Nobilis tilia

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Hraška
Nevyléčitelná závislačka 1095 příspěvků 18.10.08 20:41
Nobilis tilia

Máte skúsenosti s touto kozmetikou? Zaujímajú ma najmä telové oleje - kokosový (vonia naozaj ako kokos?), makový, lieskový, hroznový.

Na poličce 18 parfémů 3 miniatury 9 odstřiků 26 vzorků V tužebníku 13 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 19 Další »
Reakce:

19.10.08 12:29

kokosový jsem od nich měla a je tak kokosový jak jen kokosový olej může být. Příjemná vůně, trochu pomalejší vstřebávání…ale na zimu…hmmm…dík za jeho připomenutí

Hraška
Nevyléčitelná závislačka 1095 příspěvků 19.10.08 13:24

Super, som rada, že vonia fakt kokosovo, keď sa mi trošku zmenšia zásoby, tak idem doň :D Bála som sa, aby nevoňal nejak divne, v databázi som ho nenašla a celkovo je tam máličko recenzií…

saeculi-felicitas
Učednice 184 příspěvků 03.11.08 22:55

skvělý mi připadá meruňkový olej této značky na smíšenou pleť a jojobový na vlasy. kokosový mám raději monoi tiare nebo liveon, ale ani nobilis není špatný.

Na poličce 10 parfémů 7 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 03.11.08 23:30

Hraško, jak je ten kokosák od Nobilisu balený, není v lahvičce s úzkým hrdlem? Je lepší balení se širokým hrdlem (např. Liveon), protože kokosák má bod tání 24 a když ztuhne (zvlášť teď v zimě), tak ho z úzké flašičky nijak nedostaneš. Takže zvaž, kde ho budeš skladovat a jak ho chceš používat a podle toho vol balení.

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Nela
Znalkyně 290 příspěvků 04.11.08 01:08

Kokosák z NT není jen čistý kokosový olej (ten jak píše Ada je vážně hodně tuhý při normální teplotě). Ale je to směska kokosového oleje a z jedné třetiny slunečnicového oleje - ten je tekutý (a také levný), takže s výslednou směsí se bude lépe pracovat a bude lépe tát. Sice to není špatná myšlenka, ale vadí mi, že tahle směs vychází cenově stejně nebo ještě dokonce hůř než čistý panenský kokosový olej v biokvalitě. Osobně používám biokokosový olej 999plan, nebo na rozmazlování mám voňavé kokosové oleje Pure Fiji :wink:

Jinak z kosmetiky NT mám ráda pleťové vody a tonika. I velká balení vychází hodně lacino a mají spoustu možností využití :D

Na poličce 20 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 6 parfémů

Hraška
Nevyléčitelná závislačka 1095 příspěvků 07.11.08 16:01

Áno, Adi, je vo fľaši s úzkym hrdlom, myslela som na to, že aplikácia bude ťažšia :?

Ten Liveon je u nás dosť drahý a ponúka ho len pár stránok, ale videla som v podobnom balení v bio obchode kokosák nemeckej značky (nepamätám si) za priaznivú cenu, tak keď domíňam zásoby, idem doň :)

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 07.11.08 17:08

Holky, a k čemu je dobrý kokosový olej, kromě toho, že hezky voní ?

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Nela
Znalkyně 290 příspěvků 07.11.08 20:36

Je dobrý třeba na suché konečky vlasů vetřít trochu po umytí nebo před mytím použít víc na celou délku vlasů jako zábal :wink: I na pleť - líp se vpíjí a nezanechává takový mastný film jako jiné oleje, na rty místo balzámu… úžasný je na masáže a ten panenský je dobrý i k jídlu :D

Na poličce 20 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 6 parfémů

Hraška
Nevyléčitelná závislačka 1095 příspěvků 08.11.08 09:39

Našla som link na ten kokosák, čo som videla v jednom bio-obchode:

http://www.quellezumsein.ch/…SC_00481.jpg

Je to ten vpravo..Bolo na ňom písané najmä o použití v kuchyni, ale bol to čistý kokosák a bola na ňom zmienka aj o kozmetickom využití (napokon aj o Liveon je písané, na čo všetko sa dá použiť okrem natierania na telo a do vlasov).

Jitka
sv. Parfema z Kecálburgu 2219 příspěvků 08.11.08 20:01

Já si kupuji tady tento, zrovna ho mají v akci: http://www.najadashop.cz/akce/akcni-nab … j-bio.html

Míchám si ho s bambuckým máslem v poměru 1:3. Bambuckého másla je ten větší díl. Používám ho na tělo, obličej, bezvadnou pomádu na rty, vlasovou masku, bezkonkurenční krém na ruce. Jinak obojí lze přidat na lžíci do koupele a pod. Ještě spolu s mandlovým olejem tvoří převážně mou kosmetickou výbavu.

Na poličce 28 parfémů 13 miniatur 9 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Hraška
Nevyléčitelná závislačka 1095 příspěvků 09.11.08 11:09

Áno, Jitka, viem, to je ten Liveon :( Ale u nás stojí bez poštovného 279,–, to je riadny rozdiel…

LuciaG
sv. Parfema z Kecálburgu 4506 příspěvků 12.03.09 14:00

Neviete niekto, aké sú od nich krémy na mastnú pleť? Dokážu zmatniť a uzatvoriť póry?

Na poličce 24 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Elvira
sv. Parfema z Kecálburgu 6476 příspěvků 01.05.09 17:52

Dnes jsem doplýtvala hydrofilní olej s mimózou a medem :( Ten neměl chybu. A výborné jsou i všechny čtyři sprchové gely. . .jeden lepší než druhý - levandule, citrusy, ylang-ylang a cedr se santalem.

Na poličce 16 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 13 parfémů

maricka
Nevyléčitelná závislačka 1075 příspěvků 19.08.09 16:43

Dnes jsem od této firmy poprvé použila jejich gomážní masku a mohu říci, že pleť je po ní stokrát krásnější než po lecjakém peelingu… Opravdu hebká, uzavřená, krásná… A to jsem masky doteď obcházela velkým obloukem a považovala je dosud za „pitomůstky k ničemu“.

Ještě mám od nich vanilkový krém, krásně voní a vůbec je příjemný… A za pár dní snad dorazí olej na intimní hygienu a do koupele, tak jsem zvědavá :-)

Na poličce 38 parfémů 529 miniatur 0 odstřiků 13 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 19 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist