Nuits Indiennes

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Uživatel je onlineDarina Valehrachová
Znalkyně 388 příspěvků 03.03.16 10:44
Nuits Indiennes

Přeji krásný voňavý den,

na Parfums nabízí nově tuto překrásnou vůni, pokud vím, tato vůně se již dlouhá léta nevyrábí a dokonce i v zahraničí byla těžko s sehnání. Horko těžko doma syslím dva flakonky, ovšem jeden z nich už samosebou po těch létech nevoní tak, jak by měl…
Nevíte, zda byla obnovena výroba, nebo jestli se jedná o nějaké starší várky, co Parfums nabízí? Parfums jsem samozřejmě psala, odpověděli mi, že mi to zjistí, od Vás bych ráda, jestli nemáte ohledně výroby této vůně nějaké nové informace :kytka:

Na poličce 61 parfémů 46 miniatur 5 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 24 parfémů
Reakce:

Hanka H
sv. Parfema z Kecálburgu 2672 příspěvků 03.03.16 20:30

@Darina Valehrachová Nabízím tento zdroj informací
http://www.basenotes.net/ID10211864.html - i když v jiném vláknu se jeho věrohodnost zpochybňuje :nevim: . Je pravda, že některé parfémy J.L. Scherrera byly dlouhou dobu nedostupné, a teď se objevily. Netroufáš si na recenzi nebo alespoň na krátký popis vůně? Docela mě láká … :mavam:

Na poličce 22 parfémů 0 miniatur 18 odstřiků 2 vzorků V tužebníku 14 parfémů

Uživatel je onlineDarina Valehrachová
Znalkyně 388 příspěvků 04.03.16 06:29

@Hanka H

Na Parfums mi už odpověděli - jedná se nějaké starší zásoby, vůně se znovu nevyrábí. Tato vůně je starý dobrý držák - i po létech se nezkazí, ale je pravda, že jeden flakonek, který jsem bohužel neuchránila od tepla, se mi po 15-cti letech zkazil :,(
A jaká vůně je? Já ji prostě nedokážu popsat - není sladká, rozhodně je těžší, lehce omamná, ale žádný zabiják - nejlépe ji vystihla Dias v recenzi na Nuits de Scherrer (mám doma obě vůně, jedná se o téměř totožné parfémy s Nuits Indiennes), a nedovedu ji přiblížit k žádné jiné vůni, neboť žádné jiné vůni se nepřibližuje (možná naprosto vzdáleně Frapin 1272), dřevitá, lehce balzamiková. Aldehydy necítím žádné - naštěstí, ty ve vůních zrovna nemusím…
A držák !

Na poličce 61 parfémů 46 miniatur 5 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 24 parfémů

Uživatel je onlinehafik
sv. Parfema z Kecálburgu 5414 příspěvků 04.03.16 09:48

Vůni Nuits Indiennes jsem měla asi před 5-ti lety ze zahraničí. Opravdu už bych ji neuměla popsat, ale jedno jistě vím - je to poctivá vůně, silná, pro ty, co mají rády Opium zajásají :pankac:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 37 parfémů

mmaat
sv. Parfema z Kecálburgu 6643 příspěvků 04.03.16 16:32

Můžu potvrdit, že je to krásná, poctivá orientálka. Nic podobného neznám.

Na poličce 61 parfémů 1 miniatura 28 odstřiků 291 vzorků V tužebníku 9 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist