Nobilis tilia

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Hraška
Nevyléčitelná závislačka 1095 příspěvků 18.10.08 20:41
Nobilis tilia

Máte skúsenosti s touto kozmetikou? Zaujímajú ma najmä telové oleje - kokosový (vonia naozaj ako kokos?), makový, lieskový, hroznový.

Na poličce 18 parfémů 3 miniatury 9 odstřiků 26 vzorků V tužebníku 13 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 19 Další »
Reakce:

19.10.08 12:29

kokosový jsem od nich měla a je tak kokosový jak jen kokosový olej může být. Příjemná vůně, trochu pomalejší vstřebávání…ale na zimu…hmmm…dík za jeho připomenutí

Hraška
Nevyléčitelná závislačka 1095 příspěvků 19.10.08 13:24

Super, som rada, že vonia fakt kokosovo, keď sa mi trošku zmenšia zásoby, tak idem doň :D Bála som sa, aby nevoňal nejak divne, v databázi som ho nenašla a celkovo je tam máličko recenzií…

saeculi-felicitas
Učednice 184 příspěvků 03.11.08 22:55

skvělý mi připadá meruňkový olej této značky na smíšenou pleť a jojobový na vlasy. kokosový mám raději monoi tiare nebo liveon, ale ani nobilis není špatný.

Na poličce 10 parfémů 7 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 03.11.08 23:30

Hraško, jak je ten kokosák od Nobilisu balený, není v lahvičce s úzkým hrdlem? Je lepší balení se širokým hrdlem (např. Liveon), protože kokosák má bod tání 24 a když ztuhne (zvlášť teď v zimě), tak ho z úzké flašičky nijak nedostaneš. Takže zvaž, kde ho budeš skladovat a jak ho chceš používat a podle toho vol balení.

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Nela
Znalkyně 283 příspěvků 04.11.08 01:08

Kokosák z NT není jen čistý kokosový olej (ten jak píše Ada je vážně hodně tuhý při normální teplotě). Ale je to směska kokosového oleje a z jedné třetiny slunečnicového oleje - ten je tekutý (a také levný), takže s výslednou směsí se bude lépe pracovat a bude lépe tát. Sice to není špatná myšlenka, ale vadí mi, že tahle směs vychází cenově stejně nebo ještě dokonce hůř než čistý panenský kokosový olej v biokvalitě. Osobně používám biokokosový olej 999plan, nebo na rozmazlování mám voňavé kokosové oleje Pure Fiji :wink:

Jinak z kosmetiky NT mám ráda pleťové vody a tonika. I velká balení vychází hodně lacino a mají spoustu možností využití :D

Na poličce 25 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 6 parfémů

Hraška
Nevyléčitelná závislačka 1095 příspěvků 07.11.08 16:01

Áno, Adi, je vo fľaši s úzkym hrdlom, myslela som na to, že aplikácia bude ťažšia :?

Ten Liveon je u nás dosť drahý a ponúka ho len pár stránok, ale videla som v podobnom balení v bio obchode kokosák nemeckej značky (nepamätám si) za priaznivú cenu, tak keď domíňam zásoby, idem doň :)

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 07.11.08 17:08

Holky, a k čemu je dobrý kokosový olej, kromě toho, že hezky voní ?

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Nela
Znalkyně 283 příspěvků 07.11.08 20:36

Je dobrý třeba na suché konečky vlasů vetřít trochu po umytí nebo před mytím použít víc na celou délku vlasů jako zábal :wink: I na pleť - líp se vpíjí a nezanechává takový mastný film jako jiné oleje, na rty místo balzámu… úžasný je na masáže a ten panenský je dobrý i k jídlu :D

Na poličce 25 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 6 parfémů

Hraška
Nevyléčitelná závislačka 1095 příspěvků 08.11.08 09:39

Našla som link na ten kokosák, čo som videla v jednom bio-obchode:

http://www.quellezumsein.ch/…SC_00481.jpg

Je to ten vpravo..Bolo na ňom písané najmä o použití v kuchyni, ale bol to čistý kokosák a bola na ňom zmienka aj o kozmetickom využití (napokon aj o Liveon je písané, na čo všetko sa dá použiť okrem natierania na telo a do vlasov).

Jitka
sv. Parfema z Kecálburgu 2219 příspěvků 08.11.08 20:01

Já si kupuji tady tento, zrovna ho mají v akci: http://www.najadashop.cz/akce/akcni-nab … j-bio.html

Míchám si ho s bambuckým máslem v poměru 1:3. Bambuckého másla je ten větší díl. Používám ho na tělo, obličej, bezvadnou pomádu na rty, vlasovou masku, bezkonkurenční krém na ruce. Jinak obojí lze přidat na lžíci do koupele a pod. Ještě spolu s mandlovým olejem tvoří převážně mou kosmetickou výbavu.

Na poličce 28 parfémů 13 miniatur 9 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Hraška
Nevyléčitelná závislačka 1095 příspěvků 09.11.08 11:09

Áno, Jitka, viem, to je ten Liveon :( Ale u nás stojí bez poštovného 279,–, to je riadny rozdiel…

LuciaG
sv. Parfema z Kecálburgu 4506 příspěvků 12.03.09 14:00

Neviete niekto, aké sú od nich krémy na mastnú pleť? Dokážu zmatniť a uzatvoriť póry?

Na poličce 22 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Elvira
sv. Parfema z Kecálburgu 6470 příspěvků 01.05.09 17:52

Dnes jsem doplýtvala hydrofilní olej s mimózou a medem :( Ten neměl chybu. A výborné jsou i všechny čtyři sprchové gely. . .jeden lepší než druhý - levandule, citrusy, ylang-ylang a cedr se santalem.

Na poličce 17 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

maricka
Nevyléčitelná závislačka 1075 příspěvků 19.08.09 16:43

Dnes jsem od této firmy poprvé použila jejich gomážní masku a mohu říci, že pleť je po ní stokrát krásnější než po lecjakém peelingu… Opravdu hebká, uzavřená, krásná… A to jsem masky doteď obcházela velkým obloukem a považovala je dosud za „pitomůstky k ničemu“.

Ještě mám od nich vanilkový krém, krásně voní a vůbec je příjemný… A za pár dní snad dorazí olej na intimní hygienu a do koupele, tak jsem zvědavá :-)

Na poličce 38 parfémů 529 miniatur 0 odstřiků 13 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 19 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Trvale odstranění chloupků - je to možné?

Chloupky nás vytáčí všechny. Nechci ani počítat kolik hodin jsem já sama strávila jejich odstraněním a kolik jsem vyhodila peněz za veškeré epilace, depilace a nakonec jsem stejně skončila s žiletkou v ruce. Po pár nezdařilých pokusech se ale řešení přeci jen našlo.

Celý článek »
TOPlist