Notes

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ledifia
sv. Parfema z Kecálburgu 2259 příspěvků 31.05.09 10:46
Notes

Právě mě napadlo, že bych užila na webu svůj parfémový NOTES . Stejně si ho musím založit, ale uvítala bych ho přímo tady, paralelně se zkušebníkem a databází.

Jak se plní police, množí obchody a trochu zkušenosti, tak se množí poznámky, které si musím udělat: Kde v jaké krabici mám jaké vzorky, kde krabičky, některé adresy, případně poznámky k parfumeriím, prostě spousta poznámek. Některé další informace, co mě zajímají, se dají vytáhnout z fóra, ale tam už je toho moc.

Začínám mít potřebu mít toto vše pohromadě.

Notes by nemusel být nijak členěn, i když vytvořit si v něm záložku s vlastním názvem by bylo fajn.
Ale abych si moc nevymýšlela, „čistý listovací sešit“ TADY by mi stačil.

Na poličce 50 parfémů 1464 miniatur 30 odstřiků 498 vzorků V tužebníku 141 parfémů
Reakce:

ledifia
sv. Parfema z Kecálburgu 2259 příspěvků 31.05.09 10:48

Já jsem ale :evil: - patří to do DATABÁZE, prosím o případný přesun. :oops:

Na poličce 50 parfémů 1464 miniatur 30 odstřiků 498 vzorků V tužebníku 141 parfémů

hakhak
Parfémová maniačka 504 příspěvků 02.06.09 22:35

Ano, taky bych to moc uvítala. Něco mám ve wordu, něco na flashce, něco v diářku a mám v tom pěkný chaos :wink:

Na poličce 10 parfémů 4 miniatury 23 odstřiků 50 vzorků V tužebníku 2 parfémy

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 02.06.09 22:55

Já mám svůj poznámkovník komplet v Excelu. Vedu tam vše včetně toho, kam jsem zkoušela (ruka, papírek, mamčina ruka - pro porovnání, případně tátova ruka na pánské vůně :oops: ), minirecenzičky, shrnuto v jedné větě i pravděpodobnost, že si vůni (někdy, nebo taky nikdy) koupím. Okna uzpůsobuju na výšku textu, takže vidím všechno a hned.

Jo a na dalším listě mám budějovický obchody a zkušenosti s nimi, na dalším listě mé parfémové výlety, na dalším vedu svou prozatím skromnou databázi miniaturek. Jsem holt systematik :lol:

A asi si to začnu průběžně uploadovat na mail abych mohla zapisovat a „recenzovat“ kdykoli a kdekoli. No, tohle už zavání bláznovstvím :conf:

Na poličce 52 parfémů 100 miniatur 12 odstřiků 207 vzorků V tužebníku 9 parfémů

ledifia
sv. Parfema z Kecálburgu 2259 příspěvků 03.06.09 00:00

Přesně - taky mám ráda systém. A kdyby to mohlo být tady, tak by to bylo přístupné odkudkoli, že:-)

Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist