Nový parfém pro ženu rockerku

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

aralla
Nováček 1 příspěvek 15.04.14 14:14
Nový parfém pro ženu rockerku

Název diskuze vystihuje skoro vše:)takže..hledám nový parfém na jaro/léto s dobrou výdrží,který by se dal použít i na večer do rockového klubu,nebo na koncert.Nejsem žádná mladice..30 mi bylo hodně dávno :) děkuji všem za tipy :mavam:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

SunnytheSummer
Učednice 181 příspěvků 15.04.14 16:00

@aralla No, myslím si, že so mnou asi väčšina nebude súhlasiť,ale mne sa na takom type žien páči Midnight Poison :roll: Dokonca som ju už raz vynuchala v zafajčenom klube na obdobnej párty :pankac: a hodila sa mi tam…tiež to bola žena po 30tke :) Možno je to zválštne ale mne celkom drsne vždy pripadá kobminácia výrazné pačuli + ruže…ale verím, že toto bude hodne individuálne :) Ak by si mala lahšie cez 30, viem si predstaviť aj Elle od YVS, tam síce ruža nie je,ale celkové vyznenie je pre mna veľmi podobné, len vekovo by som to ohraničila - MP pre 35+, Elle do tých 35 max

Na poličce 10 parfémů 0 miniatur 3 odstřiky 18 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Leisha
sv. Parfema z Kecálburgu 2194 příspěvků 15.04.14 16:39

Mý nejoblíbenější na punkový večírky (a je mi 37, ale na věku podle mě nesejde 8) )

Habanita
Shalimar
Cuir Ottoman
Ambre Sultan
Bois d'Armenie
Spiritueuse Double Vanille
Ambre Fetiche
Chypre Vanille

A souhlasím s tou růží a pačuli, a ještě bych přidala vanilku, ambru, kůži a kadidlo - tu jsou v zahuleným prostoru a v horku obvykle furt krásný, zatímco svěženky a květinky zatouchaj a stávaj se hnusnejma…
A asi arabky kdejaký by mohly bejt dobrý, ale v těch se nevyznám…

Na poličce 53 parfémů 8 miniatur 14 odstřiků 68 vzorků V tužebníku 10 parfémů

aprazanda
Nevyléčitelná závislačka 1087 příspěvků 15.04.14 16:42

S MP souhlasím a ještě přidávám jako typ Lancôme Magnifique

Na poličce 58 parfémů 8 miniatur 20 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 31 parfémů

andry
sv. Parfema z Kecálburgu 6753 příspěvků 15.04.14 19:47

Tom Ford… skoro cokoli

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

aneta33
Učednice 92 příspěvků 15.04.14 19:49
@andry píše:
Tom Ford… skoro cokoli

a ambre sultan :mavam:

Na poličce 12 parfémů 1 miniatura 4 odstřiky 1 vzorek V tužebníku 3 parfémy

Teryet
Učednice 60 příspěvků 15.04.14 21:38

…a co třeba Thierry Mugler Innocent Rock? :) Je tvrdší, ale stále si zachovává ženskost, je zajímavý, málokdo ho zná, příznivá cena a dobrá značka jsou také velkým plus. Výdrž perfektní, prostě Mugler :)

Na poličce 25 parfémů 0 miniatur 13 odstřiků 379 vzorků V tužebníku 10 parfémů

Dagmarr
Nevyléčitelná závislačka 1862 příspěvků 15.04.14 21:53

Sama na tyto akce často nosím Calvin Klein Euphoria. Dobrá a v kouřovém odéru chválená byla Eve od Jil Sander a Stella Mc Cartney In Two Peony. A líbí se mi i Alien Essence Absolue.
S pačuli a růžemi souhlas.

Na poličce 35 parfémů 3 miniatury 23 odstřiků 4 vzorků V tužebníku 3 parfémy

beliala
sv. Parfema z Kecálburgu 3741 příspěvků 15.04.14 22:43

Plne súhlasím s @Leisha a pridávam ešte Noir de Noir a Hypnotic Poison

Na poličce 41 parfémů 9 miniatur 5 odstřiků 123 vzorků V tužebníku 8 parfémů

SunnytheSummer
Učednice 181 příspěvků 15.04.14 22:58

:* som rada, že sme sa viaceré teda zhodli na ružiach a pačuli, nie som mimo 8) Z toho súdku mi ešte napadlo aj Perles od Lalique…ale tá už mi nepríde tak rocková…s tou by som sa posadila do nejakej vlhkej čajovne napr…A súhlas aj s euphoriou ! Arabky mi naopak k rock štýlu nesedia :roll:

drobececek  16.04.14 10:21

@SunnytheSummer Hm, jo. MP by nemusel být špatná volba- Ale nekončí on už? :think:

…nebo ten Shalimar. Navrhla bych i Serge Noire, ale to zas není moc na jaro/léto.

SunnytheSummer
Učednice 181 příspěvků 16.04.14 13:02

@drobececek MP končííí ? 8o

drobececek  16.04.14 22:26

@SunnytheSummer Jej, nechci zbytečně plašit, ale určitě jsem o tom četla. A to víc než jednou:
midnight poison discontinued

Ale jelikož se v tom bordelu, co Dior v poslední době dělá ve svých parfémech, už vůbec nevyznám, je možný, že ho jen reformulovali.

Dagmarr
Nevyléčitelná závislačka 1862 příspěvků 17.04.14 09:23

K vůním pro rockerku byvh ještě přidala Petale Noir od Agenta Provocateura.
Dnes mi přišel flakon. Kromě toho, že je skutečně roztomile krásný, je v něm dost výrazná vůně kůže s růžemi. Moje rocková tedy nově bude určitě.

Na poličce 35 parfémů 3 miniatury 23 odstřiků 4 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Loty013
Nevyléčitelná závislačka 1929 příspěvků 17.04.14 13:13

@Dagmarr Ano, to si také myslím. A když už AP zmiňuješ, tak bych řekla že i Agent Provocateur L'Agent patří do této kategorie.

Na poličce 32 parfémů 0 miniatur 31 odstřiků 95 vzorků V tužebníku 2 parfémy
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist