Novinky - SALOMÉ od CARLA FRACCI

Arome evka 19.02.08 12:02

Na www.fann.cz som objavila novinku od CARLA FRACCI - SALOMÉ. Vyskúšal ju niekto a vie ju popísať ako vonia?
Mám od CARLA FRACCI - medeu, tá je veľmi vydarná /aspoň mne sa veľmi páči, lebo je zaujímavá a osobitá/.

Reklama

Ada 19.02.08 13:11

Dneska jsem vyzkoušela, napíšu recenzi. Je to docela jemná orientálka s gurmánskými tóny, hlavně pačuli, vanilka a nějaké ovoce, plus různá dřeva a koření.

anmat 20.02.09 07:29

Salomé už mám - je to krásná sladká vůně se slušnou výdrží a zajímavými tóny. Rozhodně to není tuckový slaďák. Koupila jsem ji na www.vonavka.cz, kde ji mají za výbornou cenu. Ve Fannu je příšerně drahá.

Violette 20.02.09 08:20

Brzy bychom se měli dočkat novinky Hamlet, ale má to být unisex. Mně se celkem líbila Odette, já nejsem na ty orienty.
Taky mě překvapují ty šíleně vysoké ceny za tuhle značku. 1699,– za 30 ml (ve Fannu) - to jsou snad chanelovské ceny, Mrs. Fracci si dost věří :?

Magda 20.02.09 11:15

Na letišti v Brně bylo 30ml za 1200,–Kč …

verunka2201 20.02.09 13:29

Taky jsem ji zkoušela, celkem se mi zamlouvala. A nevím proč, ale vsugerovala jsem si, že mi to voní jako kakao :shock: Máte někdo podobný pocit? Prostě krásné kakao na vrchu ovocného poháru… :D

Ronna 20.02.09 18:55

Vonět se Hamletem, to zní dobře.

anmat 10.03.09 14:14
anmat píše:
Salomé už mám - je to krásná sladká vůně se slušnou výdrží a zajímavými tóny. Rozhodně to není tuckový slaďák. Koupila jsem ji na www.vonavka.cz, kde ji mají za výbornou cenu. Ve Fannu je příšerně drahá.

Tak Salome už je na vonavka.cz za více jak dvojnásobnou cenu než za jakou jsem ji tam asi před měsícem kupovala - asi se porozhlédli po cenách v ostatních obchodech :-(

Ronna 21.03.09 19:00

Tak jsem si všimla, že v online prodejnách už mají toho Hamleta, ale připadá mi drahý.

Fleur 22.03.09 10:38

Hamlet mě moc nenadchnul, čekala jsem něco sofistikovanějšího. Navíc mi na ruce velmi připomínal Cerruti Image (takové ty štípavě plechové vjemy, které v těchto vůních způsobuje pepř), po čase Hamlet sklouzl více do pánska.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama

TOPlist