Nová reklama na Shalimar

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Oleka
sv. Parfema z Kecálburgu 4891 příspěvků 27.09.08 13:38
Nová reklama na Shalimar

Viděl už ji někdo ? http://www.youtube.com/watch?…

To je nová reklama na Shalimar s ruskou Natalií Vodianovou,

ta černo-bílá barva reklamy mi přišla velmi povedená, za hranicemi času, hned si mi chtělo navonět Shalimarem.

Na poličce 47 parfémů 12 miniatur 0 odstřiků 15 vzorků V tužebníku 14 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Fay
Znalkyně 481 příspěvků 27.09.08 14:06

Natalia je opravdu krááásná, vždycky se mi moc líbila, ale reklama mi přijde nic moc.. klip je určitě povedený, ale originalita na nule :P

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 102 parfémů

Oleka
sv. Parfema z Kecálburgu 4891 příspěvků 27.09.08 14:13

no právě v tom je to všechno, na nahé hezké ženské tělo zareaguje každý , asi marketologove u Guerlainu nic lepšího už dnes nemůžou vymyslet.

Fay
Znalkyně 481 příspěvků 27.09.08 14:25

…nebo je v tom skutečně nějaké poselství :wink:
:arrow: Shalimar je prostě tak dokonalý jako žena sama a cokoli dalšího, co by se objevilo v reklamě, by nutně muselo působit rušivě a celkově by to bylo degradující pro vůni samu :lol:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 102 parfémů

atyzek
Nevyléčitelná závislačka 1070 příspěvků 27.09.08 14:44

Je to krásná reklama a nádherná ženská, jen myslím že je to na nějaký jiný parfém, Shalimar si zaslouží něco důstojnějšího. Jinak se mi moc líbí i černobílé fotky, dostávají se na nich do popředí jiné věci než na barených a tak oceňuji i černobílý klip. :)

Na poličce 31 parfémů 3 miniatury 13 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 24 parfémů

1Miru
sv. Parfema z Kecálburgu 18726 příspěvků 27.09.08 15:32

..vnímám to jako Atyzek…

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy

estelle
sv. Parfema z Kecálburgu 3322 příspěvků 27.09.08 20:09

Vidím to presne ako píšete…Ciernobiela je ok, ale k Shalimaru Nataliu netreba…ani tolko prevalovania sa na posteli a tolko nahoty. Skor nieco respektive niekoho gracioznejsieho, osudovejsieho…a v tom nejaku myslienku. Ta reklama je o ničom. Alebo len o niečom…ale to je k Shalimaru málo…

Na poličce 18 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů

domenica
sv. Parfema z Kecálburgu 26523 příspěvků 27.09.08 20:29

.

Příspěvek upraven 25.08.13 v 09:39

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Ingrid
Nevyléčitelná závislačka 1582 příspěvků 27.09.08 22:02

Souhlasím s Estelle,černobílá reklama je dneska věc nevídaná,ale Shalimar bych viděla v provedení,které se váže k příběhu o zahradě Shalimar a Tádž Mahalu,prostě orientální pohádka.Opravdu tahle vůně chce příběh!

Na poličce 27 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 27.09.08 22:22

Poselství? „Náš Shalimar je tak úžasný, že budete chtít flakonek osouložit!“ Souhlasím, originalita šla na svačinu a než se vrátila, bylo dotočeno. Svíjející se dívenka s našpulenými rty je dneska v každé druhé reklamě. Počkáme si na nějakou lepší, Shalimar se bude vyrábět ještě hodně dlouho :)

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Oleka
sv. Parfema z Kecálburgu 4891 příspěvků 27.09.08 22:31
Ada píše:
„Náš Shalimar je tak úžasný, že budete chtít flakonek osouložit!“

Málem jsem smíchy spadla ze židli :lol: :lol: :lol:

atyzek
Nevyléčitelná závislačka 1070 příspěvků 28.09.08 10:20
Oleka píše:
Ada píše:
„Náš Shalimar je tak úžasný, že budete chtít flakonek osouložit!“
Málem jsem smíchy spadla ze židli :lol: :lol: :lol:

Ada to vystihla, mohl by to být dobrý název toho klipu. Je to reklama na tu ženskou a ne na Shalimar. :roll: :lol:

Na poličce 31 parfémů 3 miniatury 13 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 24 parfémů

Irena
sv. Parfema z Kecálburgu 2493 příspěvků 28.09.08 12:21

Natalia Vodianova je jedna z mála modelek, které mě svou krásou dojímají, ale toto nechápu - klišé až do poslední sekundy. Kde je nějaké tajemství? Zasloužili by si víc hloubky, Natalia i Shalimar. Režiséra bych vypískala. Kladný bod ode mně získává jen Charles Gainsbourg a BB za hudební doprodvod, ale jejich mazlivé, lascivní hlasové objetí bylo v tomto případě spíš zneužito než využito.

Na poličce 30 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 20 parfémů

Oleka
sv. Parfema z Kecálburgu 4891 příspěvků 28.09.08 12:33

Ten hudební doprovod ve francouzštině se mi líbil nejvíc :), no a také černo-bílá barva.
Natalie je hezká modelka, přitom má už tří dětí, tak její tělo vypadá jako kdyby ani je nerodila.
Ale ukázat v reklamě praktický všechno - to se mi také zdá pro Guerlain trochu příliš vypočítáné.

estelle
sv. Parfema z Kecálburgu 3322 příspěvků 28.09.08 12:50

Oleka, Natalia ma tri deti?! :shock: To som netušila…:-)

Na poličce 18 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist