Nové Arôme - říjen 2010

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
 
Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 06.09.10 19:48
Nové Arôme - říjen 2010

V dohledné době se bude předělávat Arôme na novou verzi a tentokrát to bude mít na starosti profík, takže vaše volání po změnách a novinkách bude konečně vyslyšeno :)

Náměty na změny a vylepšení můžete psát do příslušných témat.
Nová verze nebude hned, takže na nápady je dost času; až bude nová verze hotová, poběží chvíli paralelně se starou, abyste měli čas ji prošmejdit a vznést případné připomínky.

Programátor, který bude novou verzi připravovat, je tu tuším už zaregistrovaný, nebo tak v nejbližší době učiní, takže budete moct komunikovat přímo s ním.

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů
Reakce:
 
Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 14.09.10 12:50

Předběžné datum spuštění nové verze Arôme je poslední říjnová dekáda (když vše dobře půjde, tak hned zkraje, tj. asi za pět týdnů).

Změna se bude týkat všech částí, tj. blogu, fóra a obou databází (parfémy i kosmetika; kosmetická databáze dostane stejnou podobu jako databáze parfémů a bude do ní platit stejné přihlašovací jméno a heslo).

Nová verze nejprve poběží paralelně se starou a definitivně bude spuštěna až později.

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Giorgio Armani: Mania for Women

 

Mania startuje podobnou bergamotově-ovocnou hlavou jako moje milovaná Love in Paris. Jenže Love in Paris je jásavě květinová, Mania spíš kořeněná a dřevitá. Kromě květin z ní cítím aroma hřebíčku a vzácných dřev, je teplejší a orientálnější, i když zároveň zůstává svým způsobem osvěžující. Zahrnula bych ji proto do skupiny vůní, mezi kterými může volit žena, které se líbí orientální vůně, ale jsou na ni příliš těžké či sladké a nemůže je nosit. Na konci vyvoní do jemné směsice vzácných dřev - převážně santalu a špetky cedru - a špetky koření. Manii bych neomezovala věkem ani obdobím - dala by se nosit v létě i v zimě (nejvíc se mi však hodí k zlatému podzimu či chladnému konci roku), přes den i na večer. Alespoň trochu elegantní oblečení podmínkou A mám pocit, že by Manii mohl nosit i muž, nic typicky žensky kytičkového v ní není. Manie má trochu divokou historii - byla představena v roce 1999 a byla zřejmě ještě kořeněnější, obsahovala totiž údajně citrus, pomerančový květ, bergamot a pitosporu, v srdci šafrán, hřebíček, muškátový oříšek, ambru, kosatec a guajak, a v základu kadidlo, pižmo a vanilku. Prodávala se v černém flakónu. V roce 2004 ji Armani zrevidoval, dal jí průhledný flakón s bílým víčkem, a Mania pokračovala v úspěšné pouti parfémovým trhem - původní verze byla údajně příliš maskulinní a potřebovala víc poženštit. Přesto pořád působí trochu unisexově.

Celý článek »
TOPlist