Nová parfumérie s e-shopem Frýdek - Místek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

dobrotka
Učednice 130 příspěvků 19.03.12 18:47
Nová parfumérie s e-shopem Frýdek - Místek

Dneska byl manžel ve Frýdku-Místku a všiml si maličkého obchůdku s parfémy,který podle popisu vůbec neznám. Vypadá to,že je to něco nového.Měli tam napsané i svoje stránky www.extra-parfemy.cz Dívala jsem se na ty stránky a některé ceny se mi nezdají špatné. Pokud se nemýlím,dá se od nich objednávat i přes internet.Bydlíme celkem blízko,tak se tam určitě brzy rozjedu.Zajímají mě vaše názory na ceny a jestli se vám to zdá solidní.

Na poličce 4 parfémy 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Venea
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 19.03.12 18:51

ceny se mi zdají přiměřené, srovnatelné s jinými eshopy, dokud to někdo nevyzkouší asi těžko usuzovat…každopádně bych si při první koupit pořádně prohlídla flakony a krabičky pokud to bude možné…ale nebála bych se, vypadá to seriózně :-)

Na poličce 39 parfémů 7 miniatur 4 odstřiky 5 vzorků V tužebníku 15 parfémů

Tana1112
sv. Parfema z Kecálburgu 5091 příspěvků 19.03.12 19:40

www.extra-parfemy.cz fungují v Ostravě (na ul. 28. října v Mariánských Horách) celkem dlouho. Je to hlavně e-shop a tam je výdejna (a zřejmě i prodejna). Jak to vypadá uvnitř, nevím, nikdy jsem tam nebyla. Ale žádná luxusní parfumérka to není. Prostě běžný e-shop s kamennou výdejnou zboží… Sortiment ale mají dost omezený.

Na poličce 11 parfémů 0 miniatur 9 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

dobrotka
Učednice 130 příspěvků 19.03.12 20:04

Tak to je super,alespoň něco,protože jinak v našem okolí jsou samé předražené kamenné parfumérie a zrovna dneska jsem „závistivě“vzpo­mínala jak se v Brně otevírá nová prodejna Xparfíků a u nás nic.Pak příjdu z práce a ejhle manžel má pro mě takovou novinku :dance:

Lucinela
sv. Parfema z Kecálburgu 4317 příspěvků 19.03.12 20:25

Znejistěla jsem poté, co nabízeli Allure EdT za bratru 1.500,–- (50 ml). Zdá se mi to podezřele levné. Jinak jsem z FM :think:

Na poličce 15 parfémů 0 miniatur 8 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

Ivušenka
sv. Parfema z Kecálburgu 2422 příspěvků 20.03.12 14:33

Jsem také z F-M a tohle je pro mne novinka :lol:
Ale jak tak čtu tu adresu,tak je to ta maličká parfumerie na rohu v Místku na náměstí,že???

Na poličce 11 parfémů 7 miniatur 7 odstřiků 18 vzorků V tužebníku 7 parfémů

dobrotka
Učednice 130 příspěvků 20.03.12 17:25

Ano,to by měla být ona.Jsem na ni zvědavá.

Ava
Znalkyně 302 příspěvků 20.03.12 19:03

Znám majitele a beru si parfémy přímo od něj. Fejky to rozhodně nejsou, ale výběr teda taky nic moc. Nevím ale, jakou má obsluhu na prodejnách…

Na poličce 17 parfémů 0 miniatur 12 odstřiků 7 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Lucinela
sv. Parfema z Kecálburgu 4317 příspěvků 20.03.12 19:56

Ve Frýdku-Místku obsluha nic moc, spíše horší. Myslíš si fakt, že Allure EdT 50 ml za 1.500,–- je možné? Já se pořád bojím do toho jít. :think:

Ava
Znalkyně 302 příspěvků 20.03.12 20:01

No, já nevím, na webu to nemají. Zato tam je 100 Allure edt za 1.619,– . Sama si to pozjišťuju, protože na Allure jsem měla zálusk na jaro… i když spíš na edp. Můžu Vám dát vědět, jak se to má, ale nechci být podezřívaná ze skryté reklamy.

Lucinela
sv. Parfema z Kecálburgu 4317 příspěvků 20.03.12 20:17
Ava píše:
No, já nevím, na webu to nemají. Zato tam je 100 Allure edt za 1.619,– . Sama si to pozjišťuju, protože na Allure jsem měla zálusk na jaro… i když spíš na edp. Můžu Vám dát vědět, jak se to má, ale nechci být podezřívaná ze skryté reklamy.

Tak co třeba SZ :kytka: Jsem z FM a EdT je pro mě na jaro a léto určitě vhodnější, za tu cenu bych neváhala ani chvilku.

manolia
sv. Parfema z Kecálburgu 5227 příspěvků 21.03.12 18:23
Ivušenka píše:
Jsem také z F-M a tohle je pro mne novinka :lol:
Ale jak tak čtu tu adresu,tak je to ta maličká parfumerie na rohu v Místku na náměstí,že???

Holky, jsem taky z F-M a kterou myslíte? Na náměstí je přece pod podloubím jedna malá parfumerka už dlouho, spoustu let, je to ta vedle prodejny čajů, suš.ovoce a různých přírodních produktů? Jinak o žádné nové nevím…

Na poličce 14 parfémů 1 miniatura 4 odstřiky 44 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Ivušenka
sv. Parfema z Kecálburgu 2422 příspěvků 21.03.12 20:07

Nad tím samým taky pořád přemýšlím :think:

Na poličce 11 parfémů 7 miniatur 7 odstřiků 18 vzorků V tužebníku 7 parfémů

dobrotka
Učednice 130 příspěvků 21.03.12 20:30

Jestli víte kde byl na náměstí Hudy Sport(ještě dříve hračky),tak zahnete hned za ten roh a v té uličce je to hned po deseti metrech po pravé straně.Je to strašně malinké,ale na zdi je velký nápis.

Ava
Znalkyně 302 příspěvků 21.03.12 21:01

A jak jsem se dnes dozvěděla, extra-parfemy mají ve FM pobočku už od listopadu, takže to není až taková novinka…

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist