvám, pokud ji některá znáte, prosím o dojmy 8) http://www.fragrantica.com/perfume/Niki … -4906.html

Na poličce 22 parfémů 0 miniatur 6 odstřiků 25 vzorků V tužebníku 0 parfémů

fiore
sv. Parfema z Kecálburgu 3297 příspěvků 27.11.08 09:22

Holky tady jsem na ní našla celkem dost recenzí, tak jukněte : http://www.scentiments.com/Product/SkuI … x?id=94733

V každém případě se opět jako vždy názory různí, na jiné stránce jsem i četla názor, že jedné ženě připomíná babiččinu kabelku plnou levných vůní a rtěnek, docela zajímavý názor :lol:

Na poličce 56 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 35 vzorků V tužebníku 5 parfémů

moajli
sv. Parfema z Kecálburgu 3125 příspěvků 28.09.11 08:30
fiore píše:
V každém případě se opět jako vždy názory různí, na jiné stránce jsem i četla názor, že jedné ženě připomíná babiččinu kabelku plnou levných vůní a rtěnek, docela zajímavý názor

ano, záleží jak kdo tu vůni vnímá, pro někoho je babiččina kabelka strašnou představou, pro někoho lákadlem.
Pro mne je Niki de Saint Phalle překrásnou chypré se spodním tónem růže a karafiátu a s perfektní výdrží.
Typově je hodně podobná Eau du Soir od Sisley

(ty změny zde jsou přinejmenším dobré k tomu, že se vytahnou na povrch zašlá témata :))

Na poličce 45 parfémů 12 miniatur 11 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 11 parfémů

Bea
Parfémová maniačka 939 příspěvků 28.09.11 09:20

Řekla bych, že Niki patří k vůním, které když sednou, ďo vkusu, do povahy, navíc asociováno s něčím příjemným … tak je uživatelka zbožňuje, adoptuje jako tu „svoji“ vůni, jak se to stalo i mně.
Je to chypré zelená vůně, taková lesní, záhadná,ale voní jako žádná jiná, velmi jinak než ostatní chypré vůně. Miluju ji, ale nosím pouze někdy a u určitých příležitostí, aby mi ta krásná asociace s ní spojená a s tím i NIKI nezevšedněla.
No a když prostě nesedne, tak si jí také uživatelka zapamatuje … jak hrozné to bylo …
Prostě vůně, co zanechá zřetelnou stopu, přímo nesmamatelný vryp.

Na poličce 34 parfémů 2 miniatury 16 odstřiků 48 vzorků V tužebníku 32 parfémů

albeni1  28.09.11 10:14

Ano,
Niki patří k těm několika málo mainstreemovým vůním, které mají charakter. Můj názor je, že je naprosto dokonalá. Je to chypre, ale velmi pohodlně nositelná, narozdíl od jiných.
Lidi, na které udělala dojem, znám ale jenom z Arome, mému okolí se nelíbí. Není to vůně pro masy, a je dost uzavřená do sebe, taková introvertní.

Škoda, že už je po reformulaci.Ale pořád voní krásně.
Barvou by se dala charakterizovat jako brčálová - sametově zelená, a navozuje představu hluboké tmavé tůně v černém smrkovém lese.

pichjit
sv. Parfema z Kecálburgu 9074 příspěvků 07.10.11 18:55

Niki mám jako sluníčko v suchém lese, praskající suché větvičky, hladí, je moc milá a teď jak bylo babí léto jsem si ji moc užívala do práce i ve volnu aniž by si někdo stěžoval.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 26 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist