O De Lancome

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

FlirtBoy
sv. Parfema z Kecálburgu 2899 příspěvků 19.11.09 22:52
O De Lancome

http://www.cosmo.cz/LANO107.html

máte někdo zkušenost? Mohl by ji nosit i muž?

Na poličce 286 parfémů 16 miniatur 13 odstřiků 53 vzorků V tužebníku 15 parfémů
Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

janas
sv. Parfema z Kecálburgu 5643 příspěvků 19.11.09 23:40

Myslím, že klidně - pokud máš rád citrusové vůně.Je to chypré a řekla bych že unisex. Chladná, svěží, bylinková.
Podobná je Eaux de Caron Fresh.

Na poličce 10 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

FlirtBoy
sv. Parfema z Kecálburgu 2899 příspěvků 20.11.09 00:03

díky, přemýšlím o ní časem :)

Na poličce 286 parfémů 16 miniatur 13 odstřiků 53 vzorků V tužebníku 15 parfémů

domenica
sv. Parfema z Kecálburgu 26531 příspěvků 20.11.09 00:04

Souhlasím s Janas. :wink:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Širín
sv. Parfema z Kecálburgu 7023 příspěvků 20.11.09 07:23

Ten můj už ji nosí.

Na poličce 10 parfémů 17 miniatur 4 odstřiky 437 vzorků V tužebníku 2 parfémy

derad
sv. Parfema z Kecálburgu 6189 příspěvků 20.11.09 21:49

je sqělá

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 103 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Dalia
sv. Parfema z Kecálburgu 24006 příspěvků 20.11.09 21:51

Já ji jednou cítila na jedné starší dámě a byl to velmi příjemný zážitek. :D

Na poličce 61 parfémů 0 miniatur 21 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 23 parfémů

dusty  18.03.12 10:43

Je to úžasná vôňa - keď mám možnosť zacítiť ju, predstavím si vždy scény z filmov s Luisom de Funes o žandároch v Saint Tropez - pláže, prímorské mestské prostredie 60-tych rokov, vtedajšia elegantná móda a krásne účesy z hladkých vlasov. A ten flakón s optimisticky zeleným elixírom. Slnko!

mimi
Nevyléčitelná závislačka 1065 příspěvků 18.03.12 11:20

… roky mi nevonala, pripadala mi trochu starosvetska, pouzivala ju jedna z mojich kolegyn roku pana 1998, mala vtedy 32 a ja o desat menej… jej ta vona pristala velmi, ale na sebe som ju nevedela predstavit… odvtedy si ju raz do roka si idem vparfumerii ovonat, a ejha, tento rok, mi v nej prvy raz nic neprislo rusive.. zacina mi vonat, asi fakt starnem :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

mimochodom, zmienena kolegyna u mna odstartovala „vonavu maniu“ :kytka:

Na poličce 4 parfémy 30 miniatur 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

MonicaNY
sv. Parfema z Kecálburgu 3461 příspěvků 18.03.12 12:18

Jak píše Dusty, je to i pro mě vůně francouzské riviéry, slunečný den s vůní moře, dřevin, citrusů a jemného mýdla. Klidně unisex. Mě se líbí, ale nosit ji neumím (zatím). Používá ji moje maminka a té sedne úplně výborně, vždycky si vybavím společnou dovolenou s ní u moře, tam ta vůně byla naprosto dokonalá…

Na poličce 471 parfémů 0 miniatur 185 odstřiků 291 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Alex
sv. Parfema z Kecálburgu 2160 příspěvků 19.03.12 00:29

určite ju môže nosiť muž…

ak sa ti podarí zohnať tú v plastovom flakóne, tak sa môžeš tešiť na fakt rýdzo zelenú vôňu, čistý unisex, minulý rok prebalená verzia do nového skleneného flakónu sa mi zdá oveľa krotkejšia

Na poličce 42 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 6 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Sasa  19.03.12 16:27

Zrovna jsem si přinesla celý flakon 125ml, ve skle. Mám ještě zbytky rýmy, ale zdá se, že tohle můžu. Mám ráda teplo, slunce, moře. A tohle mi to připomíná, určitě ji celou vyplácám.
Kupodivu docela drží, na toaletku

dynda
sv. Parfema z Kecálburgu 3620 příspěvků 19.03.12 22:24

Na mě je to příliš chypre najednou, vlastně mi připadá hodně mužská. Jestli si dobře pamatuju, připomíná mi původní 4711.

Na poličce 57 parfémů 0 miniatur 7 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů

ledifia
sv. Parfema z Kecálburgu 2259 příspěvků 19.03.12 22:26

Drží jak helvétská víra, a zejména ve velkých vedrech je senzační, stabilní, nekysne, ochladí… Mám tu původní, v novém balení jsem ještě nezkoušela.

Na poličce 52 parfémů 1539 miniatur 30 odstřiků 498 vzorků V tužebníku 161 parfémů

doktorová  19.03.12 22:32

Moje oblíbená univerzálka na pracovní dny. Obvykle jí používám v Pon, Út. na začátek týdne aby mě „nakopla a dodala energii“…přijde mi dosti citrusová, hodně zelená a jen málo chypre.
Začátek lehce drhne, je hodně zelený, lehce nakyslý. Jeden citrus přes jiný, diferencovat je neumím.

Rozvoní se ale pak příjemně a postupně uhlazuje, výdrž celkem ujde…dodává mi pocit : „obstojíš, zvládneš to, hlavu vzhůru“

chypre pro mě jen jako podtón, vnímám jí jako zelenou nesladkou citrusovku
a s časem chypre podtón spíše slábne

pánskou vůbec ne, na chlapovi si jí nedovedu představit. Valila bych bulvy potkat gentlemana navoněného touto vůní.

A vůbec---- je to takový lehce „staromódní“ miláššek, evokuje mi spíše 70 léta než 60 -ky.
Velký tapetový vzor, kontrastní oblečení, hnědá a žlutá, slamák a léto. Boty na platformě.
Mírně zastaralé pocity které si rádi občas připomeneme. Dětství ??

Někdy si nehtama škrabkám po flakonku, mám ráda jeho „vzor“ a pak si jí dám na uklidnění.
Och. :lol:
Jdu na ní.

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist