Oblíbená pánská nesladká neorientální jarní vůně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Frantatata
sv. Parfema z Kecálburgu 21119 příspěvků 28.03.13 12:36
Oblíbená pánská nesladká neorientální jarní vůně

Sirs

Nenašel jsem explicitně, co nejraději nosíte (jste nosili, chystáte se letos nosit), záleží na vás, jak jste kdo „upsaní“, ;) v případě:

a)) velmi studených jarních dnů

b)) velmi teplých jarních dnů.

Jde mi o typ pánské (unisex) nesladké neorientální vůně.

Začínám první s představami.

1. Terre d'Hermès a jemu podobné varianty (doznívání zimního spánku a potřeba pomalého probouzení se, naladění na studené jaro a „splynutí“ s prostředím vůně jarních polí).
  1. Guerlain L'Eau Homme, AA Pamplelune (snaha být nakopnut a rychle probuzen, silně energizující, čerstvá vůně). V případě L'Eau i stimulátor pro květnové radovánky. :think:

Děkuji zainteresovaným za konstruktivní příspěvky. :mavam:

Příspěvek upraven 28.03.13 v 22:38

Na poličce 622 parfémů 130 miniatur 657 odstřiků 989 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

rock
Nevyléčitelná závislačka 1736 příspěvků 28.03.13 16:14

a.
Terre d'Hermes a její klony (evokují mi jarní tající sníh a mokrou hlínu)
Bvlgari Pour Homme (ta teda klidně pasuje i do podzimu a zimy, ale v těch teplotách těsně nad nulou ji mám nejraději)
Monsieur Galimard (můj objev letošního jara; kombinace citrusů a pelargónií je prudce jarní)

b.
Lalique Pour Homme Equus (do zimy to není ono, ale čistě letní svěženka to taky není)
L'Artisan Cote d'Amour (pozdní jaro a léto) - napadá mne i příbuzná Dzongkha, ale té jaksi nemám víc než vzoreček :?
Yves Saint Laurent Live Jazz (velmi zelené, velmi svěží, ale málo chladivé na léto - takže teplé jaro)

Na poličce 45 parfémů 1 miniatura 24 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Reveur
Parfémová maniačka 781 příspěvků 01.06.13 12:48

Také hlasuji pro Live Jazz, ještě mě napadá Eau Bleue d'Issey, ale s tou opatrně (viz vlákno „bolehlavy“). :jazyk:

Na poličce 36 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 14 vzorků V tužebníku 12 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist