Dotazy, nápady a připomínky pro admina

Fotoalbum tématu (91) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Admin Arome.cz
Nevyléčitelná závislačka 1059 příspěvků 25.09.11 17:43
Nové Arome je tu!

Vítejte na novém Arome!

Do tohoto tématu prosím pište chyby, připomínky, náměty a otázky k funkčnosti a grafice webu. Budeme se snažit na vše reagovat.

Jak řešit konkrétní situace:

1. Nemůžu se přihlásit
Napište prosím e-mail na info@arome.cz s tím, co zadáváte do přihlašovacího pole a jaká chyba se na stránce vypisuje.

2. Mám před přezdívkou „Arome…“ / změnil se mi nick
Napište prosím soukromou zprávu na tento nick a individuálně to napravíme.

3. Na stránkách je někde grafická chyba (špatné barvy, rozpadlá stránka, chybí informace)
Zkuste prosím nejvíce popsat problém, vždy zadejte URL adresu, na které se chyba projevuje. Prosím přiložte screenshot obrazovky (návod zde)

4. Chybí vám nějaká data (parfémy na poličce, soukromé zprávy, žebříčky…)
Napište prosím sem do diskuse popis problému.

5. Tip na zlepšení, novou funkci apod.
Prosím napište sem do diskuse.

Přednostně budeme řešit problémy těch, co se nemohou přihlásit nebo mají chybný nick.

Pro to, aby vše proběhlo hladce jsme udělali maximum. Určitě se ale chyby objeví, proto prosím buďte shovívaví. Budeme chyby opravovat.

Snad se vám tu bude líbit ještě více jako na předchozím Arome.

Díky vám všem za spolupráci!

Honza

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 429 Další »
Reakce:

Admin Arome.cz
Nevyléčitelná závislačka 1059 příspěvků 26.09.11 18:26

Vzorek na polici je nejjednodušší přidat přes konkrétní stránku parfému - například na http://www.arome.cz/…te-acidulee/ kliknout na „Mám parfém“ - v malém okénku níže, které se objeví vybrat velikost flakovnu (standardní/mi­niatura/vzorek/od­střik) + zakliknout pozitivní/nega­tivní/neutrál­ní zkušenost a pak jen na tlačítko „Přidat na poličku“ a parfém se objeví na poličce…

Admin Arome.cz
Nevyléčitelná závislačka 1059 příspěvků 29.09.11 16:02

Oko vidíte u diskusí, které jste dříve byl a objevil se v nich alespoň jeden nový příspěvek. Kliknutím na oko se dostanete na první nepřečtený příspěvek. Oko pak samozřejmě opět zmizí do doby, než někdo další do diskuse přispěje.

Bea
Parfémová maniačka 939 příspěvků 01.10.11 09:31

Aktuální počet přihlášených uživatelů by byl zajímavý.

Na poličce 34 parfémů 2 miniatury 16 odstřiků 48 vzorků V tužebníku 32 parfémů

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 02.10.11 13:12

Ještě jsem se chtěla zeptat, zda tu bude něco jako bývala funkce ignorace příspěvků od některých uživatelů? Ve starém fóru jsem to občas využívala a naprosto mi to vyhovovalo.

Na poličce 52 parfémů 100 miniatur 12 odstřiků 207 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Dalia
sv. Parfema z Kecálburgu 23743 příspěvků 02.10.11 13:25

Za tuto funkci také dávám svůj hlas. Pravděpodobně bych ji využila.

Na poličce 69 parfémů 0 miniatur 23 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

foxy
Nevyléčitelná závislačka 1837 příspěvků 02.10.11 13:40

Nedává mi smysl jedna věc, když rozkliknu moje oblíbené diskuse, tak to mám nahoře nadepsané moje oblíbená témata, myslím, že by se to mělo jmenovat stejně.

Na poličce 10 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy

elisa
Parfémová maniačka 584 příspěvků 04.10.11 21:37

Nepodařilo se mi najít funkci, jak odstranit tagy, které spojují inzerát s databází („Předmětem prodeje je“). Příklad: prodávám dva odstřiky - otaguju je a odkaz na můj inzerát se objeví v databázi, jedna z vůní se prodá, ale já nemůžu vymazat už zbytečný tag.

Na poličce 19 parfémů 1 miniatura 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

RoSa
sv. Parfema z Kecálburgu 7626 příspěvků 12.10.11 22:09

jak lze dát odkaz na konkrétní příspěvek, a ne na celé vlákno?

ve starém arome na to byl takovej „kastlík“… :think:

Na poličce 31 parfémů 0 miniatur 8 odstřiků 23 vzorků V tužebníku 34 parfémů

WildOrchid
sv. Parfema z Kecálburgu 4115 příspěvků 12.10.11 22:22

Prosim, kdyz si v databazi najdu vuni, a chci si pridat nejaky druh baleni na policku, melo by byt videt, jestli uz ji na policce nemam - abych si ji nepridavala furt znovu.
Taky me mate, ze u vune kterou na policce mam, si muzu pridat jen jeden typ baleni. co kdyz chci pridat zaroven odstrik i cele baleni?

Idealne- pri moznosti pridat vuni budou na vyber jen moznosti ktere jeste aktualne nemam. Tzn u vune kterou mam v plnem baleni nebude videt zatrhavaci tlacitko „standardni baleni“.

A jeste jednou prosim, kdyz chci odpovidat do diskuze, abych byla presmerovana primo na okno pro odpoved, a nemusela pokazde rolovat.

Na poličce 135 parfémů 570 miniatur 45 odstřiků 840 vzorků V tužebníku 46 parfémů

aangie
Nevyléčitelná závislačka 1857 příspěvků 14.10.11 08:42

Mně tady moc chybí funkce Nepřečtené příspěvky. Řešilo se to?

Na poličce 39 parfémů 5 miniatur 47 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 13 parfémů

WildOrchid
sv. Parfema z Kecálburgu 4115 příspěvků 14.10.11 22:58

prosim, neslo by zaridit, aby v soukromych zpravach - kdyz si odmazu nejnovejsi zpravy, aby se cely ten sloupec zprav s danou uzivatelkou posunul zpet na misto kde ma aktualne nejnovejsi datum?

Na poličce 135 parfémů 570 miniatur 45 odstřiků 840 vzorků V tužebníku 46 parfémů

Admin Arome.cz
Nevyléčitelná závislačka 1059 příspěvků 15.10.11 22:31

Upozorňuji na nové věci:

• již lze editovat hodnocení u uživatele (hodnocení si najděte na jeho profilu a klikněte na „upravit“)
  • již nelze hodnotit sama sebe
  • již je možné přehodit parfém z „Mám“ do „Měl/-a jsem“ (přes odkaz „upravit“ - typ)

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 15.10.11 23:03

Nevím, zda se to tu už řešilo, nebo zda je to tak prostě normální…

Když pročítám recenze od uživatelů: na první stránce se vždy zobrazí název vůně, část recenze a vlevo obrázek té vůně. Na druhé a každé další stránce je to už bez obrázku (resp. je tam ta „mimozemšťanka“, co si na sebe něco šplíchá). To je OK? Proč se neukazují obrázky u vůní na všech stránkách recenzí, když v katalogu normálně jsou?

Na poličce 52 parfémů 100 miniatur 12 odstřiků 207 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Bea
Parfémová maniačka 939 příspěvků 16.10.11 09:32

Díky z nová vylepšení.
Má dotaz, jak v katalogu parfémů, když jsem na kartě konkrétního parfému, jak tam mohu „hodnotit parfém podrobně“ - jak jsou tam ty škály níže-dřevitá atd. … kliknutím na odkaz mně to hodí pouze na opalcování a napsání recenze.
A druhá věc: mohlo by být „chci zkusit“ a „vyzkoušela jsem“ propojeno - t.j. když mám vůni ve „chci zkusit“ a opalcuji jí, tak aby se přenesením do „zkusila jsem " vymazala i z "musím zkusit“.
A tohle už jsem psala: když jsem v katalogu na kartě konkrétního parfému, abych viděla nějaký symbol, že už vůni mám v „vyzkoušela jsem“ (třeba přímo ten udělený palec u toho?)
A taky už jsem psala-odkaz Polička je nyní velice utopený, nešlo by ho dát do vínové založky s Uživatelé atd.-je to velmi důležitá součást.

Na poličce 34 parfémů 2 miniatury 16 odstřiků 48 vzorků V tužebníku 32 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 429 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist