Nina Ricci: L'Air du Printemps

Ada 28.01.09 16:53

Nina Ricci: L'Air du Printemps

Včera jsem to našla na jednom blogu - a v noci se mi zrovna zdálo, že k ní čichám :) Pro holubičky mám slabost.

Reklama

katerinka 28.01.09 17:27

Vypadá to krásně, jaképak je složení?

Ada 28.01.09 17:35

Právě že nic moc, bojím se růžové vodičky obecné…
hruška, cedrat, křišťálový květinový akord, růže, jasmín, plumérie, santal, cedr, pleťové pižmo

Širín 28.01.09 18:19

Já tedy obecně mám ráda růžovou, ale jak to vidím na flakonu, tak… NE NE NE.

katerinka 28.01.09 19:15
Ada píše:
Právě že nic moc, bojím se růžové vodičky obecné…
hruška, cedrat, křišťálový květinový akord, růže, jasmín, plumérie, santal, cedr, pleťové pižmo

křišťálový květinový akord - pomoc, was ist das???? šutr+ kytka+ hudba?, tak to už vyloženě cítím, omlouvám se, jsem barbar :oops: :)

Ale modré holubičky se mi líbily.

Oleka 28.01.09 19:26
katerinka píše:křišťálový květinový akord - pomoc, was ist das???? šutr+ kytka+ hudba?, tak to už vyloženě cítím, omlouvám se, jsem barbar :oops: :)

:lol: :lol: :lol: , neumím si to představit , jak píšou ve složení něco neurčitého - tak z toho pak mám špatný dojem, že to prostě jen propagační tah.

Jitka 28.01.09 20:28

Oleko, já taky. Nějak nikdy nevím co si pod tím představit za konkrétní složku. Jinak mám pro holubičky také velkou slabost.

Garfield 29.01.09 15:55

Ach jo.Místo aby nechali na trhu zákazníkům oblíbené vůně, tak je stáhnou a chrlí tady ty podivné odnože :evil: :roll: Holubičky po 109té :roll:

Albeni 29.01.09 16:04

Jsou pořád hezčí než ty s tím jedovatě zeleným chocholem. :)

Barbarra 29.01.09 17:40

Mě se právě „jedovatě zelený chocol“ :D líbí víc. Růžové je všude plno…

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama

TOPlist