novinka LAURA BIAGIOTTI DONNA a LALIQUE AMETHYST

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Bernie
Učednice 76 příspěvků 19.02.08 12:53

Donna mě podle popisu láká, ale se značkou LB mám zkušenost, že vesměs vbec nedrží. Nezkoušel jste již někdo tuto novinku?

Lalique Amethyste mi dnes přišel jako nákup naslepo. Tak žádná sláva to není, zpočátku hrozně moc rybízu, ten sice ustoupí, ale zůstává taková laciná pachuť čehosi umělého v kombinaci s vůní jakéhosi šamponu. Není to taková hrůza, ale nic objevného. Škoda, z posledních novinek jsem neobjevila nic, co by mě výrazně zaujalo.

Na poličce 56 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 16 parfémů
Reakce:

Samantha
Nevyléčitelná závislačka 1073 příspěvků 19.02.08 13:01

Donna od LB je moc pěkná vůně, taková jemná, ale na mě tedy taky nedržela.

Na poličce 56 parfémů 7 miniatur 4 odstřiky 52 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Bernie
Učednice 76 příspěvků 19.02.08 13:03

To mě vždycky spolehlivě rozčílí k nepříčetnosti. Když vůně hezká je, ale nedrží. Totéž mám se značkou Valentino. Většina jejich vůní jsou příjemné, ale zoufale rychle vyvoní.

Mám dojem, že se na trhu zase začnou objevovat letničky, přestože zimních vůní bylo letos jako šafránu.

Na poličce 56 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 16 parfémů

dias
Učednice 168 příspěvků 19.02.08 17:53

Souhlasím jak s názorem, že LB Donna je velmi pěkná a jemná, ale možná až příliš ovocná, připomíná mi trochu míchaný kompot :-) (vonící přesně po tu dobu, než ho sníte, opravdu nedrží), tak se „šamponovitostí“ L. Amethyst. Ani jedna z nich mě příliš nenadchla.

Na poličce 594 parfémů 70 miniatur 210 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Samantha
Nevyléčitelná závislačka 1073 příspěvků 19.02.08 18:09

Na mě v Donna od LB hodně vyniká růže. A je to růže moc pěkná, svěží čistá. Bohužel ta růže vydrží chvíli a pak už není nic… Možná na někom bude držet lépe.

eva  19.02.08 20:56

L.Biagotti Donna: pro můj nos drogeriová záležitost, neinvestovala bych do ní víc než 300 Kč :( Připomíná mi směsku Mexů. A pokud mne smysly neklamou, jeden limitovaný Mex voní hodně podobně, troufla bych si říct, že téměř stejně :(

Lalique Amethyst: věrohodné koncentrované ovoce: cítím ostružiny a zase ostružiny /krásně čerstvé a šťavnaté/, po asi dvou hodinách vůně přechází v černý rybíz. Amethyst je to podle mě pěkná, pokud jde o věrné zachycení čerstvého ovoce, otázka je, jak dalece bude nositelná a jak rychle se ovoní /přece jen byť pěkná, tak jednostranná ovocenka/. Na vlastní kůži jsem ji zkoušela jednou, malinko mi nesedí přechod do černého rybízu: ostružiny se mi líbí víc, přestože černý rybíz je také povedený, žádná syntetika v duchu levných vonných esencí /ale černý rybíz nemám moc ráda ani živý/.
Na papírku vydržela vonět po ostružinách 14 dní :) Zatím jedna z nejovocnějších vůní, co znám, docela povedená: „živě“ ovocná, žádná umělost - alespoň pokud jde o mou kůži.

aisha
Učednice 40 příspěvků 20.02.08 19:29

Na LB Due Donna jsem se moc těšila protože jsem dostala vzorek té samé v pánském provedení - LB Due Uomo. Ta je nádherná, pořád jsem musela čichat k zápěstí a vydržela dlouho. Myslela jsem že Due Donna bude na ten způsob, ale po vyzkoušení v parfumérii přišlo nečekané zklamání, doslova a do písmene, něco strašně jemného, nevýrazného (možná kdyby mi tak bylo patnáct), co vyprchalo během chviličky. Za ty peníze opravdu ne.

Na poličce 13 parfémů 1 miniatura 2 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Electra
Nováček 10 příspěvků 23.02.08 22:07

Dostala jsem vzorek -Ametgyst Lalique a dneska jsem se jím navoněla - pro mě hrůza - něco nesnesitelného. Celou dobu jsem to ze sebe strašně moc cítila a připadala jsem si jak jedna obrovská ostružina.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Samantha
Nevyléčitelná závislačka 1073 příspěvků 05.03.08 18:15

Tak jsem se stala obětí podobných názvů parfémů. Vůbec jsem nezaregistrovala, že je nová vůně od LB DONNA a komentář byl k vůni LB DUE DONNA. Už je mi to trochu jasnější a můžu zodpovědně napsat, že vůni DONNA od LB jsem ještě nezkoušela ;-)

Fleur  07.03.08 17:38

Lalique amethyste na mě nepůsobil nijak synteticky, tento týden jsem ho opakovaně zkoušela ve Fannu. Škoda jen, že stojí takové hříšné peníze (zatím i na netových parfumeriích), jinak bych mu neodolala… Dokonce mě tak navnadil, že jsem si koupila ostružinovou minitoaletku u YR a pojistila touhu po ostružinách i jogurtem s příchutí lesní ovoce.

Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist