Objev roku

Fotoalbum tématu (14) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Barbarra
sv. Parfema z Kecálburgu 6027 příspěvků 26.12.10 20:19
Objev roku

Máme vlákno objev roku mezi parfémy… co takhle kosmetika?

Moje objevy roku 2010:
Make-up: levný, ale výborný - transparentní make-up od Alverde. Dá se použít i jako podkladová báze (primer) nebo samotný a lehce přepudrovat. Používám ho tak i tak.

oční stíny: Guerlain Bal de minuit (limitovaná edice). Barvy jsou krásné, přesně pro mě. Stíny se dobře roztírají a dlouho vydrží. Balení je luxusní. Sice jsem si je původně chtěla nadělit pod stromek, ale nevydržela jsem to a týden před vánocemi je důkladně zkoušela. 8)

linky: L´Oreal super liner duo = nejlepší tekuté linky, které jsem vyzkoušela. Díky dlouhému aplikátoru není problém vytvořit rovnou čáru a co víc - má úzkou stranu pro tenkou linku a širokou pro silnější linku. Barva dlouho vydrží, nestírá se.

Rozjasňovač: Rozjasňovač je pro mě objevem sám o sobě. Může za to Lisa Eldridge :D a tohle video: http://www.lisaeldridge.com/video/1685/ … ghlighter/. Používám Sparkle Beige http://www.everydayminerals.com/store/c … beige.html a Aussie Perk Me Up http://www.everydayminerals.com/store/c … me-up.html, oboje od Everydayminerals. Aussie perk me Up je zařazen do katergorie korektorů, ale pro takové použití se mi zdá moc třpytivý. Jako rozjasňovač je skvělý.

kosmetické pomůcky: „angled brush“. Nechápu, jak jsem bez něj mohla být! Konečně zvládnu udělat přesné linky (i ze stínů) a hlavně stejné na obou očích. Kočičí oči - no problemo! 8) Štětec mám od Everydayminerals.

Na poličce 58 parfémů 69 miniatur 7 odstřiků 317 vzorků V tužebníku 22 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 44 Další »
Reakce:

vixen
sv. Parfema z Kecálburgu 2226 příspěvků 26.12.10 22:55

Tak pro mě jednoznačně minerální pudrový make-up od Mary Kay odstín ivory2 na celý obličej a beige1 používám jako tvářenku a jejich ubrousky na korekci lesku v obličeji.

Objevení značky La Chevre, kterou jsem dlouho obcházela.

Na poličce 7 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

RainyWeather
sv. Parfema z Kecálburgu 6963 příspěvků 27.12.10 09:29

Ta hnědá paletka stínů je opravdu nádherná, takové si představuji. Barbarro, kde, za kolik, prosím? :oops:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 371 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 27.12.10 10:11

zde:
http://cz.strawberrynet.com/…adow/104828/#…

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů

RainyWeather
sv. Parfema z Kecálburgu 6963 příspěvků 27.12.10 10:42

Děkuji. Jsem v pokušení… Jsou nádherné :bang:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 371 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Barbarra
sv. Parfema z Kecálburgu 6027 příspěvků 27.12.10 16:16

Jo, jsou nechutně drahé! :oops: (Ale stojí za to :twisted: )

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 27.12.10 16:44

Jen ze zvědavosti - jak reálná barva odpovídá obrázku?
Mám totiž z Jahody novou rtěnku a to je teda zcela mimo.

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů

Barbarra
sv. Parfema z Kecálburgu 6027 příspěvků 27.12.10 16:53

Obrázek odpovídá tomu, jak stíny vypadají v krabičce.

Po nanesení na kůži vypadají přibližně takhle: http://beautysquared.blogspot.com/2010/ … lat-4.html

Evian
sv. Parfema z Kecálburgu 7602 příspěvků 27.12.10 19:52
vixen píše:
Tak pro mě jednoznačně minerální pudrový make-up od Mary Kay odstín ivory2 na celý obličej a beige1 používám jako tvářenku a jejich ubrousky na korekci lesku v obličeji.Objevení značky La Chevre, kterou jsem dlouho obcházela.

Vixen, tady se dokonale shodujeme :) můžu říct, co se týká make-upu, tak tyhle dva odstíny řadím mezi letošní objevy......už jsem se zmiňovala v tématu make-up

viewtopic.php?f=24&t=­7234&start=300

Barbarro, ty guerlainovské stíny jsou nádherné, přesně barvičky pro mě… prosím tě, výsledný efekt není moc perleťový :roll: píšou tam, že zaručí neobyčejný výsledek - sytý nebo jemný odstín, matné, perleťové nebo třpytivé zakončení.

Na poličce 43 parfémů 0 miniatur 26 odstřiků 721 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Barbarra
sv. Parfema z Kecálburgu 6027 příspěvků 27.12.10 21:08

Jsou perleťové. Já perleťové taky moc nemusím (vlastně nejvíc používám matné stíny), ale tyhle mě dostaly. A řekla bych, že mi fakt sluší - několikrát mi byly pochváleny. 8)

Zkoušela jsem stíny vyfotit na ruce, ale nemám tak dobrý fotoaparát, aby je dokázal věrně zachytit. Docela dobrá fotka je na blogu, na který jsem dávala odkaz.

Evian
sv. Parfema z Kecálburgu 7602 příspěvků 27.12.10 21:20

Díky, hmm, právě, taky raději používám matné, perleť když tak jenom jemně pod obočí…jsem si říkala, jestli třeba jedna z těch čtyř barviček nebude matná, třeba ta nejtmavší…ale tady na obrázku je to jasné. Ale věřím, že musí být dokonalé.

Na poličce 43 parfémů 0 miniatur 26 odstřiků 721 vzorků V tužebníku 7 parfémů

1Miru
sv. Parfema z Kecálburgu 18726 příspěvků 28.12.10 16:46

…jsou to krásné barvy, i pro mě.

Jinak - pro mě objev roku - díky moajli :P

makeup DOUBLE WEAR LIGHT Stay-in-Place Makeup Estée Lauder
Prostě DRŽÍ.
Lehce se „promastí“ až pro opravdu dlouhé době, stačí lehce přepudrovat a zase very good.!
Nedělá masku a přitom solidně kryje, nezanáší póry. Fakt super, super spokojenost.

A pak - spíše nová věc… = pár dní mám krém na oči od Bio firmy
LOGONA z řady AGE PROTECTION Eye wrinkle cream - dělá to, co reklamují +

denní krém pro smíšenou pleť Day Cream Organic with Hazel LOGONA- taktéž dělá to, co píší + mám po použití krému příjemný pocit, jakoby se moje pleť nacucla vláhy(jako houba), je taková šťavnatá(?) a přitom se nezmastí, má přirozený jas jak po použití rozjasňovače…

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy

LuciaG
sv. Parfema z Kecálburgu 4506 příspěvků 28.12.10 19:17

Pre mňa sú objavom roku pleťové oleje Salus a kozmetika Nobilis Tilia. Máme v meste kamennú predajňu a chodím tam ako na hodiny klavíra :heart: Bavia ma tiež tuhé mydlá…úplne som prestala používať sprcháče a celá rodina sme prešli na tuhé mydlá.

Na poličce 21 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

chavah
sv. Parfema z Kecálburgu 5240 příspěvků 28.12.10 20:55

Face fabric - make up od Armani.Kdy nevyzkoušel, neuvěří.Dokonalost sama. No a na Jahodě za polovic.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 29.12.10 09:46

Pro mne Elixír Sanoflore (naprosté nadšení za ty prachy) 

Make-up Nude od Diora

a rozjasňovač od Chanelu

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 44 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist