Notorická průšvihářka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Synekdoché
Učednice 70 příspěvků 19.01.10 23:05
Notorická průšvihářka

Od té doby co existují internetové parfumrie, nakupuji naslepo dost Často. Občas mě strašně navnadí popis vůní i komnetáře. A když se přidá ještě dobrá cena…

Povedené kupy naslepo: Dior Addict, Lolita Lempicka, Nina Ricci Premier Jour
Průměrné kupy: Miss Dior Chérie, BVLGari Jasmin Noir
Kupy, za které bych si nejraději nafackovala: Lolita Lempicka L, Kenzo Jungle, Diesel Zero Plus a Diesel Plus Plus, Burberry Brit, Burberry London, Trussardi Inside

Mimochodem dnes jsem si tady objednala naslepo Toma Ford Black orchid a Aigner Black for Woman na jednom internetovém shopíku.

Partner už si myslí, že jsem šílená… A já si pomalu začínám myslet, že má pravdu.
Proto jsem se také zaregistrovala na těchto stránkách. Ráda bych si od nějakých vůní pomohla, abych se na nemusela dívat, jak se na ty mé přešlapy na poličče práší.
A taky, aby se tam uvolnilo místo pro nové :-)

Na poličce 5 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Smidlik
Nevyléčitelná závislačka 1643 příspěvků 19.01.10 23:13
Notorická průšvihářka

No, všechny tvoje nepovedený kupy jsou na jedno brdo - sladký, gurmánský … se divím, že si se nepoučila :lol: :lol:

Na poličce 90 parfémů 8 miniatur 27 odstřiků 21 vzorků V tužebníku 6 parfémů

maricka
Nevyléčitelná závislačka 1075 příspěvků 19.01.10 23:36

Stačí zajít do parfumerie očichat, ne? ;-) Nebo to pak už není to vzrůšo? :D

Na poličce 38 parfémů 529 miniatur 0 odstřiků 13 vzorků V tužebníku 0 parfémů

FlirtBoy
sv. Parfema z Kecálburgu 2899 příspěvků 20.01.10 00:00

já sáhnul vedle maximálně 5× - jinak jsem se vším co mám spokojený, ačkoliv 80-90% je koupeno naslepo

Na poličce 286 parfémů 16 miniatur 13 odstřiků 53 vzorků V tužebníku 15 parfémů

ludmila.sirotkova
Parfémová maniačka 895 příspěvků 20.01.10 09:35

taky kupuju na netu naslepo-3krát to byla chybka :mrgreen:

osvědčilo se mi kupovat vzorečky,ale zatím jsem si podle vzorečku žádnou vůni nekoupila :conf:

Na poličce 35 parfémů 13 miniatur 19 odstřiků 256 vzorků V tužebníku 17 parfémů

melisaa
Nevyléčitelná závislačka 1176 příspěvků 20.01.10 09:51

Myslím, že kdybych kupovala naslepo, nedopadalo by to moc dobře. Vždycky mám nějakou představu, jak to asi bude vonět a ejhle, ono to voní (mně teda spíš nevoní) úplně jinak!!
Ale je fakt, že to může být příjemný adrenalin a pak ten pocit, když to výjde :D

Na poličce 7 parfémů 3 miniatury 0 odstřiků 27 vzorků V tužebníku 1 parfém

rakuli
sv. Parfema z Kecálburgu 6032 příspěvků 20.01.10 09:56

Já kupovala naslepo odstřiky - což nebylo až tak bolestné a vzrůšo to bylo také :lol:

Ale s parfémy už to bylo horší, často jsem byla šeredně zklamaná…naštěstí se mi skoro vždy podařilo vůni prodat nebo vyměnit.
Ale pocit wow…ten jsem zažila jen při zkoušení vzorečků (nebo odstřiků)…jen tehdy jsem cítila, že jsem našla mé parfémové lásky…naslepo se mi to s parfémem nestalo…

Na poličce 4 parfémy 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 129 parfémů

Arnika
Parfémová maniačka 967 příspěvků 20.01.10 10:30

Tak u mě byla vyloženým šlápnutím vedle při nákupu naslepo SAFARI - už jsem ji poslala dál, tu fakt nemůžu. Pak ještě DALÍ - FEMME, s tou se sžívám a zatím to nijak zvlášť nejde. Jinak se mi ty nákupy povedly…Většinou jsem o té vůni měla nějakou představu, ať už tady z recenzí, nebo ze složení (i když to je většinou jen mlhavá představa). Trefou do černého byla třeba SIRA DES INDES nebo JOOP - FEMME, nebo JIL SANDER No.4. Nákupy naslepo jsou adrenalinový sport…

Na poličce 25 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Juana
sv. Parfema z Kecálburgu 3421 příspěvků 20.01.10 10:43

Já s nákupy na slepo mám trochu jiný problém. Většinou se mi vůně líbí, ale není natolik poutavá abych si ji nechala.
Něco jako když člověk koupí nádherné triko, ale nakonec ho nenosí protože ten výstřih je přece jenom příliš velký nebo barva přiliš bledá.

Na poličce 11 parfémů 0 miniatur 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 153 parfémů

Dejna
Parfémová maniačka 618 příspěvků 20.01.10 10:49

Arniko,
můžes Sira des Indes trošku popsat z Tvého pohledu? Recenze jsou dosti rozporuplné a já taky o ní naslepo uvažovala… :lol:

Na poličce 28 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Kriss
Nevyléčitelná závislačka 1118 příspěvků 20.01.10 10:51
Synekdoché píše:
Občas mě strašně navnadí popis vůní i komnetáře. A když se přidá ještě dobrá cena…Partner už si myslí, že jsem šílená… A já si pomalu začínám myslet, že má pravdu.

je nas tu takych viac :mrgreen: s tym nakupom na slepo, ked som sa nad tym zamyslela, nie je to az tak divne… ved ani knihu si nekupim uz precitanu… pozriem si recenzie, temu a skusim. Jasan, ze parfem je o dost drahsia zalezitost :whistle: A pokial je moznost taky preslap vymenit alebo predat :mrgreen:

Na poličce 37 parfémů 4 miniatury 15 odstřiků 35 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Fanfan
sv. Parfema z Kecálburgu 6632 příspěvků 20.01.10 11:12

Přiznám, že naslepo kupuju jen odstřiky. Flakon jsem naslepo ještě nikdy nekoupila… A i tak občas něco prodávám, měním a tak dále. :D

Na poličce 18 parfémů 5 miniatur 9 odstřiků 113 vzorků V tužebníku 1 parfém

Arnika
Parfémová maniačka 967 příspěvků 20.01.10 11:28

Dejna: SIRA DES INDES mě zajímala právě proto, že jsem na ni četla tak rozporuplné reakce - říkala jsem si, že to teda nebude zrovna masově oblíbená vůně, která voní na každém rohu…Začátek je takový ovocně-kořeněný, jsou tam jasně cítit banány a asi i hrušky, takový tropický koktejl. Pak tam na chvilku vykouknou ty bílé květiny, které asi vzbuzují rozpory - např. v GOLD Donny Karan jsou pro mě nesnesitelné svou úderností, ale tady je cítím v takové koncentraci jen pár vteřin a pak už to je o něčem jiném. Je to sladká vůně bílých květin, zase něčím jakoby opepřená. No a nejlepší přijde potom - nakonec se ta vůně promění v jakousi obdobu Sensuous nebo třeba Joop - Femme, tedy dřevitě-kořeněná směs. Výdrž je střední, nejhezčí je pro mě ten konec, ale rozhodně celá ta kompozice je zajímavá, ještě jsem necítila nic podobného. Je to taková mnohobarevná vůně, ovocně-květinově-kořenito-dřevitá. Doporučuju celkem pro každé počasí, jen v úplném vedru by ten začátek mohl trochu „lepit“.

Dejna
Parfémová maniačka 618 příspěvků 20.01.10 12:03

Arniko, moc děkuji. :lol:

Popsala jsi jí moc pěkně, myslím, že jí budu potřebovat. :conf:

Na poličce 28 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Arnika
Parfémová maniačka 967 příspěvků 20.01.10 13:32

Dejna: Jo? Abys mě ale potom nekamenovala! Pro mě je to jedna z nejoblíbenějších vůní - neznám žádnou podobnou…

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist