Nový SALVADOR DALI > Little Kiss

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Evax
Parfémová maniačka 716 příspěvků 16.04.08 12:04

Ve většině internetových obchodů se objevila během včerejšího a dnešního dne tato novinka:

Little Kiss

Hlava
davana, poupata černého rybízu, červený rybíz
Srdce
růže, pivoňka, čajová růže, brambořík
Základ
broskev, pižmo, santalové dřevo, pačuli

Salvador Dali Little Kiss je novou dívčí vůní určenou pro jaro 2008. Flakón vytvořil francouzský umělec Mikael Carriau inspirovaný Dalího klasickými malbami. Tvůrcem ovocně - květinové vůně parfému se stal Guillaume Flavigny.

Neměl už někdo čest ji vyzkoušet? /Ale klidně by to mohl být i horrorový kontakt, kdo ví :D/ Lehce mě v popisu straší přídomek „dívčí vůně“, aby to nebyla ještě nižší verze Escady :o Na druhé straně některé letničky má Dalí hezké a příjemné /např. Sea and Sun in Cadaques, jedna z mála vůní, která mi vydržela i v největších vedrech, pravda - jindy než v parnu mi tak dobře nevoněla :D/
Nicméně na letošní léto pořád hledám něco svěžího, nenáročného… ale zase ne moc :)

Na poličce 31 parfémů 5 miniatur 14 odstřiků 13 vzorků V tužebníku 17 parfémů
Reakce:

macska
sv. Parfema z Kecálburgu 3731 příspěvků 16.04.08 12:15

Já ji zkoušela na papírku včera v Sephoře. Taková normální svěženka. Nijak mě nezaujala ani v dobrém ani v špatném smyslu. Rozhodně to není lepivý bonparový děs od Escady.

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Violette
Parfémová maniačka 745 příspěvků 16.04.08 13:38

Taky bych ráda věděla jak voní, trošku mě odrazuje v základu to pačuli.

Na poličce 24 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Barbarra
sv. Parfema z Kecálburgu 6027 příspěvků 20.04.08 19:42

Mě též nijak zvlášť nezaujala. Mezi jinými vůněmi, které jsem ten den zkoušela, úplně zapadla. Už si ani moc nevybavuju jak voní.

Na poličce 58 parfémů 69 miniatur 7 odstřiků 317 vzorků V tužebníku 22 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist