Nový parfém pro ženu rockerku

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

aralla
Nováček 1 příspěvek 15.04.14 14:14
Nový parfém pro ženu rockerku

Název diskuze vystihuje skoro vše:)takže..hledám nový parfém na jaro/léto s dobrou výdrží,který by se dal použít i na večer do rockového klubu,nebo na koncert.Nejsem žádná mladice..30 mi bylo hodně dávno :) děkuji všem za tipy :mavam:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

SunnytheSummer
Učednice 181 příspěvků 15.04.14 16:00

@aralla No, myslím si, že so mnou asi väčšina nebude súhlasiť,ale mne sa na takom type žien páči Midnight Poison :roll: Dokonca som ju už raz vynuchala v zafajčenom klube na obdobnej párty :pankac: a hodila sa mi tam…tiež to bola žena po 30tke :) Možno je to zválštne ale mne celkom drsne vždy pripadá kobminácia výrazné pačuli + ruže…ale verím, že toto bude hodne individuálne :) Ak by si mala lahšie cez 30, viem si predstaviť aj Elle od YVS, tam síce ruža nie je,ale celkové vyznenie je pre mna veľmi podobné, len vekovo by som to ohraničila - MP pre 35+, Elle do tých 35 max

Na poličce 10 parfémů 0 miniatur 3 odstřiky 18 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Leisha
sv. Parfema z Kecálburgu 2194 příspěvků 15.04.14 16:39

Mý nejoblíbenější na punkový večírky (a je mi 37, ale na věku podle mě nesejde 8) )

Habanita
Shalimar
Cuir Ottoman
Ambre Sultan
Bois d'Armenie
Spiritueuse Double Vanille
Ambre Fetiche
Chypre Vanille

A souhlasím s tou růží a pačuli, a ještě bych přidala vanilku, ambru, kůži a kadidlo - tu jsou v zahuleným prostoru a v horku obvykle furt krásný, zatímco svěženky a květinky zatouchaj a stávaj se hnusnejma…
A asi arabky kdejaký by mohly bejt dobrý, ale v těch se nevyznám…

Na poličce 53 parfémů 8 miniatur 14 odstřiků 68 vzorků V tužebníku 10 parfémů

aprazanda
Nevyléčitelná závislačka 1068 příspěvků 15.04.14 16:42

S MP souhlasím a ještě přidávám jako typ Lancôme Magnifique

Na poličce 58 parfémů 8 miniatur 20 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 31 parfémů

andry
sv. Parfema z Kecálburgu 6753 příspěvků 15.04.14 19:47

Tom Ford… skoro cokoli

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

aneta33
Učednice 92 příspěvků 15.04.14 19:49
@andry píše:
Tom Ford… skoro cokoli

a ambre sultan :mavam:

Na poličce 12 parfémů 1 miniatura 4 odstřiky 1 vzorek V tužebníku 3 parfémy

Teryet
Učednice 59 příspěvků 15.04.14 21:38

…a co třeba Thierry Mugler Innocent Rock? :) Je tvrdší, ale stále si zachovává ženskost, je zajímavý, málokdo ho zná, příznivá cena a dobrá značka jsou také velkým plus. Výdrž perfektní, prostě Mugler :)

Na poličce 28 parfémů 3 miniatury 13 odstřiků 379 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Dagmarr
Nevyléčitelná závislačka 1862 příspěvků 15.04.14 21:53

Sama na tyto akce často nosím Calvin Klein Euphoria. Dobrá a v kouřovém odéru chválená byla Eve od Jil Sander a Stella Mc Cartney In Two Peony. A líbí se mi i Alien Essence Absolue.
S pačuli a růžemi souhlas.

Na poličce 33 parfémů 3 miniatury 24 odstřiků 4 vzorků V tužebníku 4 parfémy

beliala
sv. Parfema z Kecálburgu 3732 příspěvků 15.04.14 22:43

Plne súhlasím s @Leisha a pridávam ešte Noir de Noir a Hypnotic Poison

Na poličce 47 parfémů 9 miniatur 4 odstřiky 123 vzorků V tužebníku 3 parfémy

SunnytheSummer
Učednice 181 příspěvků 15.04.14 22:58

:* som rada, že sme sa viaceré teda zhodli na ružiach a pačuli, nie som mimo 8) Z toho súdku mi ešte napadlo aj Perles od Lalique…ale tá už mi nepríde tak rocková…s tou by som sa posadila do nejakej vlhkej čajovne napr…A súhlas aj s euphoriou ! Arabky mi naopak k rock štýlu nesedia :roll:

drobececek  16.04.14 10:21

@SunnytheSummer Hm, jo. MP by nemusel být špatná volba- Ale nekončí on už? :think:

…nebo ten Shalimar. Navrhla bych i Serge Noire, ale to zas není moc na jaro/léto.

SunnytheSummer
Učednice 181 příspěvků 16.04.14 13:02

@drobececek MP končííí ? 8o

drobececek  16.04.14 22:26

@SunnytheSummer Jej, nechci zbytečně plašit, ale určitě jsem o tom četla. A to víc než jednou:
midnight poison discontinued

Ale jelikož se v tom bordelu, co Dior v poslední době dělá ve svých parfémech, už vůbec nevyznám, je možný, že ho jen reformulovali.

Dagmarr
Nevyléčitelná závislačka 1862 příspěvků 17.04.14 09:23

K vůním pro rockerku byvh ještě přidala Petale Noir od Agenta Provocateura.
Dnes mi přišel flakon. Kromě toho, že je skutečně roztomile krásný, je v něm dost výrazná vůně kůže s růžemi. Moje rocková tedy nově bude určitě.

Na poličce 33 parfémů 3 miniatury 24 odstřiků 4 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Loty013
Nevyléčitelná závislačka 1904 příspěvků 17.04.14 13:13

@Dagmarr Ano, to si také myslím. A když už AP zmiňuješ, tak bych řekla že i Agent Provocateur L'Agent patří do této kategorie.

Na poličce 33 parfémů 0 miniatur 35 odstřiků 94 vzorků V tužebníku 11 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist