Nová biokosmetická poradna v Brně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

rakosnicek333
Nováček 4 příspěvky 07.02.11 18:38
Nová biokosmetická poradna v Brně

objevila jsem v Brně biokosmetickou poradnu s prodejnou. Nevím, jestli ji znáte, ale chtěla jsem se s Vámi o tento objev podělit :) velmi příjemná slečna mi poradila, ze značek si pamatuju Neobio a Madaru, ale mají toho víc (všechno výrobky bez syntetické chemie a ropných složek). Je tu někdo další kdo má stejně jako já tuto příjemnou zkušenost?

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

maricka
Nevyléčitelná závislačka 1075 příspěvků 07.02.11 19:10

Příjemné mi už není jen to, že si tu zase někdo dělá reklamu :whistle:

Na poličce 38 parfémů 529 miniatur 0 odstřiků 13 vzorků V tužebníku 0 parfémů

rakosnicek333
Nováček 4 příspěvky 07.02.11 19:24

nevidím důvod proč bych někomu neudělala reklamu, když jsem spokojená…

RoSa
sv. Parfema z Kecálburgu 7626 příspěvků 07.02.11 19:41
rakosnicek333 píše:
nevidím důvod proč bych někomu neudělala reklamu, když jsem spokojená…

Protože upozornit hned ve svém historicky prvním příspěvku na obchůdek, s kterým máš „příjemnou zkušenost“, a to hned v den své registrace na fóru, je nám tady více než podezřelé. To jistě pochopíš…

Navíc koukám, že sis ani nedala práci se sestavením své poličky parfémů - prostě rychle sem mrsknout reklamu a pryč… takovejch už tu bylo… a to se nám tady nelíbí, soudružko Rákosníková :evil:

Na poličce 31 parfémů 0 miniatur 8 odstřiků 23 vzorků V tužebníku 34 parfémů

rakosnicek333
Nováček 4 příspěvky 07.02.11 20:20

proč bych si sestavovala poličku parfémů, když mě parfémy nezajímají…¨
no nic, chtěla jsem se jen podělit, ale jediné čeho jsem se dočkala je urážení, omlouvám se, že jsem si dovolila přidat se do Vašeho uzavřeného kruhu a rušit Vás v něm…

maricka
Nevyléčitelná závislačka 1075 příspěvků 07.02.11 20:31

Když Tě parfémy nezajímají, tak nevím, jak jsi na tuto stránku narazila…a proč ses dělila o něco s lidma, které ani neznáš…? Zvláštní…

Ale nechme toho, asi by sice bylo lepší přiznat barvu, na tom nic není…takto si reklamu dělá hodně lidí, spíše bych to však nepitvala a diskuzi uzavřela :-)

Na poličce 38 parfémů 529 miniatur 0 odstřiků 13 vzorků V tužebníku 0 parfémů

rakosnicek333
Nováček 4 příspěvky 07.02.11 21:35

fora jsou obecně o tom, aby si cizí lidé sdělovali svoje poznatky…tedy až do teď jsem si to myslela. A kapitola fóra přírodní kosmetika…má zjevně hoodně společného s parfémy…

Mimojiné nemám co přiznávat, prostě jsem se chtěla podělit, a když už bych podle Vás tak strašně dělala tu reklamu…kde prosím Vás, píšu o nějaké adrese, házím link??? opravdu nechápu o co Vám jde…

a tímto bych to, dámy, uzavřela…

Váš příspěvek
Další témata z kategorie

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist