*NINA RICCI

Fotoalbum tématu (6) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 19.07.09 14:58
*NINA RICCI

Prosím o vaše zkušenosti, hlavně se všemi holubičkami. Tuto značku jsem docela opomíjela.

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů

Ukázat značku Nina Ricci

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 13 Další »
Reakce:

ledifia
sv. Parfema z Kecálburgu 2259 příspěvků 19.07.09 15:18

Zkoušela jsem nedávno, L´Eau mám na cestě:

L'Air du Temps
Na tuhle slavnou vůni jsem byla zvědavá, trochu s obavami, navíc karafiát nepatří k mým oblíbencům. Na začátku květinové zelenisko, opravdu jak zapařená vůně květinářství s karafiátovou převahou, a mýdlo, spousta mýdla. Trocha neurčitého koření. Starobylá vůně, ale ne vůně horních deseti tisíc, spíš vůně dam ze střední vrstvy, kterou si vezmou v neděli na promenádu. Je to vůně čistoty vypraného prádla usušeného venku čerstvým vzduchem, který se proháněl jarní krajinou bez aut, továren a civilizačních zplodin. Přestože silně připomíná minulé století, umím si ji představit i k neformálnímu oblečení, přijde mi „nesvázaná“ a pohodová. Jak slábne, začíná se mi líbit, začátek mě nebral.

L'Eau du Temps
Styčné body se slavnou starší sestrou jsem takřka nenašla. Nádherná první minuta, kdy se vůně line jak záře na kýčovitých obrazech - dokonalá vyváženost zejména citrusového ovoce a květin. Pak se přidává černý rybíz a ještě víc se prosazuje bergamot, v této vůni jej vnímám velmi výrazně až do konce. Následuje hra na zelenější ovoce (hruška) a od této chvíle jsou opět puštěny ke slovu květiny (rozeznám jen jasmín), i když je ovoce stále drží zkrátka. L'Eau dobře drží, je krásně duhově proměnlivá, ženská i elegantní. Sice to má být letnička, ale vidím ji na chladnější roční období. Podobá se trochu Very Sexy For Her 2 a Elle, ty ale nejsou tak barevné, v nich převládá fialová a tmavě růžová. Jednu chvíli mě v L'Eau něco vadí, nejspíš ylang-ylang, ale netrvá to dlouho. Závěr vůně patří nasládlé chuti sena a čaje a tuto podobu si už udrží.

Na poličce 50 parfémů 1464 miniatur 30 odstřiků 498 vzorků V tužebníku 141 parfémů

Uživatel je onlinechavah
sv. Parfema z Kecálburgu 5240 příspěvků 19.07.09 15:22

Čím jsem starší, tím častěji se k ní vracím.
Doma mi dělají společnost:
l air du temps - klasika klasik, mýdlová, ženská, smyslná
Nina - původní - kdo má rád cudné pudrovky,ten pochopí. Špatně se ovšem shání..
Fleur de fleurs - opět téměř nedostupná, úžasná na jaro.Již téměř nesehnatelná
l eau du temps - modrá limitková holubiččí vůně, ale ano, krásná, i když u limitek varovně zdvihám prst ( klasika má zůstat klasikou)

Naopak nová Nina ve stylu červeného jablka, tak to je dle mého zločin proti filosofii vůní. Pro mne tuctová ovocenka, která navíc nevhodně nosí jméno své předchůdkyně.
Další vůně této firmy mne, bohužel, neoslovily.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

ledifia
sv. Parfema z Kecálburgu 2259 příspěvků 19.07.09 15:40

A letošní Nina Nevimjakdál v zeleném s růžovou je Zločin a měl by následovat Trest.

Na poličce 50 parfémů 1464 miniatur 30 odstřiků 498 vzorků V tužebníku 141 parfémů

Vera
sv. Parfema z Kecálburgu 7600 příspěvků 19.07.09 15:43

ledifia :lol: :lol: :lol:

Na poličce 20 parfémů 37 miniatur 2 odstřiky 7 vzorků V tužebníku 1 parfém

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 19.07.09 15:53

Premier Jour - to je jediná NR, kterou jsem vlastnila a už je to dávno. Ale moc se mi tenkrát líbila a dostávala jsem komplimenty. Vůbec mi tam nevadila ta mandarinka, kterou většinou nemusím. Nosila jsem ji za dob studií a bohužel jsem ji velice brzy na sobě přestala vnímat. Asi to chtělo střídat, jenže tenkrát jsem „na to“ ještě nebyla. :D Je to velice ženská vůně, květinová, trošičku orientální. Vůbec si už nevybavuji, kdo na ni tenkrát dělal reklamu.
Musím si ji jít znovu vyzkoušet. Je zajímavé, ke kolika vůním ji přirovnávají na MUA. Namátkou: CK's Contradiction, halloween by j.del pozo, Gaultier Classique, Ralph Lauren Glamorous…

Sára
sv. Parfema z Kecálburgu 2917 příspěvků 19.07.09 15:55

Kdysi jsem měla Deci Delu a ta se mi i líbila, jinak bohužel z N. Ricci není nic z čeho bych byla alespoň částečně uchvácená, holubičky jsou asi tak divné, že by se mi snad mohly začít někdy líbit.

Na poličce 191 parfémů 9 miniatur 225 odstřiků 133 vzorků V tužebníku 30 parfémů

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 19.07.09 16:09

Mě právě navnadila ta zdejší diskuze na téma karafiátové-hřebíčkové vůně.

gentiana
Nevyléčitelná závislačka 1865 příspěvků 19.07.09 16:16

Já leta miluju Liberté Acidulée. Musím ji příležitostně trochu rozkuchat a prostudovat.

Na poličce 113 parfémů 30 miniatur 21 odstřiků 57 vzorků V tužebníku 18 parfémů

Trillian
sv. Parfema z Kecálburgu 3391 příspěvků 19.07.09 16:39

A kde ju chceš zohnať ?

Je to jediná vôňa od Niny, ktorú som mala, zato som ju mala tak často, že už to ani neporátam. Bohužiaľ sa prestala vyrábať a navždy zmizla z povrchu zemského. Odvtedy som však nenašla vôňu, do ktorej by som sa tak zbláznila. Neviem, čím to je, možno som už staršia a náročnejšia, možno tých krásnych vôní poznám viac, ale tá jedovato zelená flaštička s fialovou korunkou navždy ostane mojou prvou a najväčšou láskou.

teraz som si všimla, že ju máš na poličke, závidím

Na poličce 140 parfémů 10 miniatur 15 odstřiků 6 vzorků V tužebníku 32 parfémů

gentiana
Nevyléčitelná závislačka 1865 příspěvků 19.07.09 16:45
Trillian píše:
A kde ju chceš zohnať ?

Je to jediná vôňa od Niny, ktorú som mala, zato som ju mala tak často, že už to ani neporátam. Bohužiaľ sa prestala vyrábať a navždy zmizla z povrchu zemského. Odvtedy som však nenašla vôňu, do ktorej by som sa tak zbláznila. Neviem, čím to je, možno som už staršia a náročnejšia, možno tých krásnych vôní poznám viac, ale tá jedovato zelená flaštička s fialovou korunkou navždy ostane mojou prvou a najväčšou láskou.

teraz som si všimla, že ju máš na poličke, závidím

Jo, a mám pro jistotu dvě:D

Na poličce 113 parfémů 30 miniatur 21 odstřiků 57 vzorků V tužebníku 18 parfémů

Maaya
Učednice 45 příspěvků 19.07.09 17:32

Zkoušela jsem zatím L´Air du Temps , L´Eau du Temps a Premier Jour - nemůžu ani jednu, vadí mi v nich gardénie. Červená Nina mě nijak nenadchla, ale docela se mi líbí Love in Paris , musím na ní mít ale náladu.

Na poličce 10 parfémů 1 miniatura 10 odstřiků 20 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Popelka
sv. Parfema z Kecálburgu 3440 příspěvků 19.07.09 17:52

L´Air du Temps nemůžu, něco mi v ní vadí ale zato Premiér Jour ta se mi líbí moc.Výdrž má dobrou a neobtěžuje :lol:

Na poličce 49 parfémů 5 miniatur 2 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Uživatel je onlinechavah
sv. Parfema z Kecálburgu 5240 příspěvků 19.07.09 17:58

tak koufám, že největší fanynka NR( a konzerva ) jsem tu asi já.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 19.07.09 18:31

Jejich obaly jsou taky zvláštní, část je docela elegantní či moderní a zbytek dost křiklavě trhlý.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 13 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist