Oblečenie - aký je váš štýl?

Fotoalbum tématu (32) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

bounty
Učednice 77 příspěvků 29.12.08 14:12
Oblečenie - aký je váš štýl?

Hovorili sme veľa o vonach, ale este sa nehovorilo o obleceni. Co nosite? Ake farby, styl, strihy?

Zacinam.

Ja som napr. sportovo-elegantny typ. Nosim pansky ladene vesty, kosele, obcas aj nejaku suknu, ale vzdy topansky s podpatkom. Farby - cierna, biela, cervena, fialova, zelena, vanilkovo zlta..

Na poličce 9 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 25 Další »
Reakce:

chaantal
sv. Parfema z Kecálburgu 2036 příspěvků 29.12.08 14:37

Dobry napad :wink:

Moje nej barvy jsou fialova a cerna, nejvic me asi vystihuje styl obleceni v Zare a Orsay…

Na poličce 86 parfémů 50 miniatur 2 odstřiky 38 vzorků V tužebníku 25 parfémů

29.12.08 14:43

chantaal, aj ja idem vzdy najprv do zary a orsay, nasleduje mango, chantal a promod :-) mon tour de shop

bounty
Učednice 77 příspěvků 29.12.08 14:45

ta anonymna som bola ja :oops:

s tou fialovou je len velka skoda, ze teraz ju nosi takmer kazdy.. :?

Na poličce 9 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

PaK
Parfémová maniačka 580 příspěvků 29.12.08 14:57

Ráda nosím sukně, teď v zimě s barevnými nebo vzorovanými punčocháči (jak říkala jedna prodavačka „úchylnými“), třeba jen bílé tričko a riflovou bundu. Moc nemusím klasické kostýmky.
Z barev ráda černou, šedou, bílou, vínovou, mám i něco červeného.

Na poličce 11 parfémů 1 miniatura 17 odstřiků 22 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Barbarra
sv. Parfema z Kecálburgu 6027 příspěvků 29.12.08 15:56
chaantal píše:
Moje nej barvy jsou fialova a cerna, nejvic me asi vystihuje styl obleceni v Zare a Orsay…

Moje barva je černá a pak různé kombinace s černou. V Zaře bych si vybrala nejvíc, to je můj nej obchod. Akorát se tam dostanu jednou za uherský rok :( Poslední 3 - 4 roky nosím hodně elegantní oblečení + sukně, šaty…

Na poličce 58 parfémů 69 miniatur 7 odstřiků 317 vzorků V tužebníku 22 parfémů

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 29.12.08 16:06

V zimě je mi pomalu jedno, co na sebe hodím, hlavně když je to teplé… snažím se akorát o aspoň nějaké detaily ve výraznějších barvách, protože všichni kolem chodí v černé/tmavě modré/béžové. Momentálně nosím tmavěmodrý kostkovaný kabát s ohnivě oranžovou kapucou a rukávy.
No a v létě boho, dlouhé sukně, cikánské šátky, nápadnou bižuterii, sárí, zkrátka exot. Letos jsem všude chodila v červené kolové sukni až na zem, kterou jsem vždycky pečlivě navoněla, aby to za mnou válo :)

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Barbarra
sv. Parfema z Kecálburgu 6027 příspěvků 29.12.08 16:09

Cigánský styl mám taky moc ráda! Zbožňuju různá cingrlátka, výrazné náušnice, sukně, šátky… … a hlavně se pečlivě :D navonět :wink:

Na poličce 58 parfémů 69 miniatur 7 odstřiků 317 vzorků V tužebníku 22 parfémů

PaK
Parfémová maniačka 580 příspěvků 29.12.08 16:15

Jo jo, šátky a šálky jsou taky moje oblíbená záležitost.

Na poličce 11 parfémů 1 miniatura 17 odstřiků 22 vzorků V tužebníku 5 parfémů

chaantal
sv. Parfema z Kecálburgu 2036 příspěvků 29.12.08 16:26

Barbarra - moje rec :) taky se do te Zary moc casto nedostanu, ale kdyz uz tak skoro vzdycky neco poridim. Orsay mam v Tescu v Ol, kam chodim nakupovat jidlo, tak tam zavitavam casteji :) Jinak mam taky rada Mango, ale obzvlast u nas neni moc cenove dostupne :(

A zapomnela jsem na HM :oops:

Na poličce 86 parfémů 50 miniatur 2 odstřiky 38 vzorků V tužebníku 25 parfémů

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 29.12.08 17:20

Já to v zimě taky moc neřeším, ale mám ráda upnuté svetříky v různých barvách. To léto je jiná. Hlavně sukně, mám jich spoustu. A bižu - taky mám spoustu. Nosím skoro všechny barvy a mám ráda ženskost - to je hlavní, to je můj styl. Nemám ráda sportovní styl ani různé výstřelky ani strohost, ale ani cukrkandl, prostě žádné extrémy, spíš jednoduchost.

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů

Alena
sv. Parfema z Kecálburgu 5554 příspěvků 29.12.08 17:25

z barev miluju černou, asi proto, že zeštíhluje :lol:

a jinak nosím rifle, rifle a zase jen rifle.. aby to nebylo tak obyčejné, hodně k tomu nosím krátká sáčka a pod to obyčejné bílé triko.
Líbí se mi kostýmky, ovšem na druhých, já to neumím asi moc nosit, vůbec se v nich necítím :cry:

a miluju léto, kdy můžu nosit jen žabky k riflím, takže jediné boty na podpatku, které mám, jsou koně na zimu.. vždycky si říkám, že už bych se měla začít oblékat přiměřeně ke svému věku, ovšem zvítězí rifle a svetr 8)

Na poličce 17 parfémů 0 miniatur 10 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Veverka
sv. Parfema z Kecálburgu 2403 příspěvků 29.12.08 17:59

S oblečením jsem na tom jako Alena, rifllí mám plnou skříň - teď je sice neužiju, ale o to víc se těším, až do nich zase vlezu (jestli se tedy zhubnu po porodu a vejdu se do nich :oops: ). K tomu nejradši nosím jednoduchá většinou jednobarevná trička, s krátkým i dlouhým rukávem, ráda nosím i košile pánského stylu, saka, v zimě huňaté svetry a barevné šály, rukavice, čepice… Hrozně se mi líbí boty na podpatku, ale neumím v nich moc chodit :shock: … Jinak na boty a kabelky mám úchylku (kromě parfémků samozřejmě), ráda nosím různé tenisky, žabky, balerínky, v zimě kozačky „chlupatice“ v etno stylu. Sukni na mně v zimě neuvidíte - až na výjimky, třeba nějaká sváteční příležitost. V létě si občas sukni vezmu, většinou ale zase riflovou s tričkem nebo tílkem nebo svetrem na tělo. Z doplňků nosím jen výraznější hodinky a jednoduché stříbro nebo chirurgickou ocel na krk, mám i pár náušnic - ale bohužel mi hnisají uši :? . Tak - to jsem se teda rozepsala, asi je to tím, že teď ve formě velryby nosím jen těhotenské kalhoty a obří svetry, tak jsem si aspoň zavzpomínala na časy dřívější :lol:

Na poličce 3 parfémy 2 miniatury 15 odstřiků 145 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Veverka
sv. Parfema z Kecálburgu 2403 příspěvků 29.12.08 18:03

Ještě k barvám - ráda nosím podzimní barvy, hnědou, teracotta, skořicovou, pak šedou, černou, některé odstíny modré a teplejší zelené. Klasika jsou bílá trička, v létě pak užiju i výraznější barvy. Co nemusím, je růžová, oranžová, mdlá žlutá a takové ty studené barvy, vypadám v nich jak „vyblitinka“ :lol:

Na poličce 3 parfémy 2 miniatury 15 odstřiků 145 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Iris
Učednice 239 příspěvků 29.12.08 18:53

Přidávám se k těm, co nosí zoufale rády rifle :D Líbí se mi sportovní elegance, takže kombinuji s tričkem nebo halenkou, sáčkem nebo svetříkem a výraznou bižuterií a páskem 8) Náušnic mám desítky, je to moje nemoc :oops: Z barev pak zaručeně sahám po šeříkové, zelené, černé a hnědé.

Na poličce 5 parfémů 1 miniatura 2 odstřiky 75 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 25 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist