Oblíbená vůně, ale nosím jen doma...

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

barbucha  18.03.10 15:00
Oblíbená vůně, ale nosím jen doma...

Tak mě napadlo, jestli je na tom někdo podobně: mám například velmi ráda Chamade a Jardins de Bagatelle - a to tak, že si je určitě pořídím znova!
Ale nosit ven je nemůžu, necítím se v nich a připadám si nepatřičně…a tak se s nima radostně polejvám jen doma -a někdy se i přes den vyloženě těším, až si dám po sprše dávku…

Taky máte na poličce něco takového?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Reakce:

tapuz
sv. Parfema z Kecálburgu 4616 příspěvků 18.03.10 15:20

No to mám, ale na rozdíl od tvých „velmi solidních“ vůní u mě mají tenhle úděl různé, někdy i trochu „podezřelé drogerovky“, „teenagerovky“ a „celebritní vodičky“, ve kterých si taky jinak připadám poněkud nesourodě. Nepoužívám je každodenně, ale někdy už se na ně domů vyloženě těším. Jsou to třeba Belong , With Love…Hilary Duff , Energy Woman , Touch With Love , Charlie Gold nebo Muschio Bianco od Tesori d´Oriente (i když ta je skutečně pěkná a kvalitní, jen je tak „krémová“, že mi přijde jasně na doma).

Na poličce 197 parfémů 2 miniatury 38 odstřiků 149 vzorků V tužebníku 25 parfémů

Smidlik
Nevyléčitelná závislačka 1643 příspěvků 18.03.10 15:25

Doma používám No.5, Bvlgari Petits et Mamans, parfum Sacré a spousty dalších. Občas jsou to vůňky, který si netroufnu nosit venku nebo jsou tak intenzivní, že s nimi celý den nevydržím a doma to jistí převlečení nebo sprcha.

Na poličce 90 parfémů 8 miniatur 27 odstřiků 21 vzorků V tužebníku 6 parfémů

Garfield
sv. Parfema z Kecálburgu 3380 příspěvků 18.03.10 16:30

Cokoliv nosím doma, nosím i ven. Pokud to okolí nerozchodí, není to můj problém, ale problém okolí. Podotýkám, že se nepolívám jak bez rozumu, ale voním s rozvahou podle síly a charkteru dané vůně. Pokud se v nějaké vůni necítím, necítim se v ní ani doma, takže nemá vůbec smysl si ji pořizovat.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Dalia
sv. Parfema z Kecálburgu 23755 příspěvků 18.03.10 16:57

Já to mám úplně stejně jako Garfield. Na okolí kašlu a co mi voní nosím všude. Co mi nevoní bych ani doma nosit nemohla. Ale především by mi bylo líto mít vůni jen na doma. Nejvíc mě těší,když s vůní mohu jít ven. :P

Na poličce 68 parfémů 0 miniatur 21 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

Majla
Nevyléčitelná závislačka 1476 příspěvků 18.03.10 17:10

Já doma většinou jen zkouším vůně kterými si nejsem jistá, jestli se líbí, nebo ne.Až když vím, že jo, vezmu je ven.Přece jen doma má člověk vždy možnost umýt a zneškodnit :D

Na poličce 21 parfémů 1 miniatura 6 odstřiků 6 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Gita
Parfémová maniačka 948 příspěvků 18.03.10 17:12

Jovan White musk a Covet nosím na spaní. Nejsou špatné, ale na spaní jsou tak nějak lepší :oops:

Na poličce 86 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 13 parfémů

Smidlik
Nevyléčitelná závislačka 1643 příspěvků 18.03.10 17:13

Některými vůňkami si dotvářím domácí pohodu a mám je taky tak spojené, s pohodu domova.

Na poličce 90 parfémů 8 miniatur 27 odstřiků 21 vzorků V tužebníku 6 parfémů

shanin
sv. Parfema z Kecálburgu 3793 příspěvků 18.03.10 18:55

Jenom doma jsem nosila třeba Mitsouko , Narcisse Noir , Ambre Sultan nebo Arabii . V tom jsem se ven neodvážila. Alespoň ne po aplikaci množství, které mě samotnou uspokojilo. :-)

Na poličce 11 parfémů 0 miniatur 6 odstřiků 29 vzorků V tužebníku 7 parfémů

llenni
Nevyléčitelná závislačka 1604 příspěvků 18.03.10 19:14

Jenom doma nosím l´Instant Magic. A to jsem ho dokonce poslala dál a pak si ho znovu pořídila. Chyběl mi - moje vůně domácí pohody. Taky už se večer těším jak si dám sprchu, nalvíknu takový ty „kudrnatý“ hebký ponožky a zachumlám se do téhle vůně.

Ven ho nosit nemůžu, necítím se v něm - mezi lidmi - sama sebou. Nevím proč, ale prostě to tak mám :)

Na poličce 13 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Incognita
Nevyléčitelná závislačka 1031 příspěvků 18.03.10 20:08

Habanita, Shalimar a vůbec smyslné orienty si nejlíp užiju v soukromí s partnerem :heart:

Na poličce 26 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 1 vzorek V tužebníku 2 parfémy

derad
sv. Parfema z Kecálburgu 6189 příspěvků 18.03.10 20:09

zatím jsem si netroufl ven s Eau d'Iparie

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 103 vzorků V tužebníku 5 parfémů

barbucha  18.03.10 20:17
llenni píše:
Jenom doma nosím l´Instant Magic. A to jsem ho dokonce poslala dál a pak si ho znovu pořídila. Chyběl mi - moje vůně domácí pohody. Taky už se večer těším jak si dám sprchu, nalvíknu takový ty „kudrnatý“ hebký ponožky a zachumlám se do téhle vůně.Ven ho nosit nemůžu, necítím se v něm - mezi lidmi - sama sebou. Nevím proč, ale prostě to tak mám :)

Jo, přesně takhle jsem to myslela a jsem ráda, že v tom nejsem sama!

rakuli
sv. Parfema z Kecálburgu 6032 příspěvků 18.03.10 20:20

Nosila jsem ven, teď už se s ní cítím dobře spíš na doma: Sheer Obsession
Spíš na doma: L'Instant, Provocative Interlude
Jen na doma: Lolity, Poison, Purplelips, Angel
A ještě nevím: Gaultier2, Joop! Femme

Proč nosit ven něco, v čem se cítím líp doma…mám spoustu jiných vůní do práce :whistle:

Na poličce 4 parfémy 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 129 parfémů

Luna
sv. Parfema z Kecálburgu 2656 příspěvků 18.03.10 20:30
derad píše:
zatím jsem si netroufl ven s Eau d'Iparie

Já taky :lol: ale už je to dávno :D

Na poličce 8 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist