Nový chanel no. 5 L´ eau

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kaleva
Nováček 14 příspěvků 20.09.16 10:07
nový chanel no. 5 L´ eau

Ahoj všem, nebude si někdo pořizovat tuhle příjemnou podzimní novinku? Zkoušela jsem, dnes ji mám na sobě, drží hezky, dnes s bílým tričkem, džínama a vlněnou šálou (ano, už se zase chumlám do kašmíru),ale nechci si asi pořizovat celý flakon…:)navzdory reklamnímu sloganu - Je jiná -přiznávám, že je opravdu jiná:) Pudr je potlačen, ale vanilka zůstala na ocásku, přesně tak mi to vyhovuje. Užijte si sraz, já dneska zase!!! nemůžu…

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

Frantatata
sv. Parfema z Kecálburgu 22821 příspěvků 20.09.16 10:29

@Kaleva
Díky, užijeme si, vždy si to užíváme.
Odebral bych si také klidně desítku, ježto pětku nosím, jak deo, tak EDP i čistý parfém.
Jiná, nejiná. :P

Na poličce 636 parfémů 131 miniatur 666 odstřiků 1013 vzorků V tužebníku 0 parfémů

renééééé
Učednice 235 příspěvků 20.09.16 21:33

I já bych si vzala desítku, pokud by se někdo ujal koupě.

Na poličce 8 parfémů 1 miniatura 25 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 6 parfémů

alibi
Nevyléčitelná závislačka 1123 příspěvků 21.09.16 12:37

kdybych se mohla připojit, tak bych desítku taky brala

Na poličce 25 parfémů 7 miniatur 47 odstřiků 528 vzorků V tužebníku 15 parfémů

Kaleva
Nováček 14 příspěvků 21.09.16 18:39

No, tak to je hezký, teda.A co teď? Já jsem prostý uživatel, nemám všecky ty propriety, jakože refany a tak…navrhuju, aby se toho úkolu zhostil Jedi. Všichni ho známe, je spolehlivý a je v Praze. Franto, přimluv se, prosíííím:) :)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Frantatata
sv. Parfema z Kecálburgu 22821 příspěvků 21.09.16 19:09

@Kaleva
Propriety mohu dodat.
Jirka sice může překvapit, ovšem nerad bych ho tím obtěžoval.
IMO by se k tomuto zajímavému úkolu měla postavit čelem zakladatelka. :think:

Na poličce 636 parfémů 131 miniatur 666 odstřiků 1013 vzorků V tužebníku 0 parfémů

pepa2412
Znalkyně 456 příspěvků 01.10.16 21:56

Já mám zakoupené již dvě vůně ve 100 ml flakonech, když se někdo ujme porcování - není problém.....oba dva jsou testery a jeden 100 ml stál 1900 kč, takže není problém jeden pustit do světa. :mavam: :mavam:

Na poličce 83 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist