Nuxe Prodigieuxe Le Parfum

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

emily
Nevyléčitelná závislačka 1779 příspěvků 23.03.12 17:18
Nuxe Prodigieuxe Le Parfum

Kto pozná túto populárnu kozmetickú značku, možno ho poteší, že sa uvedie na trh parfumová verzia.
vrch: mandarínka, pomarančový kvet, bergamot, stred: ruža, gardénia, magnólia, na pozadí: vanilka a kokosové mlieko

Na poličce 14 parfémů 0 miniatur 2 odstřiky 116 vzorků V tužebníku 11 parfémů
Reakce:

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 23.03.12 17:33

Na krémy jsem četla recenze dvojice českých blogerek a nadchly mě. Parfém by mě také zajímal, určitě bude příjemný ;)

Na poličce 52 parfémů 100 miniatur 12 odstřiků 207 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Reg9
Učednice 218 příspěvků 23.03.12 17:40

… super. Ten jejich olej je výborný a krásně voní.

Na poličce 4 parfémy 2 miniatury 17 odstřiků 81 vzorků V tužebníku 7 parfémů

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 23.03.12 19:03

Reg, kde jsi kupovala? Viděla jsem ho jen na Lookfantastic. Jestli tě můžu poprosit, popiš ho a zhodnoť třeba někde v Kosmetice ;)

Na poličce 52 parfémů 100 miniatur 12 odstřiků 207 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Reg9
Učednice 218 příspěvků 23.03.12 19:43

Doufám, že nebude vadit, když zhodnotím tady ;)
Koupila jsem si větší sadu vzorků na eBay (50ml cca před 3 měsíci a pořád docela zbývá). Nejdřív jsem testovala na těle, pak i na obličeji. Zatím nejlepší olej (po olejích Dr. Hauschka, Karel Hadek, Bio arganovém oleji etc.). Rychle se vsákne, pleť je dlouho hydratovaná a dokonce i přes zimu bývala klidná; žádný mastný film (ani po ránu). Mám mastnější typ pleti. Bohatě stačí 2-3 kapky na obličej + krk. Za sebe doporučuju :)

MagnolieS
sv. Parfema z Kecálburgu 7564 příspěvků 17.06.14 00:55

@Reg9 Je řeč o tomhle oleji? docela mě zajímá i ten „jen“ na parádu se třpytkami, jinak od Nuxe znám a používám jen balzám na rty, který konečně po delší době před chvíli naskladnili :potlesk:

Na poličce 93 parfémů 3 miniatury 54 odstřiků 26 vzorků V tužebníku 66 parfémů

Teroušek
Učednice 113 příspěvků 17.06.14 14:28

Přidávám se k @Reg9 . Olej jsem měla a byla jsem s ním spokojená. Opravdu se rychle vsákne, nezanechává mastný film a skvrny na oblečení. Používala jsem na tělo a vlasy. Má skutečně příjemnou parfemaci. Na parfém se těším :)

Na poličce 2 parfémy 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Reg9
Učednice 218 příspěvků 19.06.14 11:44

@MagnolieS
Jo, je to tenhle. Používám stále, i když jen na tělo, protože jsem závislá na té vůni.

Parfém jsem ale nezkoušela.

Luciak
Znalkyně 492 příspěvků 08.07.14 08:38

A za mna Huile Prodigeuse nie. Vona sa mi spociatku zdala prijemna, ale uz po tyzdni mi prisla vlezla a na nervy iduca. Co sa tyka ucinkov olejicka, u mna priemer - na telo ok, ale pre moju pokozku malo vyzivny, na vlasoch naopak, prilis mastny a na plet som ho kvoli silnej parfumacii nedavala.
Myslim si, ze je to hodne predrazena sranda, podstatne lacnejsie oleje napr. z Nobilis Tilia mi urobili lepsiu sluzbu.

Na poličce 9 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 24 vzorků V tužebníku 4 parfémy
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist