Objevy...

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Tigra
sv. Parfema z Kecálburgu 5105 příspěvků 06.09.10 17:34
Objevy...

Neznáte někdo značku Lilly Pulitzer? http://cz.strawberrynet.com/perfume/lil … 09/#DETAIL

Na poličce 1 parfém 32 miniatur 28 odstřiků 107 vzorků V tužebníku 253 parfémů
Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

chavah
sv. Parfema z Kecálburgu 5238 příspěvků 06.09.10 17:37

krása.Ale jen podle názvu.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Evax
Parfémová maniačka 716 příspěvků 09.09.10 22:56
Tigra píše:
Neznáte někdo značku Lilly Pulitzer? http://cz.strawberrynet.com/perfume/lil … 09/#DETAIL

Znám, pro mne je nejlepší Beachy /a opravdu hodně chválená :D/, měla jsem vzorečky i dalších dvou. Ještě jedna se mi líbila, dokonce jsem o ní i uvažovala, ale bohužel se mi názvy s výjimkou Beachy pomotaly dohromady. Další produkci tedy radši nebudu rozmazávat :oops:

Beachy je stejně nejlepší :P Optimistická, sladší, ačkoli je svěží, malinko hřeje /asi právě svým optimismem, který jí zřejmě propůjčuje frangipani a jasmín/. Řekla bych, že je to hravá až veselá vůně, ale ne náctiletka. Dovolím si přirovnání k niche verzi Light Blue /podobné ovšem vůbec nejsou, ale dojem vyvolávají podobný s tím rozdílem, že Beachy u nás málokdo zná nebo nosí. Líbí se totálním vůňoslepcům i těm, kteří se vyznají/ Nejradši ji mám v létě nebo v době volna, kdy působí a rozvíjí se obzvlášť dobře :D Podle mého názoru se absolutně nehodí na formální jednání, ale dobře poslouží jako vůně na rande, pěknou procházku, výlet do města, na dovolenou atd. Osobně ji pojímám jako volnočasovou vůni :D

Beachy vytváří jakousi auru bezstarostnosti a připomínku krásných chvil dětství / a tato atmosféra se podle mé zkušenosti přenáší skoro zázračně na okolí :D Možná opravdu něčím připomíná vůni, kterou známe nebo se s ní hodně lidí setkávalo v dětství :conf: /

Na poličce 31 parfémů 5 miniatur 14 odstřiků 13 vzorků V tužebníku 17 parfémů

Garfield
sv. Parfema z Kecálburgu 3380 příspěvků 10.09.10 22:24

Mě by zajímal LOSTMARC'H from Brittany :conf: V databázi jsou nějaké recenze, ale jen asi 2. Zrovna u vůně, která mě zajímá nejvíc ani nemají na ALZD vzorek a celou lahev na slepáka těžko, při té ceně.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

macska
sv. Parfema z Kecálburgu 3731 příspěvků 13.09.10 20:34

hm, na webu mají 15 euro poštovné… takže si asi nechám na sadu vzorků zajít chuť

ETA: …taky bychom mohly udělat minimedvěda a rozporcovat nějakou flašku, to už by cenově celkem šlo, ale až v říjnu / listopadu, teď jsem mimo.

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Tigra
sv. Parfema z Kecálburgu 5105 příspěvků 16.10.10 22:24

http://www.toxickydomov.cz/produits.php?…

Na poličce 1 parfém 32 miniatur 28 odstřiků 107 vzorků V tužebníku 253 parfémů

derad
sv. Parfema z Kecálburgu 6189 příspěvků 17.10.10 09:06

no ne, TDC a Les Parfums de Rosine mají zelenou..

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 103 vzorků V tužebníku 5 parfémů

shanin
sv. Parfema z Kecálburgu 3793 příspěvků 17.10.10 10:38

A ostatní se s nimi nechtěli bavit. :-)

Na poličce 11 parfémů 0 miniatur 6 odstřiků 29 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Incognita
Nevyléčitelná závislačka 1031 příspěvků 17.10.10 16:28

Jestli jsem to pochopila, tak parfémy, aby dostaly zelenou, musely splnit 2 podmínky:

1, nebyly testovány na zvířatech - myších či potkanech, ale rovnou na lidech, nebo vůbec?
2, neobsahují syntetická pižma, takže pokud obsahují pižmo, tak kabaří, ondatří nebo bobří?

Na poličce 26 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 1 vzorek V tužebníku 2 parfémy

Garfield
sv. Parfema z Kecálburgu 3380 příspěvků 17.10.10 17:05

Už jsem se na to ptala v blbých dotazech, ale nikdo se nechytal :conf: Kdo vlastně používá syntetiku a kdo přírodní složky živočišného původu(cibet, pižmo…)? Měla jsem za to, že už to dělá opravdu jen málokdo, jako třeba Amouage o ktéré se to tu psalo. Doufala jsem, že i firmy jako Annick Goutal, nebo l´Artisan už jsou rozumné a používají syntetické náhražky, nebo se pletu? :speechless:

Garfield
sv. Parfema z Kecálburgu 3380 příspěvků 17.10.10 17:35
Incognita píše:2, neobsahují syntetická pižma, takže pokud obsahují pižmo, tak kabaří, ondatří nebo bobří?

To by se měli Greenpeace teda rozmyslet, jestli chtějí chránit lidi, nebo bobry a jeleny. Syntetické pižmo=nebezpečí pro lidi, přírodní = vraždění zvířat.

macska
sv. Parfema z Kecálburgu 3731 příspěvků 17.10.10 17:56
Garfield píše:
Doufala jsem, že i firmy jako Annick Goutal, nebo l´Artisan už jsou rozumné a používají syntetické náhražky, nebo se pletu? :speechless:

řekla bych, že l'Artisan používá syntetiku a nejen u pižma, ať si Boris vykládá o přírodě klidně dvě hodiny v kuse. :mrgreen:

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Garfield
sv. Parfema z Kecálburgu 3380 příspěvků 17.10.10 18:02

No to bych byla jedině ráda :wink:

derad
sv. Parfema z Kecálburgu 6189 příspěvků 17.10.10 19:25

nebude to asi obvyklé, ale někde jsem četl o odebírání pižma (gazelího, myslím) živým zvířatům, bez úhony.
jako oficiální butler své obstarožní psičky, jíž pravidelně vymačkávám anální žlázy, si to umím představit. mimochodem smrádek jejího „pižma“ věrně připomíná šproty.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 103 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Garfield
sv. Parfema z Kecálburgu 3380 příspěvků 17.10.10 19:53

Já jsem zas myslím četla, že se bez usmrcení „vymačkávají“ cibetky, ale bobři a ti jelínci se musí zabít :conf:

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist