Oblečenie - aký je váš štýl?

Fotoalbum tématu (32) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

bounty
Učednice 77 příspěvků 29.12.08 14:12
Oblečenie - aký je váš štýl?

Hovorili sme veľa o vonach, ale este sa nehovorilo o obleceni. Co nosite? Ake farby, styl, strihy?

Zacinam.

Ja som napr. sportovo-elegantny typ. Nosim pansky ladene vesty, kosele, obcas aj nejaku suknu, ale vzdy topansky s podpatkom. Farby - cierna, biela, cervena, fialova, zelena, vanilkovo zlta..

Na poličce 9 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 25 Další »
Reakce:

chaantal
sv. Parfema z Kecálburgu 2036 příspěvků 29.12.08 14:37

Dobry napad :wink:

Moje nej barvy jsou fialova a cerna, nejvic me asi vystihuje styl obleceni v Zare a Orsay…

Na poličce 92 parfémů 51 miniatur 6 odstřiků 38 vzorků V tužebníku 36 parfémů

29.12.08 14:43

chantaal, aj ja idem vzdy najprv do zary a orsay, nasleduje mango, chantal a promod :-) mon tour de shop

bounty
Učednice 77 příspěvků 29.12.08 14:45

ta anonymna som bola ja :oops:

s tou fialovou je len velka skoda, ze teraz ju nosi takmer kazdy.. :?

Na poličce 9 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

PaK
Parfémová maniačka 580 příspěvků 29.12.08 14:57

Ráda nosím sukně, teď v zimě s barevnými nebo vzorovanými punčocháči (jak říkala jedna prodavačka „úchylnými“), třeba jen bílé tričko a riflovou bundu. Moc nemusím klasické kostýmky.
Z barev ráda černou, šedou, bílou, vínovou, mám i něco červeného.

Na poličce 11 parfémů 1 miniatura 17 odstřiků 22 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Barbarra
sv. Parfema z Kecálburgu 6027 příspěvků 29.12.08 15:56
chaantal píše:
Moje nej barvy jsou fialova a cerna, nejvic me asi vystihuje styl obleceni v Zare a Orsay…

Moje barva je černá a pak různé kombinace s černou. V Zaře bych si vybrala nejvíc, to je můj nej obchod. Akorát se tam dostanu jednou za uherský rok :( Poslední 3 - 4 roky nosím hodně elegantní oblečení + sukně, šaty…

Na poličce 58 parfémů 69 miniatur 7 odstřiků 317 vzorků V tužebníku 22 parfémů

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 29.12.08 16:06

V zimě je mi pomalu jedno, co na sebe hodím, hlavně když je to teplé… snažím se akorát o aspoň nějaké detaily ve výraznějších barvách, protože všichni kolem chodí v černé/tmavě modré/béžové. Momentálně nosím tmavěmodrý kostkovaný kabát s ohnivě oranžovou kapucou a rukávy.
No a v létě boho, dlouhé sukně, cikánské šátky, nápadnou bižuterii, sárí, zkrátka exot. Letos jsem všude chodila v červené kolové sukni až na zem, kterou jsem vždycky pečlivě navoněla, aby to za mnou válo :)

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Barbarra
sv. Parfema z Kecálburgu 6027 příspěvků 29.12.08 16:09

Cigánský styl mám taky moc ráda! Zbožňuju různá cingrlátka, výrazné náušnice, sukně, šátky… … a hlavně se pečlivě :D navonět :wink:

Na poličce 58 parfémů 69 miniatur 7 odstřiků 317 vzorků V tužebníku 22 parfémů

PaK
Parfémová maniačka 580 příspěvků 29.12.08 16:15

Jo jo, šátky a šálky jsou taky moje oblíbená záležitost.

Na poličce 11 parfémů 1 miniatura 17 odstřiků 22 vzorků V tužebníku 5 parfémů

chaantal
sv. Parfema z Kecálburgu 2036 příspěvků 29.12.08 16:26

Barbarra - moje rec :) taky se do te Zary moc casto nedostanu, ale kdyz uz tak skoro vzdycky neco poridim. Orsay mam v Tescu v Ol, kam chodim nakupovat jidlo, tak tam zavitavam casteji :) Jinak mam taky rada Mango, ale obzvlast u nas neni moc cenove dostupne :(

A zapomnela jsem na HM :oops:

Na poličce 92 parfémů 51 miniatur 6 odstřiků 38 vzorků V tužebníku 36 parfémů

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 29.12.08 17:20

Já to v zimě taky moc neřeším, ale mám ráda upnuté svetříky v různých barvách. To léto je jiná. Hlavně sukně, mám jich spoustu. A bižu - taky mám spoustu. Nosím skoro všechny barvy a mám ráda ženskost - to je hlavní, to je můj styl. Nemám ráda sportovní styl ani různé výstřelky ani strohost, ale ani cukrkandl, prostě žádné extrémy, spíš jednoduchost.

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů

Alena
sv. Parfema z Kecálburgu 5556 příspěvků 29.12.08 17:25

z barev miluju černou, asi proto, že zeštíhluje :lol:

a jinak nosím rifle, rifle a zase jen rifle.. aby to nebylo tak obyčejné, hodně k tomu nosím krátká sáčka a pod to obyčejné bílé triko.
Líbí se mi kostýmky, ovšem na druhých, já to neumím asi moc nosit, vůbec se v nich necítím :cry:

a miluju léto, kdy můžu nosit jen žabky k riflím, takže jediné boty na podpatku, které mám, jsou koně na zimu.. vždycky si říkám, že už bych se měla začít oblékat přiměřeně ke svému věku, ovšem zvítězí rifle a svetr 8)

Na poličce 17 parfémů 0 miniatur 10 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Veverka
sv. Parfema z Kecálburgu 2404 příspěvků 29.12.08 17:59

S oblečením jsem na tom jako Alena, rifllí mám plnou skříň - teď je sice neužiju, ale o to víc se těším, až do nich zase vlezu (jestli se tedy zhubnu po porodu a vejdu se do nich :oops: ). K tomu nejradši nosím jednoduchá většinou jednobarevná trička, s krátkým i dlouhým rukávem, ráda nosím i košile pánského stylu, saka, v zimě huňaté svetry a barevné šály, rukavice, čepice… Hrozně se mi líbí boty na podpatku, ale neumím v nich moc chodit :shock: … Jinak na boty a kabelky mám úchylku (kromě parfémků samozřejmě), ráda nosím různé tenisky, žabky, balerínky, v zimě kozačky „chlupatice“ v etno stylu. Sukni na mně v zimě neuvidíte - až na výjimky, třeba nějaká sváteční příležitost. V létě si občas sukni vezmu, většinou ale zase riflovou s tričkem nebo tílkem nebo svetrem na tělo. Z doplňků nosím jen výraznější hodinky a jednoduché stříbro nebo chirurgickou ocel na krk, mám i pár náušnic - ale bohužel mi hnisají uši :? . Tak - to jsem se teda rozepsala, asi je to tím, že teď ve formě velryby nosím jen těhotenské kalhoty a obří svetry, tak jsem si aspoň zavzpomínala na časy dřívější :lol:

Na poličce 3 parfémy 2 miniatury 10 odstřiků 144 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Veverka
sv. Parfema z Kecálburgu 2404 příspěvků 29.12.08 18:03

Ještě k barvám - ráda nosím podzimní barvy, hnědou, teracotta, skořicovou, pak šedou, černou, některé odstíny modré a teplejší zelené. Klasika jsou bílá trička, v létě pak užiju i výraznější barvy. Co nemusím, je růžová, oranžová, mdlá žlutá a takové ty studené barvy, vypadám v nich jak „vyblitinka“ :lol:

Na poličce 3 parfémy 2 miniatury 10 odstřiků 144 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Iris
Učednice 239 příspěvků 29.12.08 18:53

Přidávám se k těm, co nosí zoufale rády rifle :D Líbí se mi sportovní elegance, takže kombinuji s tričkem nebo halenkou, sáčkem nebo svetříkem a výraznou bižuterií a páskem 8) Náušnic mám desítky, je to moje nemoc :oops: Z barev pak zaručeně sahám po šeříkové, zelené, černé a hnědé.

Na poličce 5 parfémů 1 miniatura 2 odstřiky 75 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 25 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist