Novinky z FAnního katalogu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 23.04.08 11:32
Novinky z FAnního katalogu

Mám nové FAnn info a zaujaly mě tam tři novinky (z toho dvě pánské, o kterých jsem ani nevěděla, protože ty pánské mi pořád nějak unikají :) ):

Marina de Bourbon Reverence

tu zajdu vyzkoušet, protože mě ta značka celkem zajímá, ač je taková minoritní

a Mont Blanc Exceptionnel (zrovna zkouším a nevím, no… uvidíte v recenzi) a Dunhill London

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů
Reakce:

Katka
Učednice 175 příspěvků 23.04.08 20:33

Já naběhla do Fannu dnes, vyzkoušet právě Reverence, ale ještě ji neměli..prý snad do konce měsíce. Tahle vůně mě podle složení taky moc zajímá.

Na poličce 7 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 7 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Naja
Parfémová maniačka 833 příspěvků 24.04.08 07:54

Moc se mi líbí ten flakon, do kabelky silně nepraktický, ale na poličce by se vyjímal :lol:

Na poličce 22 parfémů 0 miniatur 6 odstřiků 25 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 25.04.08 12:05

Marina de Bourbon je pro mě docela záhadná značka. Název zní jako jméno nějaké šlechtičny. Tady v Brně mají myslím pouze Lys, ale nikdy jsem to nezkoušela.
Už zase prší. :-(

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 25.04.08 14:34

Ronno, v Brně jsem viděla i Eau de Lys, Rose Bourbon a Asterii, ty druhé dvě už asi mít nebudou, ale Eau de Lys ve Fannu v Centru stoprocentně je.

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist