Nový parfém ihned stříká

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Erinka_Erinka
Nováček 16 příspěvků 22.01.12 11:17
Nový parfém ihned stříká

Před Vánoci jsem si v Sephoře koupila J´adore edp. Co mě ale zarazilo, že jsem pumpičku nemusela několikrát zmáčknout, parfém stříkal ihned po prvním zmáčknutí. 100 ml flakon nebyl naplněn celý, ale chybělo cca 1cm. Myslela jsem si, že to byla náhoda, navíc jsem netušila, jak bych to při reklamaci dokázala, takže jsem to nechala být. Jenže včera jsem opět koupila ten samý parfém pro mamku (také v Sephoře). A ejhle… opět ihned stříkal. Navíc jsem si pro sebe koupila J´adore L´Or a i u něj jsem byla překvapená, že ihned vystříknul a také chybělo cca 1cm. Jsem z toho celkem jelen, protože každý parfém, co mám doma jsem musela několikrát zmáčknout, aby stříkal, navíc flakony byly naplněné až po okraj. U toho L´Or mě to naštvalo víc, protože to má být exkluzivní edice, která je opravdu drahá, takže tam bych to nečekala. Máte někdo stejnou zkušenost? Měla jsem 3× tu smůlu, nebo je to u J´adore normální?

Na poličce 18 parfémů 1 miniatura 12 odstřiků 53 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

mirka81
Nevyléčitelná závislačka 1614 příspěvků 22.01.12 17:03

To je zvláštní…A byl zabalený v celofánu?

Na poličce 29 parfémů 7 miniatur 16 odstřiků 100 vzorků V tužebníku 48 parfémů

Erinka_Erinka
Nováček 16 příspěvků 22.01.12 17:24

Ano, byl v celofánu. Dle mého laického oka, neporušený, když nepočítám dole přelepený 2cm řez kvůli vložení kódu proti krádeži. Zkoušela jsem hledat fotky a myslím si, že v tom J´adore L´Or chybí víc než by mělo. Našla jsem reálné fotky, kde byly ty flakony plnější. Zdá se mi divné, že pokud se jedná o velikost 40ml, že by Dior plnil flakony podle oka, takže by v každém bylo jinak… Vím, že s reklamací bych neuspěla, to bych leda musela rozbalit přímo před prodavačkou, ale pěkně mě to štve. Parfém nebyl nejlevnější. Navíc mamka má ten klasický J´adore plnější než já ten svůj koupený před Vánoci, to mě trklo hned. Ale to mě neštve tak, jako ta exkluzivní verze. :,(

Na poličce 18 parfémů 1 miniatura 12 odstřiků 53 vzorků V tužebníku 0 parfémů

bibi1111
Nováček 26 příspěvků 25.01.12 16:39

Ahoj, taky se mi to stalo. K Vánocům jsem od manžela dostala Jadore edp 100 kupovanou na parfums, a celofán v pořádku, vůně v pořádku, ale stříkal hned na první zmáčknutí…nevím…nik­dy se mi to u jiných vůní nestalo, ale nic jsem nereklamovala, byl to dárek a víčko taky nevonělo…možná to tak je už z výroby :nevim:

Na poličce 15 parfémů 1 miniatura 2 odstřiky 2 vzorků V tužebníku 14 parfémů

Venea
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 20.02.12 12:46

už jsem to psala, do jiné diskuze, ale stalo se mi u parfums.cz to samé, před nedávnem, Lanvin Jeanne, taky ihned stříkal…

Na poličce 39 parfémů 7 miniatur 4 odstřiky 5 vzorků V tužebníku 15 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist