Obchod s metráží v Praze

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 14.10.08 12:08
Obchod s metráží v Praze

Holky, poraďte, kde se v Praze prodává metráž - nejlíp mimo centrum - někde od Průhonic po Michli…
Pomalu se začíná ochlazovat, takže na letní šaty už to moc není, džíny shrnuté pod břichem nejsou zrovna pohodlné a v teplákách se všude jít nedá, že jo ?! Těhotenská konfekce je příšerná a hlavně tak nějak ne na moji postavu - všechno mám krátké a široké, nehledě na to, že už to mám za pár - 5-6 týdnů, tak ani nemá význam kupovat nějakou příšernost, kterou pak vyhodím. Chtěla bych si ušít nějaké volnější kalhoty, které bych pak jenom zabrala a mohla nosit dál…Jenže nikde žádný obchod s metráží :shock:

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů
Reakce:

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 14.10.08 12:32

Zkus kouknout sem: http://vysivani.konicky.net/…dy/index.php

Ale asi to bude všechno spíš kolem centra.

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 14.10.08 13:54
Ada píše:
Zkus kouknout sem: http://vysivani.konicky.net/…dy/index.phpAle asi to bude všechno spíš kolem centra.

Díky, už to projíždím… :)

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 14.10.08 14:52

Zase kdyby sis udělala výlet do centra, tak většinu těch obchodů obejdeš za chvíli, jsou poměrně blízko u sebe.
Kdybys měla náladu na Indii, tak na Koněvce je Ganga a mají tam zrovna novou zásilku sárí - krásné barvy a vzory. Ale je to spíš na léto nebo na doma, jemná bavlna, viskóza atd.

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 14.10.08 20:10

Tak sárí jsem ještě neměĺa - to by se asi manžel divil :shock: Já potřebuju nějakou nejlíp tmavohnědou oblekovku s trochou elastiky - chci si ušít normální kalhoty jen volnější přes břicho a pak to břicho prostě zabrat na normální velikost - pokud splaskne - o něco snad jo… 8)

Centru se snažím dost vyhýbat - hlavně teď - moc lidí na mně a s mladou je to očistec - na každém rohu chce zmrzlinu… :?

Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist