Nový zkušebník

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 23.08.08 23:30
nový zkušebník

Už dlouho jsem měla v hlavě představu zkušebníku coby notýsku, ve kterém by se dalo listovat a mít všechno pěkně přehledně, a dneska jsem se konečně dostala k realizaci.
Asi vás to některé zmate, takže tady malé seznámení:

Hned na začátek musím říct, že ne bohužel ve všech prohlížečích je písmo tak pěkně na linkách jako na obrázku. Opera ho zobrazuje dobře, Firefox jak kdy a IE, jehož tupá palice neumí správně zpracovávat výšku tagu BR, nikdy. Pokud to máte rozjeté a štve vás to, klikněte v horní liště databáze na Nastavení a přepněte si pozadí notýsku z linkovaného na čisté.

Ovládání je myslím celkem intuitivní. Šipkami v pravém a levém horním rohu se listuje. Číslo stránky je dole. Když dolistujete až do konce, v závislosti na počtu vůní ve zkušebníku se můžete setkat s drobným bugem, kdy ty poslední najedou ještě jednou na další stránce. Neznamená to, že je máte ve zkušebníku několikrát! Je to jen estetická vada, kterou se pokusím odstranit :)

Barevné záložky vlevo nahoře slouží pro filtrování - můžete si nechat zobrazit všechny vůně ve zkušebníku nebo jen ty, které máte/nemáte vyzkoušené. Zelené +, červené - a šedé N filtruje vůně podle názoru. Záložky vpravo nahoře slouží k řazení podle abecedy - podle názvu nebo značky - nebo chronologickému (tak, jak jste vůně zařazovaly do zkušebníku).

Samotné vůně jsou v sešitku vypsané tak, jak vidíte na obrázku. Je-li u vůně poznámka, zobrazí se pod ní, v opačném případě tam samozřejmě není nic. Status se zobrazuje slovně vedle názvu a je barevně odlišený.

Ty drobné ikonky pod názvem uvidíte jenom ve svém zkušebníku a jsou to akce, které můžete s vůní provádět - to samé, jako ve starém zkušebníku. Zleva doprava: otazníček znamená „tuhle vůni chci vyzkoušet“; fajfka „mám vyzkoušeno“ (ale nemám ještě zhodnoceno); veselý smajlík „vyzkoušeno a líbilo se“; kamenný ksich „neutrální názor“; zamračený smajlík „vyzkoušeno a nelíbilo se“; pozn. - napsat poznámku; chci! - přidá vůni do tužebníku; červený křížek - vymazat ze zkušebníku.

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

estelle
sv. Parfema z Kecálburgu 3313 příspěvků 23.08.08 23:35

Ada - som v nemom úžase! :shock: Uaaaaaaaaaaaa­aaaau!!! Idem to studovat, vyzera to super…

Doplnujem dojmy:

Perfektna je moznost zoradenia parfemov - podla nazvu, podla znacky a chornologicky…
Paci sa mi aj cela grafika a ten vtipny nápad so zošitkom:)

Na poličce 15 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů

hafik
sv. Parfema z Kecálburgu 5414 příspěvků 23.08.08 23:41

Estelle - souhlasím s tebou - Ada je stejně šikovná a chytrá holka :P

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 37 parfémů

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 23.08.08 23:44

Ada rulezzz… :)

Na poličce 7 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 59 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Christabella
Parfémová maniačka 820 příspěvků 24.08.08 00:14

Ado, ÚÚÚŽASNĚ vymyšlené - šikovné, přehledné a moc hezké :-D :-D Jdu si také honem hrát :-) :-D

Děkujeme !! :-)

Na poličce 0 parfémů 54 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

1Miru
sv. Parfema z Kecálburgu 18726 příspěvků 24.08.08 07:42

zase krásné překvápko… :D …nemám slov!!! :D :D

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Oreion
Parfémová maniačka 700 příspěvků 24.08.08 09:53

Skvělá novinka, jsem nesmírně potěšena :lol: Děkuji Adě! :wink:

Na poličce 7 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Jaroslava
Učednice 123 příspěvků 24.08.08 09:59

Mně nejde listovat v tom sešítku :cry: .....vyjede mi jen tohle…Warning: mysql_fetch_as­soc(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /server1/webs/ko­nicky.net/web/a­da/data/zkuseb­nik.php on line 179
Já jsem s tím počítačem fakt TATAR :shock:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 24.08.08 10:40

Protože ve zkušebníku nic nemáš!
Nicméně ta chyba by tam neměla být, na tu se kouknu.

Jaroslava
Učednice 123 příspěvků 24.08.08 11:06
Ada píše:
Protože ve zkušebníku nic nemáš!
Nicméně ta chyba by tam neměla být, na tu se kouknu.
:D Už to umím :D děkuju moc.
Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Arome Šárka
Učednice 77 příspěvků 25.08.08 15:43

Nový zkušebník vypadá moc pěkně, i to třídění je super, jen mi chybí, že se z něj nemůžu na vůně rovnou proklikat zpátky, tj. že názvy vůní nejsou odkazy jako dřív. :cry: Jinak je to nádhera..

Na poličce 24 parfémů 65 miniatur 0 odstřiků 63 vzorků V tužebníku 17 parfémů

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 25.08.08 15:50

A jo. Já jsem to tam zapomněla dát.

Arome Šárka
Učednice 77 příspěvků 25.08.08 16:35

Tisíceré díky! :)

Na poličce 24 parfémů 65 miniatur 0 odstřiků 63 vzorků V tužebníku 17 parfémů

cinkja
sv. Parfema z Kecálburgu 3398 příspěvků 25.08.08 18:21

Jedním slovem PARÁDA, to nemá chybu. Díky… :D

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 214 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Christabella
Parfémová maniačka 820 příspěvků 18.11.08 12:15

Ado, mám na Tebe ohledně zkušebníku prosbičku, která ale samozřejmě, jako vždy, nijak nespěchá: poslední dobou si už k vyzkoušeným vůním nedělám moc poznámky, jelikož trvá věčnost než se k vůni proklikám a než se tak stane, obvykle zapomenu, co jsem si k vůni chtěla napsat :lol: - ať si vůně seřadím jakkoli (dle názvu, značky nebo chronologicky), většinou se dlouhému listování stejně nevyhnu - bylo by tedy, prosím, možné vedle šipky listující po dvoustránkách doplnit ještě jednu šipku hopkající po 10 stránkách pro urychlení listování? :wink:

Na poličce 0 parfémů 54 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist