Nové číslo Marianne

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Oreion
Parfémová maniačka 700 příspěvků 27.10.08 09:31
Nové číslo Marianne

Holky kupte si nové číslo Marianne, je tam samostatná kapitola, jak vybírat vůně! Píšou tam o Shalimaru, Mitsouku, o vůních Annick Goutal, Fracasi od Roberta Pigueta a další…ideální téma pro nás, jen nevím co budou dělat s neznámými značkami vůně, holky které se tímto nezabývají…stojí to za přečtení :wink:

Na poličce 7 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:

chavah
sv. Parfema z Kecálburgu 5240 příspěvků 27.10.08 09:35

je to obchodní článek, reklama na zboží, nic víc.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

27.10.08 09:44

mam, precitala som, zaujal ma, aj tie nezname znacky, ale trochu mi vadilo to smerovanie k vyberu len tej jednej vone… neviem si predstavit mat iba tu jednu…
inak pred dvomi rokmi, alebo rokom bol tiez v marianne clanok o parfemoch a ten bol mozno tiez reklamou, ale popisalo sa tam o mnohych znackach a tiez o tom, ze je dobre mat viaceo voni…

Uživatel je onlinepaty
sv. Parfema z Kecálburgu 8044 příspěvků 27.10.08 09:48

I já četla :D

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Uživatel je onlineSvětluška
Nevyléčitelná závislačka 1261 příspěvků 27.10.08 09:59

Děvčata, která z vás je autorkou tohoto článku :wink: :?: , Přiznejte se :oops: :D

Na poličce 11 parfémů 1 miniatura 5 odstřiků 93 vzorků V tužebníku 3 parfémy

mimi
Nevyléčitelná závislačka 1012 příspěvků 27.10.08 10:34

ten anonym som bola ja, ale nie som autorkou :o)))) az tak daleko moje parfemove znalosti nesiahaju :o))))

Na poličce 5 parfémů 29 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Barbarra
sv. Parfema z Kecálburgu 6027 příspěvků 27.10.08 11:49

Taky jsem článek přečetla. (Jak vidím při náhodném listování časopisy u pultu fotku parfému, nejradši bych ten list vytrhla :D )

Moc se nedokážu vžít do autorky, jak hledá ten svůj NEJ parfém, jediný :!: :twisted: Mile mě ale překvapilo, jaké značky zmiňuje.

Na poličce 58 parfémů 69 miniatur 7 odstřiků 317 vzorků V tužebníku 22 parfémů

Oreion
Parfémová maniačka 700 příspěvků 27.10.08 12:05
Barbarra píše:
Taky jsem článek přečetla. (Jak vidím při náhodném listování časopisy u pultu fotku parfému, nejradši bych ten list vytrhla :D )Moc se nedokážu vžít do autorky, jak hledá ten svůj NEJ parfém, jediný :!: :twisted: Mile mě ale překvapilo, jaké značky zmiňuje.

Taky jsem se neztotožnila s textem, spíše jsem byla šťastná z těch neotřelých názvů parfémů. Konečně pořádné značky v časopise, ne jen ty , které nyní vyšly.

Docela jsem se „naježila“ při čtení tohoto textu, budu to přesně citovat:
Týká se Fracasu:
Fracas používala ho moje matka v sedmdesátých letech a říkala, že pokud se do tebe má muž zamilovat díky vůni, bude to tahle!" Přivoněla jsem si k jejímu zápěstí. Tuberózy. Krásné, silné, provokativní, ale nějak jsem se nemohla zbavit dojmu , že se procházím po Delvitě jen v podvazkovém pásu. Nic, co bych zvládla.
:smack: Mě se tá vůně strašně líbí…no co nos, to názor :lol:

Na poličce 7 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

domenica
sv. Parfema z Kecálburgu 25893 příspěvků 27.10.08 12:45

… a navíc, Delvita už tady není :D

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Sára
sv. Parfema z Kecálburgu 2917 příspěvků 27.10.08 13:15

zatím jsem ještě nečetla ale poslala jsem kamarádku, která míří ke mě ať mi nové číslo koupí, každopádně je mi jasné, že po takovém článku se objeví řada nových uživatelek tady na Adanetu a zájemkyň o koupi vzorků typu Fracas a spol. které se nedají očichat tady v Čr, což je pro mě signál, že se zvýší prodej a budu moci nakoupit více niché - které zajímají zase mě :lol:

Na poličce 191 parfémů 9 miniatur 225 odstřiků 133 vzorků V tužebníku 30 parfémů

hjanecko
Učednice 82 příspěvků 14.08.09 15:28
Dny marianne

Nevíte, proč jsou letos na dny Marianne slevy pouze do obchodů týkajících se bydlení?

Na poličce 18 parfémů 1 miniatura 6 odstřiků 25 vzorků V tužebníku 5 parfémů

edinka
Parfémová maniačka 976 příspěvků 14.08.09 16:41

hjanecko, kde jsi na to přišla, to je nějaká blbost :?: :?:

Na poličce 26 parfémů 0 miniatur 5 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

hjanecko
Učednice 82 příspěvků 14.08.09 17:07

No, mně se to taky zdá nějaký divný http://marianne.cz/…bydleni.html

Na poličce 18 parfémů 1 miniatura 6 odstřiků 25 vzorků V tužebníku 5 parfémů

edinka
Parfémová maniačka 976 příspěvků 14.08.09 17:28

No, je fakt, že tam není žádná kosmetika, které bylo vždy hafo :conf:
Ale projela jsem to jenom zběžně, možná se pletu :?:

Na poličce 26 parfémů 0 miniatur 5 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

chavah
sv. Parfema z Kecálburgu 5240 příspěvků 14.08.09 20:20

Ale holky, to jste asi nakoukly do Marianne dekor, který je jen o bydlení a nikoli Marianne samotné.Ta snad ještě nevyšla, vychází koncem měsíce.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist