NIVEA/DOVE

Fotoalbum tématu (5) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Chava
Parfémová maniačka 675 příspěvků 29.05.07 20:45
*NIVEA/DOVE

Vezmu ze široka - u nového vydání Marianne jsou přiloženy dva vzorečky Dove - sprchový šampon a tělové mléko. No a tak mě napadlo, že když tak krásně voní, stálo by za to zapátrat, zda existuje nějaká vůně, která by se Dove parfemací podobala. Taková ta nekomplikovaná vůně mléčné čistoty.Uvítám tip.

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Reakce:

benvenuta
Nevyléčitelná závislačka 1705 příspěvků 29.05.07 23:26

D&G Sicily. Tato kremovo-mydlova vona je dost blizko Dove.

Na poličce 36 parfémů 25 miniatur 8 odstřiků 49 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Kity  30.05.07 13:52

Mě voní jako DOVE - Jenifer Lopez GLOW

Aja  05.07.07 22:13
*NIVEA

Poraďte prosím, pokud znáte sprchový gel Nivea intimate (intimo sensitive) pak víte, že je to moc příjemná vůně. Marně sháním parfém, který by se této vůni nejvíce podobal. Třeba mi ale dáte nějaký tip vy? (Obsahuje panthenol, Aloe Vera). Moc děkuji za odpovědi

benvenuta
Nevyléčitelná závislačka 1705 příspěvků 06.07.07 23:24

Vonia odlisne od klasickej Nivea vone?
Onucham ho, ked pojdem do drogerky.

Na poličce 36 parfémů 25 miniatur 8 odstřiků 49 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Aja  07.07.07 08:50

Právě, že voní úplně jinak než ta klasická Nivea. Neumím jí moc popsat, cítím z ní fialku, možná růži…

eva  07.07.07 12:29

aja: právě daný gel čichám: je velmi jemný, skoro ho necítím - musím se snažit. Trochu mi připomíná jedině snad Soniu Rykiel Not For Man!, pozor - verzi EDT, nikoli edp - ale jen PŘIPOMÍNÁ, edt je mnohem výraznější, koncentrovanější, tak moc jemná a těžko „vyčichatelná“ určitě není, ale je to jediná vůně, co znám, s níž je si gel podobný. Vlastně kdysi měl podobnou vůni Avon, jméno si už bohužel nevybavím, je to dávno - onen parfém se určitě už nevyrábí.
Jemnost Nivea int. gelu a slabost mi trochu připomíná i Pumu Create Woman - ale tady se možná pletu, protože konkrétně Puma Create W. je pro mne další velice slabá vůně, kterou skoro necítím: to se mi zdá už i Nivea gel o něco výraznější :o)

eva  07.07.07 12:34

měla bych obdobný DOTAZ NA NIVEU DEO CITRON.TRÁVA - vyrábí se nově deodorant s citronovou trávou - naprosto úchvatně mi voní, ale chtěla bych nějakou toaletku, nebo alespoň kolínskou, deo prostě nevydrží vonět dlouho - neznáte někdo něco velmi podobně vonící? Asi edc této vůně Nivea nevyrábí? Nikde jsem zatím edc/edt neviděla, ani u nich na webu…

Arome e.v.a.
Učednice 92 příspěvků 08.07.07 09:49

Hodně se mi zalíbila vůně deodorantu od Nivey s citronovou trávou:
pokud byste, milé dámy, znaly kolínskou, toaletku nebo případně parfém, který voní podobně jako tato Nivea citr.tráva, budu ráda, když se podělíte o název;-) Děkuji a přeji krásný den!

Na poličce 0 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 08.07.07 20:14

Ten deodorant neznám, ale po citronové trávě mi voní pánská Blv od Bvlgari.

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Aja  09.07.07 19:36

Nivea intimate voní opravdu slabě, když přičichnete k lahvičce, ale když už se použije tak voní krásně.
Každopádně Evě děkuji za tip na Soniu R., vyzkouším hned jak se dostanu do Marrionaudu.

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 08.08.07 12:34

Pro Evu: tak jsem ti našla tvoji vytouženou kolínskou :) Dneska jsem očichala u Rochera Fraicheur Vegetale Verbena a ta voní krásně a výhradně po citronové trávě. Respektive má to být očividně citronová verbena, ale když ji srovnám s vůní lemongrassového éteráku, je to přesně ono. Nevýhoda: výdrž taky nic moc, z kůže byla za půl hodiny pryč. Výhoda: 125 ml za 320 korun, takže polívačka.

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Arome Roxy
Učednice 34 příspěvků 12.03.11 19:13
*NIVEA

Ahoj všem,
témat na krémové vůně je tu ve fóru opravdu dost, nicméně vůně, kterou bych ráda vlastnila já, je trochu jiná. Konkrétně sháním vůni podobnou tělovému mléku od Nivey, ale tomu s bambuckým máslem (viz. http://www.nivea.cz/…/Pece-o-telo … LIBENE-3V1 - těžko se mi popisuje, jak voní, ale není to typická Nivea).
Nemám ráda sladké vůně (na mě se většinou rozvoní ještě sladčeji), ani příliš intenzivně květinové či „bonbónkové“. Spíš mne zaujmou čisté, negresivní, jemné, ale přesto originální (ne tuctové), chladnější vůně. A tohle tělové mléko je úplně úžasné, škoda že Nivea nevyrábí toaletky… :-) (třeba taková vůně opravdu existuje, jen jsem na ní ještě nenarazila)…
Poradíte, prosím, někdo?
Děkuji za jakýkoliv tip! :-))

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

gabriela.sr
Nováček 9 příspěvků 24.05.12 13:49
Vůně čistoty...dove original,nivea original,nivea krém...

Moc se nevyznám, a chtěla by jsem poradit…už dlouho hledám parfem který připomína dove,niveu, le ty modre originály. Hlavně ne sladkej,citrusovej ani kvetinovej.Ne moc pronikavej,ani moc svěží, takovej lehkej. Jako když se někdo sprchuje dove a pak otevre koupelnu…
Ale taky v tom parfému porád hledám něco zvláštního,ne­popsatelnýho ani sama nevim co :think: .Existuje prosím takovej?Děkuji za každej typ :*

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

andry
sv. Parfema z Kecálburgu 6753 příspěvků 24.05.12 14:12

http://www.arome.cz/…kremova-169/
http://www.arome.cz/…e/mydlo-306/

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
 Váš příspěvek
Další témata z kategorie

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist