Oblíbená pánská nesladká neorientální jarní vůně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Frantatata
sv. Parfema z Kecálburgu 22758 příspěvků 28.03.13 12:36
Oblíbená pánská nesladká neorientální jarní vůně

Sirs

Nenašel jsem explicitně, co nejraději nosíte (jste nosili, chystáte se letos nosit), záleží na vás, jak jste kdo „upsaní“, ;) v případě:

a)) velmi studených jarních dnů

b)) velmi teplých jarních dnů.

Jde mi o typ pánské (unisex) nesladké neorientální vůně.

Začínám první s představami.

1. Terre d'Hermès a jemu podobné varianty (doznívání zimního spánku a potřeba pomalého probouzení se, naladění na studené jaro a „splynutí“ s prostředím vůně jarních polí).
  1. Guerlain L'Eau Homme, AA Pamplelune (snaha být nakopnut a rychle probuzen, silně energizující, čerstvá vůně). V případě L'Eau i stimulátor pro květnové radovánky. :think:

Děkuji zainteresovaným za konstruktivní příspěvky. :mavam:

Příspěvek upraven 28.03.13 v 22:38

Na poličce 636 parfémů 131 miniatur 666 odstřiků 1013 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

rock
Nevyléčitelná závislačka 1736 příspěvků 28.03.13 16:14

a.
Terre d'Hermes a její klony (evokují mi jarní tající sníh a mokrou hlínu)
Bvlgari Pour Homme (ta teda klidně pasuje i do podzimu a zimy, ale v těch teplotách těsně nad nulou ji mám nejraději)
Monsieur Galimard (můj objev letošního jara; kombinace citrusů a pelargónií je prudce jarní)

b.
Lalique Pour Homme Equus (do zimy to není ono, ale čistě letní svěženka to taky není)
L'Artisan Cote d'Amour (pozdní jaro a léto) - napadá mne i příbuzná Dzongkha, ale té jaksi nemám víc než vzoreček :?
Yves Saint Laurent Live Jazz (velmi zelené, velmi svěží, ale málo chladivé na léto - takže teplé jaro)

Na poličce 45 parfémů 1 miniatura 24 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Reveur
Parfémová maniačka 818 příspěvků 01.06.13 12:48

Také hlasuji pro Live Jazz, ještě mě napadá Eau Bleue d'Issey, ale s tou opatrně (viz vlákno „bolehlavy“). :jazyk:

Na poličce 39 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 14 vzorků V tužebníku 9 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist