Novýparfém.cz internetový obchod

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

haifa
Nevyléčitelná závislačka 1703 příspěvků 01.10.12 18:21
novýparfém.cz internetový obchod

tak moc by mě zajímalo kupoval už někdo tu - :roll:
 http://www.novyparfem.cz/

Na poličce 74 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 14 vzorků V tužebníku 61 parfémů
Reakce:

Poéma
sv. Parfema z Kecálburgu 2198 příspěvků 02.10.12 10:01

Haifo, kupovala jsem už 2×, poprvé poštou a po druhé jsem si dojela do jejich kamenky osobně. Jestli jsem pochopila správně, tak Europarfémy se odstěhovaly na jinou adresu a Nový parfém provozuje kamenou provozovnu v jejich prostorech.
Jinak oba obchody bez problémů.

Příspěvek upraven 02.10.12 v 10:05

Na poličce 57 parfémů 0 miniatur 12 odstřiků 8 vzorků V tužebníku 4 parfémy

haifa
Nevyléčitelná závislačka 1703 příspěvků 02.10.12 10:04

@Poéma tak to jsem ráda - zajímalo by mě co znamená když maj uvedeno parfém skladem a dole u ceny je uvedeno momentálně nedostupné a normálně to jde jako koupit tak je skladem či momentálně nedostupné :nevim:

Na poličce 74 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 14 vzorků V tužebníku 61 parfémů

Poéma
sv. Parfema z Kecálburgu 2198 příspěvků 02.10.12 10:09

Už se mně stalo, tedy na Europarfémech, že jsem objednala a přišlo mně, že parfém není k dispozici. Možná i tady trochu nestíhají aktualizovat sklad.
Zkus objednat a pokud nebude, oni se ti ozvou.
Mně pokaždé, tedy stalo se mi to 2×, volali na mobil a nabídli, zda nechci něco jiného nebo jiné balení.

Na poličce 57 parfémů 0 miniatur 12 odstřiků 8 vzorků V tužebníku 4 parfémy

evik77
sv. Parfema z Kecálburgu 3491 příspěvků 08.05.14 10:46

Nakupoval zde někdo v poslední době? Zajímaly by mě aktuální zkušenosti, zda mohu bez obav zaplatit převodem z účtu… :think:

Na poličce 20 parfémů 2 miniatury 1 odstřik 9 vzorků V tužebníku 47 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist