NIVEA PURE&NATURAL

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Vevie
Znalkyně 345 příspěvků 09.04.11 16:21
NIVEA PURE&NATURAL

Už někdo zkoušel tuto novou řadu od nivea? http://www.nivea.cz/…/Pece-o-plet … d-natural/

Uvádí 95% složek přírodních, obsah bez parabenů, silikonů, barviv a minerálních olejů.
Mají krémy na obličej, čistící mléko, pleťovou vodu, tělové mléko a deodoranty.

Osobně jsem zkoušela jen deodorant ve spreji z této řady a jsem docela spokojená. Uvažuji nad tělovým mlékem, nemá někdo reference?

Na poličce 6 parfémů 1 miniatura 7 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

LuciaG
sv. Parfema z Kecálburgu 4506 příspěvků 09.04.11 16:35

Tento kozmetický rad nemá žiadne označenie certifikovanej prírodnej kozmetiky, pomenovali sa BIO len tak samy, nik im to neodsúhlasil, a je teda jasné, že okolo prírodnej kozmetiky to nešlo ani zďaleka. Niekde som čítala podrobný rozbor zloženia a dopadlo to katastrofálne :roll:

Na poličce 21 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 09.04.11 16:44

Já mám jejich zklidňující s arganovým olejem a heřmánkem. A je v pohodě. Používám ho na dny, kdy se nelíčím, nikam nejdu a uklízím, takže většinou sobota nebo nějaké odpoledne. :wink: Dělám to tak proto, že se při úklidu člověk hned zapráší a tak je mi líto si dávat na pleť věci opravdu užitečné. No asi to nezní moc logicky. :conf:

Mám ráda jejich tělové mléko tmavomodré a jestli je z této nové řady mléko s arganovým olejem, tak ho asi zkusím. Vím, že arabská kosmetika arganový olej používá hojně i na tělo a do mýdel.

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů

Vevie
Znalkyně 345 příspěvků 09.04.11 16:45
LuciaG píše:
Tento kozmetický rad nemá žiadne označenie certifikovanej prírodnej kozmetiky, pomenovali sa BIO len tak samy, nik im to neodsúhlasil, a je teda jasné, že okolo prírodnej kozmetiky to nešlo ani zďaleka. Niekde som čítala podrobný rozbor zloženia a dopadlo to katastrofálne :roll:

tak já myslím, že nivea nikde netvrdí, že je to bio, jen že složky jsou přírodního původu. Podobně je na tom více značek - třeba alverde taky nemá všechny výrobky certifikované. Moc jsem od nivey v tomto směru nečekala, evidentně se snaží reagovat na současný bio-trend, ale filosofie značky to nikdy nebyla. Nicméně jsem si říkala, co kdyby byl nějaký produkt z této řady fajn…

LuciaG
sv. Parfema z Kecálburgu 4506 příspěvků 09.04.11 16:49

Na všetkých produktoch majú uvedené, že obsahujú BIO arganový olej, ale certifikát o tom nemajú. Pripadá mi to voči klientom veľmi zavádzajúce. Nivea je kozmetický gigant, je veľmi zvláštne, že sa rozhodli nezainvestovať do certifikátu. Jedine, že by ním neprešli :conf:

Na poličce 21 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Vevie
Znalkyně 345 příspěvků 09.04.11 16:51

ahaaa, tak to jo, to jsem si ani nevšimla, to je hloupý no :roll:

Kamikaii
Parfémová maniačka 549 příspěvků 09.04.11 22:11

Lepší je koupit arganový olej čistý od Nobilis nebo Primavery a mazat obličej s tím rovnou, přimíchat do tělového mléka…

V té nivei ho bude minimum, které nemá na nic vliv :evil:

Na poličce 44 parfémů 5 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 14 parfémů

plevanka
sv. Parfema z Kecálburgu 2018 příspěvků 11.04.11 14:49

Vyzkoušela jsem jak denní tak noční krém ze vzorečků a byla jsem překvapená, vyhovovaly mě.
Sice si je nekoupím, ale kdyby mi je někdo dal tak bych je spotřebovala. Jen u deního není žádný OF.

Na poličce 10 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 124 vzorků V tužebníku 1 parfém

Garfield
sv. Parfema z Kecálburgu 3380 příspěvků 13.04.11 12:18

Tchýně má nějaké to nové tělové mlíko, co jsem tak očichala, hezky voní, ale jak je u Nivey zvykem bude to a) samá chemie b) testované na zvířatech.Přírodu to asi nevidělo ani z rychlíku :(

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Jitka
sv. Parfema z Kecálburgu 2219 příspěvků 15.02.12 22:39

Já si koupila jejich pleťovou vodu, protože mi moje došla a nikde blízko ji neměli. http://www.nivea.cz/…-and-Natural Přiznám se, že mě nalákali arganovým olejem. Strašně moc voní, nemůžu si na to zvyknout, už proto nemůže být BIO, ale žádnou neplechu mi na pleti zatím nedělá, takže ji vypoužívám a zapomenu. :) Bude to nejspíš jak píše Garlfield. Od Nivei si sem tam koupím jenom tělové mléko v modrém balení a doma máme krém s původní parfemací, protože mám tu vůni ráda, jinak nic.

Na poličce 28 parfémů 13 miniatur 9 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Lady A
Znalkyně 482 příspěvků 16.02.12 12:33

Vyzkoušela jsem tento deodorant a docela to ujde. Zaujalo mě, že píšou, že je to bez hliníkových solí a parabenů.

http://www.nivea.cz/…-vuni-lotusu

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 10 parfémů

Jil
Učednice 144 příspěvků 16.02.12 12:50

Já nedávno zkusila Denní zklidňující krém s argan. olejem a heřmánkem a luxusně jsem se osypala :evil:. Taky mě dost stahoval obličej, přitom na něm bylo napsáno, že je na suchou pleť :nevim:. Měla jsem i krém na ruce s arganovým olejem, sice hezky voněl, ale přišel mi málo výživný. Celkově mě tahle řada nezaujala.

Na poličce 22 parfémů 2 miniatury 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

Evulik
sv. Parfema z Kecálburgu 9231 příspěvků 16.02.12 13:06

Ja Niveu používam už 3 roky pravidelne každý deň, ten protivráskový Q10, nočný aj denný. Predtým som mala Loreal a tento je oveľa lepší, mám z neho príjemnú pleť.
Ale je fakt, že ja mám neproblematickú zdravú pleť, takže je asi úplne jedno, čo si na tvár napatlám :) Protivráskové účinky tieto krémy nemajú žiadne, tak dávam prednosť príjemnému pocitu po aplikácii :)

Na poličce 85 parfémů 14 miniatur 19 odstřiků 110 vzorků V tužebníku 6 parfémů

slniecko
sv. Parfema z Kecálburgu 6187 příspěvků 16.02.12 13:19
Alc@ píše:
Vyzkoušela jsem tento deodorant a docela to ujde. Zaujalo mě, že píšou, že je to bez hliníkových solí a parabenů.http://www.nivea.cz/…-vuni-lotusu

Ja som skusala ten jazminovy, ale v spreji a robi mi exem :?

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Verda2
sv. Parfema z Kecálburgu 3047 příspěvků 16.02.12 16:42

Vyzkoušela jsem skoro všechna dea od Nivey (tedy tuhé a kuličky, spreje ne) a nejjemnější mi připadal tento:
http://www.nivea.cz/…l-and-Beauty
vhodný i po depilaci a s tímto nemám žádný problém

Na ruce je nejlepší tento:
http://www.nivea.cz/…mzitou-ulevu

Na tělo tělové mléko:
http://www.nivea.cz/…OBLIBENE-3V1

S řadou Pure & Natural spokojená nejsem.. :mrgreen: , mléko i krémy se špatně roztírají, za mě tuto řadu ne. Ale každému vyhovuje něco jiného.
A píšou tam, že je to přírodní z 95%…

Na poličce 33 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist