Obchod s metráží v Praze

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 14.10.08 12:08
Obchod s metráží v Praze

Holky, poraďte, kde se v Praze prodává metráž - nejlíp mimo centrum - někde od Průhonic po Michli…
Pomalu se začíná ochlazovat, takže na letní šaty už to moc není, džíny shrnuté pod břichem nejsou zrovna pohodlné a v teplákách se všude jít nedá, že jo ?! Těhotenská konfekce je příšerná a hlavně tak nějak ne na moji postavu - všechno mám krátké a široké, nehledě na to, že už to mám za pár - 5-6 týdnů, tak ani nemá význam kupovat nějakou příšernost, kterou pak vyhodím. Chtěla bych si ušít nějaké volnější kalhoty, které bych pak jenom zabrala a mohla nosit dál…Jenže nikde žádný obchod s metráží :shock:

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů
Reakce:

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 14.10.08 12:32

Zkus kouknout sem: http://vysivani.konicky.net/…dy/index.php

Ale asi to bude všechno spíš kolem centra.

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 14.10.08 13:54
Ada píše:
Zkus kouknout sem: http://vysivani.konicky.net/…dy/index.phpAle asi to bude všechno spíš kolem centra.

Díky, už to projíždím… :)

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 14.10.08 14:52

Zase kdyby sis udělala výlet do centra, tak většinu těch obchodů obejdeš za chvíli, jsou poměrně blízko u sebe.
Kdybys měla náladu na Indii, tak na Koněvce je Ganga a mají tam zrovna novou zásilku sárí - krásné barvy a vzory. Ale je to spíš na léto nebo na doma, jemná bavlna, viskóza atd.

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 14.10.08 20:10

Tak sárí jsem ještě neměĺa - to by se asi manžel divil :shock: Já potřebuju nějakou nejlíp tmavohnědou oblekovku s trochou elastiky - chci si ušít normální kalhoty jen volnější přes břicho a pak to břicho prostě zabrat na normální velikost - pokud splaskne - o něco snad jo… 8)

Centru se snažím dost vyhýbat - hlavně teď - moc lidí na mně a s mladou je to očistec - na každém rohu chce zmrzlinu… :?

Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist