Nuits Indiennes

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Darina Valehrachová
Znalkyně 397 příspěvků 03.03.16 10:44
Nuits Indiennes

Přeji krásný voňavý den,

na Parfums nabízí nově tuto překrásnou vůni, pokud vím, tato vůně se již dlouhá léta nevyrábí a dokonce i v zahraničí byla těžko s sehnání. Horko těžko doma syslím dva flakonky, ovšem jeden z nich už samosebou po těch létech nevoní tak, jak by měl…
Nevíte, zda byla obnovena výroba, nebo jestli se jedná o nějaké starší várky, co Parfums nabízí? Parfums jsem samozřejmě psala, odpověděli mi, že mi to zjistí, od Vás bych ráda, jestli nemáte ohledně výroby této vůně nějaké nové informace :kytka:

Na poličce 63 parfémů 46 miniatur 5 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 24 parfémů
Reakce:

Hanka H
sv. Parfema z Kecálburgu 3148 příspěvků 03.03.16 20:30

@Darina Valehrachová Nabízím tento zdroj informací
http://www.basenotes.net/ID10211864.html - i když v jiném vláknu se jeho věrohodnost zpochybňuje :nevim: . Je pravda, že některé parfémy J.L. Scherrera byly dlouhou dobu nedostupné, a teď se objevily. Netroufáš si na recenzi nebo alespoň na krátký popis vůně? Docela mě láká … :mavam:

Na poličce 23 parfémů 0 miniatur 28 odstřiků 2 vzorků V tužebníku 12 parfémů

Darina Valehrachová
Znalkyně 397 příspěvků 04.03.16 06:29

@Hanka H

Na Parfums mi už odpověděli - jedná se nějaké starší zásoby, vůně se znovu nevyrábí. Tato vůně je starý dobrý držák - i po létech se nezkazí, ale je pravda, že jeden flakonek, který jsem bohužel neuchránila od tepla, se mi po 15-cti letech zkazil :,(
A jaká vůně je? Já ji prostě nedokážu popsat - není sladká, rozhodně je těžší, lehce omamná, ale žádný zabiják - nejlépe ji vystihla Dias v recenzi na Nuits de Scherrer (mám doma obě vůně, jedná se o téměř totožné parfémy s Nuits Indiennes), a nedovedu ji přiblížit k žádné jiné vůni, neboť žádné jiné vůni se nepřibližuje (možná naprosto vzdáleně Frapin 1272), dřevitá, lehce balzamiková. Aldehydy necítím žádné - naštěstí, ty ve vůních zrovna nemusím…
A držák !

Na poličce 63 parfémů 46 miniatur 5 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 24 parfémů

hafik
sv. Parfema z Kecálburgu 5513 příspěvků 04.03.16 09:48

Vůni Nuits Indiennes jsem měla asi před 5-ti lety ze zahraničí. Opravdu už bych ji neuměla popsat, ale jedno jistě vím - je to poctivá vůně, silná, pro ty, co mají rády Opium zajásají :pankac:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 66 parfémů

mmaat
sv. Parfema z Kecálburgu 7805 příspěvků 04.03.16 16:32

Můžu potvrdit, že je to krásná, poctivá orientálka. Nic podobného neznám.

Na poličce 62 parfémů 1 miniatura 25 odstřiků 306 vzorků V tužebníku 9 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist