Obchodní podmínky parfumerie

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kleopatra2013
Nováček 30 příspěvků 24.02.15 08:38
Obchodní podmínky parfumerie

Docela mě zarazily obchodní podmínky obchodu onlineparfemy.cz. Co na to říkáte?

ZÁRUKA VRÁCENÍ PENĚZ
V souladu s ustanovením § 12 odst.. 1 c. 108/2000 Z.z. o ochraně spotřebitele při podomním prodeji a zásilkovém prodeji v platném znění, má spotřebitel právo odstoupit od smlouvy do 7 pracovních dnů od převzetí zboží bez uvedení důvodu. V případě, že spotřebitel využije právo na odstoupení od smlouvy v uvedené lhůtě bere na vědomí, že dodavatel je oprávněn požadovat náhradu prokazatelně vynaložených výdajů spojených s odstoupením od smlouvy. Kupující si zavazuje prodávajícímu uhradit náklady na dopravu ve výši 182, - Kč

Vrácené zboží však musí být neporušený, řádně zabaleno v původním originálním obalu s neporušenou ochrannou fólií a nepoužité. Pokud byl již zboží rozbalený a používaný, nelze jej z hygienických důvodů vrátit.

Odstoupením od smlouvy jsou si strany povinny vrátit navzájem poskytnutá plnění. V případě, že spotřebitel již převzal objednané zboží, je povinen jej vrátit v originálním nepoškozeném balení. V případě, že spotřebitel vrátí objednané zboží poškozené, částečně spotřebovaný resp. ve stavu, který neodpovídá stavu, ve kterém byl prodávajícím odeslán, bere na vědomí, že prodávající je oprávněn si takto vzniklou škodu, uhradit z částky, která byla uhrazena spotřebitelům za objednané zboží.

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

Hermesfan
Nevyléčitelná závislačka 1194 příspěvků 24.02.15 08:43

@kleopatra2013

týmto sa totálne diskvalifikujú

Na poličce 47 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

kleopatra2013
Nováček 30 příspěvků 24.02.15 09:29

neskutečná drzost :dance:
:zed:

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

wardat
Nováček 13 příspěvků 01.04.15 17:25

Říkala jsem si, že by se můj dotaz nejlépe hodil do tohoto vlákna, tak snad.. Nedá mi spát prodejní strategie. Vysvětlil by mi někdo, jak je možné, že např. na elninu nabízí určitý parfém za poloviční cenu, než v mateřském eshopu té které značky?? Konkrétní příklad: Serge Lutens Five O´Clock Au Gingembre na elninu za 1236,– a na http://en.sergelutens.com/…ngembre.html za 90euro, tedy cca 2520,–.

Na poličce 8 parfémů 2 miniatury 12 odstřiků 6 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Barbarella
sv. Parfema z Kecálburgu 3274 příspěvků 01.04.15 20:02

Ale to dělá veliké množství firem s jakýmkoli zbožím, není to nic ojedinělého.

Na poličce 176 parfémů 5 miniatur 0 odstřiků 106 vzorků V tužebníku 207 parfémů

hafik
sv. Parfema z Kecálburgu 5412 příspěvků 02.04.15 15:07

@kleopatra2013 To je něco :cert:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 37 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist