O čem si povídáte s prodavačkama v parfumerii?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Tigra
sv. Parfema z Kecálburgu 5105 příspěvků 27.06.11 23:00
O čem si povídáte s prodavačkama v parfumerii?

Lidi, vy víte, že fakt nejsem misantrop. Ale já prostě nevím, o čem se bavit s prodavačkama v parfumerce. A to jak tady, kde nic nemají, tak třeba i v zahraničí, kde fakt mají nabídku snů. Většinou můj nákup provází mlčení, které je mi trochu trapné, protože vy tady vždycky píšete „bezvadně jsem pokecala s prodavačkou“. Já se hrabu ve voňavkách, prodavač/ka si dělá svoje, já si to pak přinesu k pokladně, zaplatím a jdu doprdele.
Teď v Bruselu se mne prodavač na závěr nákupu ptal, jestli chci jako dárek vzorky kosmetiky, nebo parfémů, prodavačka si pak odnesla taštičku dozadu (a nutno říct, že štědře naplnila), já jsem zůstala v prodejně sama s tím prodavačem, co mne obsluhoval a myslela jsem, že se propadnu ostudou. Tak jsem okouněla u regálů, dělala jsem, že jsem zaujatá BLV a skoro jsem chtěla zdrhnout i bez nákupu…

Tak o čem si s nima povídáte?

Na poličce 1 parfém 32 miniatur 28 odstřiků 107 vzorků V tužebníku 253 parfémů
Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

janicka24
sv. Parfema z Kecálburgu 2567 příspěvků 27.06.11 23:07

No přece o parfémech :lol: a šminkách…o no­vinkách…Nejlíp pokecám v Parducích v Sephoře…to mě baví…Povídáme si,kdo co má rád.....třeba když už vím o nějaké novince,co ještě nemají,tak o tom…nebo třeba probereme,co se nejvíc kupuje…a dokonce byla pochvala na Ambre Narguile,tak jsem vytáhla flakonek a očuchávaly jsme :D

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Zyra
sv. Parfema z Kecálburgu 5311 příspěvků 27.06.11 23:11

Tigro Ty si nevedela o com mas kecat s chlapom ? predavacom ? v parfumerke ? :shock:

Ja s predavackami v beznych parfumerkach nekecam, posobim tak arogantne ze sa mi radsej ani neprihovoria :mrgreen: . Pokecala som si jedine v Institute Guerlain v Prahe - o vonach a o tom ze jej zavidim ten paradny flek

Na poličce 30 parfémů 15 miniatur 9 odstřiků 43 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Tigra
sv. Parfema z Kecálburgu 5105 příspěvků 27.06.11 23:16

Já jsem si popovídala s několika parfumérama na Esxenci, oni mi vykládali takové ty marketingové blbiny, to já miluju; teď jsem si kápla do noty s prodavačkou v Bruselu, protože se jí líbily úplně stejné vůně, mluvila málo anglicky a hodně francouzsky, tak jsme se hrozně bavily tím, jak jsme si nerozuměly (třeba když jsme se konečně shodly na tom, že jeden tón v MM untitled je jako ve „von vór balmó“, tedy „wild wind balmén“, ale to až po tom, co mi do vzduchu nakreslila flakon), ale jinak jsem úplně mimo…

Tigra
sv. Parfema z Kecálburgu 5105 příspěvků 27.06.11 23:17
Zyra píše:
Tigro Ty si nevedela o com mas kecat s chlapom ? predavacom ? v parfumerke ? :shock:

Chlap, no, homosexuál, no, to je jak s babou… :conf:

zuz.ka
sv. Parfema z Kecálburgu 3965 příspěvků 27.06.11 23:31

Tak jak píše Zyra, ve většině kamenek u nás si teda moc nepovídám, ikdyž v Douglasu jsem si kapku pokecala (nutno říct, že prodavačka byla hodně komunikativní), ale pořád jsem zůstaly na poli parfémů - Které složky se které z nás líbí, voňavé novinky atd. Do osobních témat se s lidma na potkání nepouštím, není to moje přirozenost.
No a pokud je obsluha empatická tak se i rozvykládám, ale pořád je to v rámci vůní, případně prostředí a atmosféry místa kde jsem.

Na poličce 41 parfémů 1 miniatura 39 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Tigra
sv. Parfema z Kecálburgu 5105 příspěvků 27.06.11 23:33

Se omlouvám za tu prdel, už sem možná nakukují nějaké přičleněnkyně … :D

Evulik
sv. Parfema z Kecálburgu 9231 příspěvků 28.06.11 09:12
Tigra píše:
Se omlouvám za tu prdel, už sem možná nakukují nějaké přičleněnkyně … :D
:mrgreen: :mrgreen:

inak ja sa tiež s personálom v parfumérkach moc nebavím, len keď niečo hľadám a neviem to nájsť, tak sa jednou vetou opýtam a poďakujem…
stalo sa mi totiž veľa krát, že som sa prihovorila v nádeji, že sa niečo dozviem, že mi niečo dobré poradia, ale prd, tie predavačky nevedia o parfémoch NIČ!!! (česť výnimkám)

Na poličce 85 parfémů 14 miniatur 19 odstřiků 111 vzorků V tužebníku 8 parfémů

lucil
sv. Parfema z Kecálburgu 3998 příspěvků 28.06.11 09:14

Já se teda s prodavačkama v krámech bavím minimálně… většinou stejně žádné uspokojivé informace neposkytnou :roll:

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 81 vzorků V tužebníku 0 parfémů

shanin
sv. Parfema z Kecálburgu 3793 příspěvků 28.06.11 09:17

Já se jim vyhýbám. Většinou jsou hrozně zmalované a mám z nich strach. 

Na poličce 11 parfémů 0 miniatur 6 odstřiků 29 vzorků V tužebníku 7 parfémů

lucil
sv. Parfema z Kecálburgu 3998 příspěvků 28.06.11 09:18
shanin píše:
Já se jim vyhýbám. Většinou jsou hrozně zmalované a mám z nich strach. 

A koukaji na tebe jako na vraha, co sis to dovolila je tam přijít obtěžovat :roll:

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 81 vzorků V tužebníku 0 parfémů

shanin
sv. Parfema z Kecálburgu 3793 příspěvků 28.06.11 09:21

No, to ani ne. Ptají se docela ochotně (moc lidí tam nebývá a řekla bych, že se v práci musí dost nudit). Některé jsou vysloveně sympatické. Asi budu henten… asociál. :-)

Na poličce 11 parfémů 0 miniatur 6 odstřiků 29 vzorků V tužebníku 7 parfémů

cruela.devil
Znalkyně 291 příspěvků 28.06.11 10:09

Zajímavé téma :D … já s prodavačkama taky moc nekomunikuju, protože jak už tady někdo psal, většina toho moc neví … ale když už narazím na krámek, kde má o svém zboží paní povědomost, tak „rozvážu“ i já. Jak ale psala shanin, taky budu spíš henten … asociál :lol:

Na poličce 24 parfémů 15 miniatur 35 odstřiků 32 vzorků V tužebníku 23 parfémů

Mandarinka
Parfémová maniačka 637 příspěvků 28.06.11 12:48

Taky si s nimi raději moc nepovídám. Moje zkušenost je, že mi začnou cpát nějakou novinku, která je „zajímavá, svěží a sexy“ a hlavně mám fakt problém jim říct, že se mi nějaká vůně nelíbí. S prodavačkama v zahraničí už se vůbec nebavím, protože se dají snadno odehnat. Jednou jsem si povídala s panem prodavačem v Lush, ten se odehnat nenechal. Stříkal mi vůně na papírky a ptal se mě co si myslím. Nejdřív jsem řekla „nic moc“, u další „fuj“, u třetí „moc silné“ a čtvrtou jsem si už radši nechala nastříkat na ruku, protože mi bylo trapně.

Na poličce 7 parfémů 5 miniatur 2 odstřiky 43 vzorků V tužebníku 2 parfémy

barbucha  28.06.11 13:31

Tak v zahraničí není problém třeba říct, že to tam maj hezký a kdopak jim to zařizoval…nebo spoustu jinde neviděnejch parfémů…a tenhlecten zrovna je zajímavej…a už se vezeš :lol:

U nás jak s kým, se slepicí vnucující poslední výkřik módy se bavit nemá cenu - páč sama ví prd…lepší jsou starší dámy, jsou-li jaké. No a vo čem jiným, než vo voňafkách! Co se mi líbí, co bych nesnesla…co by nesnesla vona…prostě tak nějak po sousedsku poplkat :mrgreen:

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist