Nové Arôme - 2. verze - TESTUJTE!

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 18.09.11 14:14
Nové Arôme - 2. verze - TESTUJTE!

Dnes jsme dokončili druhou verzi nového Arôme, která byla upravena podle vašich připomínek.
Podívejte se na ni prosím zde:

http://www.kutim.cz/new.php

• bazar a nabídky/poptávky na poličkách - zprovozněno, bude se ještě upravovat
  • hodnocení uživatelek - bylo přeneseno

Web

• seznam recenzí - doplněn (pod odkazem Adiny recenze)

Databáze

• přepínání řazení podle názvu/značky/roku - hotovo
  • našeptávač - opraven, měl by si poradit se vším
  • vyhledávání s našeptávačem je dostupné nyní přímo v hlavičce webu pro urychlení.
  • možnost pouze palcovat bez přidání recenze - hotovo
  • našeptávač po odentrování zobrazí jen aktuální vůni - opraveno, zobrazuje všechny
  • přehlednější výpis vyhledaných vůní - hotovo
  • v detailu parfému se dole ukazují další parfémy stejné značky - někde už jsou parfémy stejného parfuméra, jsou-li dostupná data
  • volba pro zadání podobné vůně - přidáno (bude přístupné jen zkušeným uživatelkám, aby tam nedával kdo chce co chce)
  • k recenzím jen palce místo slovního hodnocení - opraveno
  • ve výpisu parfémů se zobrazují ceny u vůní dostupných v obchodech - lze vypnout nebo zapnout v nastavení (stávající uživatelé mají implicitně vypnuto)

Poličky

• chyby ve výpisu, jaké druhy balení mám - opraveno
  • rychlý odkaz na poličku - je nahoře vedle odkazu na Profil
  • žebříčky - naimportovány
  • špatné počítání jednotlivých balení - opraveno
  • jednoduché přepínání mezi poličkami bez filtrů (původní model) - opraveno
  • označení pánská/dámská - přidáno
  • u ohodnocených vůní je v poličce hned vidět palec, aniž by bylo nutno chodit do zkušebníku
  • raději menší obrázky na poličkách - opraveno
  • popisky pro různá balení - opraveno
  • přehlednější výpis parfémů na poličce - hotovo
  • výpis, kdo mi koukal na profil - zrušeno
  • zrušit stránkování na poličkách - nezrušili jsme, někdo toho má na polici opravdu hodně, ale počet zobrazených záznamů na stránku se zvýšil
  • rychlý filtr na poličce podle libovolného řetězce - přidáno

Diskuze

• soukromé zprávy byly doimportovány
  • hodnosti - jsou tam
  • hodnocení obchodů - dostalo svoji speciální sekci (nahoře v liště odkaz Obchody)
  • vysvětlující popisky ke kategoriím na fóru - jsou zpět

Grafika

• písmo změněno na lépe čitelné bezpatkové
  • odstraněna ilustrace v záhlaví
Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 13 Další »
Reakce:

Bea
Parfémová maniačka 939 příspěvků 18.09.11 14:40

Vypadá to dobře, podobně našemu současnému.Vyh­ledávač super.Líbí se mi třízení ve zkušebníku, dobřa se v tom orientuje, mohu vytřídit např pouze parfémy od 1 výrobce.

Zatím v rychlosti 2 poznámky:

U hodnocení obchodů/doporučuji, nedoporučiji OK
ale u parfémů, tam je to velmi subjektivní, to by mělo být spíš líbí, nelíbí, prostě tak jak je to nyní, než jako v novém Doporučuje/ne­doporučuje/ne­může se rozhodnout.

Když jsem ve své poličce, tak tam u sebe nevidím symbol prodám vyměním-i když to poznám na boku dle „zrušit prodej“ není to přehledné, předpokládám, že takto to uvidím i u cizích poliček … prosím přidat nápadný symbol, výměna prodej!!!

Na poličce 34 parfémů 2 miniatury 16 odstřiků 48 vzorků V tužebníku 32 parfémů

RoSa
sv. Parfema z Kecálburgu 7626 příspěvků 18.09.11 15:01

jo, už je to krapet lepší…

Všimla jsem si, že v sekci „chci“ (dnešní tužebník) není uvedeno, zda chci flašku, odstřik nebo vzorek… teda nenašla jsem to tam…

… a ten prodej/výměna je fakt blbě vidět… chtělo by to výrazný symbol, jako máme teď tady

… když si najdu vůni, a chci vědět, kdo ji nabízí, tak se objeví stránka s divnou grafikou…

No a písmo stále prťavé… asi na úkor pravého sloupce pro reklamy…

Sekce Bazárek nebude?

Na poličce 31 parfémů 0 miniatur 8 odstřiků 23 vzorků V tužebníku 34 parfémů

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 18.09.11 15:04
Bea píše:
předpokládám, že takto to uvidím i u cizích poliček … prosím přidat nápadný symbol, výměna prodej!!!

Na cizích poličkách je to napsané.

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

zdensy
sv. Parfema z Kecálburgu 4741 příspěvků 18.09.11 15:08

Není to špatné, na první dojem je prostředí celkem sympatické

Na poličce 30 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 6 parfémů

jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 18.09.11 15:13

Nutno uznat, že ve srovnání s první verzí (která se Webdio Honzovi TAK líbila :mrgreen: ) je to nebe a dudy…

Na poličce 46 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 113 vzorků V tužebníku 20 parfémů

mmija22  18.09.11 15:19

V inzercii by som významne ocenila, aby som videla, kto inzerát zadáva . Je to pre mňa veľmi dôležité.

Skúsila som si zadať 2 inzeráty. Pred prvým sa ma opýtalo na nejaké „všeobecné podmienky predaja“ - nezapamätala som si presný názov otázky.
Kde si môžem tieto všeobecné podmienky editovať?

Inzerát bez uvedenia ceny sa mi podarilo zmazať.
Cenu som zadávala „100eur“, zobrazilo 100Kč.
To som si už zistila, že dokážem okabátiť - cenu zadám 0 a uvediem popis v texte.

Inzerát s uvedenou cenou sa momentálne objavuje, i keď píše, že je zmazaný.

***nové pozorovanie
Javí sa to tak, že keď si na poličke pri danej vôni označíme, že vôňu predáme (nemáme voľbu celé balenie, menej ako celé balenie, …), tak SA to vypíše ako jeden z riadkov v inzercii.
Ak to tak má byť aj v najostrejšej verzii, nie som si istá prehľadnosťou inzercie.

***Tiež by ma zaujímalo, aby som videla autora témy v bežnej diskusii - teda zakladateľa vlákna.

leandra
Znalkyně 301 příspěvků 18.09.11 15:30

Já se tam nedokážu nějak orientovat, ale první, co mě praštilo do očí, je, že vůně na polici už nejsou seřazené podle abecedy, takže v tom mám naprostý guláš. A nepřišla jsem na to, zda si to můžu sama nějak přeskupit. Máte to tak všichni - a nevadí vám to?

Na poličce 91 parfémů 0 miniatur 42 odstřiků 221 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Bea
Parfémová maniačka 939 příspěvků 18.09.11 15:33

Leni, nahoře je nad každým sloupcem prosvícený nápis: Název, značka, rok výroby, nebo tak nějak a když na toto klikneš, seřadí se ti vůně dle daného kritéria.To jde i u současné verze.

jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 18.09.11 15:33

Přeskupení podle abecedy (= do stávající podoby poličky) - klikni nad první vůní v pořadí na Název

Na poličce 46 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 113 vzorků V tužebníku 20 parfémů

leandra
Znalkyně 301 příspěvků 18.09.11 15:38

Holky, díky za radu, já jsem trochu technickej antitalent :-)

Na poličce 91 parfémů 0 miniatur 42 odstřiků 221 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Bea
Parfémová maniačka 939 příspěvků 18.09.11 15:52

Do Historie bych dala ještě možnost vložit rok používání (nebo alespoň automaticky vložit rok vložení), pak by bylo možno seřadit dle roku a hned by byl jasný parfémový vývoj :-)

A v poličce a zkušebníku a podobných oblastech prosím přidat nahoru ve sloupci kritérium „pro“ kliknutím na něj by se vůně střídily na dámskou, pánskou, obojetnou :-)

evísek
Parfémová maniačka 544 příspěvků 18.09.11 15:53

Tohle bude fakt blbý dotaz, předem se omlouvám :oops: , ale nejde se mi přihlásit na nové arome. Chjo je mi trapně, ale nechám se podat.

Na poličce 80 parfémů 2 miniatury 20 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 12 parfémů

Bea
Parfémová maniačka 939 příspěvků 18.09.11 16:06
Ada píše:
Bea píše:
předpokládám, že takto to uvidím i u cizích poliček … prosím přidat nápadný symbol, výměna prodej!!!
Na cizích poličkách je to napsané.

Ano, ale není to přehledné, chtělo by to symbol, který je barevně odlišen, razí.

Dále dotaz, kde najdu v novém seznam uživatelů?
V současné verzi vidím jmenovitě, kdo vůni a jak hodnotil, zde vidím pouze kdo hodnotil :-(

Když si zadám, kdo vůni nabízí některá jména mi vyjedou 2×.

tapuz
sv. Parfema z Kecálburgu 4616 příspěvků 18.09.11 16:07

Já se asi taky zeptám blbě, ale jak vlastně funguje ta „Inzerce“? Je tam více než pět tisíc záznamů, bez cen a bez uvedených množství. ??? To sbírá automaticky z polic položky označené na prodej nebo výměnu? A jdou od sebe nějak oddělit vzorky / flakony? Teď je to všechno dohromady a je to tak dost nepřehledné.

Jinak to zatím vypadá o mnoho líp, než předešlá smutná verze :lol: .

Na poličce 197 parfémů 2 miniatury 38 odstřiků 149 vzorků V tužebníku 25 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 13 Další »

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist