Oblíbená vůně, ale nosím jen doma...

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

barbucha  18.03.10 15:00
Oblíbená vůně, ale nosím jen doma...

Tak mě napadlo, jestli je na tom někdo podobně: mám například velmi ráda Chamade a Jardins de Bagatelle - a to tak, že si je určitě pořídím znova!
Ale nosit ven je nemůžu, necítím se v nich a připadám si nepatřičně…a tak se s nima radostně polejvám jen doma -a někdy se i přes den vyloženě těším, až si dám po sprše dávku…

Taky máte na poličce něco takového?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Reakce:

tapuz
sv. Parfema z Kecálburgu 4618 příspěvků 18.03.10 15:20

No to mám, ale na rozdíl od tvých „velmi solidních“ vůní u mě mají tenhle úděl různé, někdy i trochu „podezřelé drogerovky“, „teenagerovky“ a „celebritní vodičky“, ve kterých si taky jinak připadám poněkud nesourodě. Nepoužívám je každodenně, ale někdy už se na ně domů vyloženě těším. Jsou to třeba Belong , With Love…Hilary Duff , Energy Woman , Touch With Love , Charlie Gold nebo Muschio Bianco od Tesori d´Oriente (i když ta je skutečně pěkná a kvalitní, jen je tak „krémová“, že mi přijde jasně na doma).

Na poličce 197 parfémů 2 miniatury 38 odstřiků 149 vzorků V tužebníku 25 parfémů

Smidlik
Nevyléčitelná závislačka 1646 příspěvků 18.03.10 15:25

Doma používám No.5, Bvlgari Petits et Mamans, parfum Sacré a spousty dalších. Občas jsou to vůňky, který si netroufnu nosit venku nebo jsou tak intenzivní, že s nimi celý den nevydržím a doma to jistí převlečení nebo sprcha.

Na poličce 92 parfémů 8 miniatur 27 odstřiků 21 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Garfield
sv. Parfema z Kecálburgu 3380 příspěvků 18.03.10 16:30

Cokoliv nosím doma, nosím i ven. Pokud to okolí nerozchodí, není to můj problém, ale problém okolí. Podotýkám, že se nepolívám jak bez rozumu, ale voním s rozvahou podle síly a charkteru dané vůně. Pokud se v nějaké vůni necítím, necítim se v ní ani doma, takže nemá vůbec smysl si ji pořizovat.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Dalia
sv. Parfema z Kecálburgu 24001 příspěvků 18.03.10 16:57

Já to mám úplně stejně jako Garfield. Na okolí kašlu a co mi voní nosím všude. Co mi nevoní bych ani doma nosit nemohla. Ale především by mi bylo líto mít vůni jen na doma. Nejvíc mě těší,když s vůní mohu jít ven. :P

Na poličce 61 parfémů 0 miniatur 21 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 23 parfémů

Majla
Nevyléčitelná závislačka 1476 příspěvků 18.03.10 17:10

Já doma většinou jen zkouším vůně kterými si nejsem jistá, jestli se líbí, nebo ne.Až když vím, že jo, vezmu je ven.Přece jen doma má člověk vždy možnost umýt a zneškodnit :D

Na poličce 21 parfémů 1 miniatura 6 odstřiků 6 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Gita
Parfémová maniačka 948 příspěvků 18.03.10 17:12

Jovan White musk a Covet nosím na spaní. Nejsou špatné, ale na spaní jsou tak nějak lepší :oops:

Na poličce 84 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Smidlik
Nevyléčitelná závislačka 1646 příspěvků 18.03.10 17:13

Některými vůňkami si dotvářím domácí pohodu a mám je taky tak spojené, s pohodu domova.

Na poličce 92 parfémů 8 miniatur 27 odstřiků 21 vzorků V tužebníku 7 parfémů

shanin
sv. Parfema z Kecálburgu 3793 příspěvků 18.03.10 18:55

Jenom doma jsem nosila třeba Mitsouko , Narcisse Noir , Ambre Sultan nebo Arabii . V tom jsem se ven neodvážila. Alespoň ne po aplikaci množství, které mě samotnou uspokojilo. :-)

Na poličce 11 parfémů 0 miniatur 6 odstřiků 29 vzorků V tužebníku 7 parfémů

llenni
Nevyléčitelná závislačka 1613 příspěvků 18.03.10 19:14

Jenom doma nosím l´Instant Magic. A to jsem ho dokonce poslala dál a pak si ho znovu pořídila. Chyběl mi - moje vůně domácí pohody. Taky už se večer těším jak si dám sprchu, nalvíknu takový ty „kudrnatý“ hebký ponožky a zachumlám se do téhle vůně.

Ven ho nosit nemůžu, necítím se v něm - mezi lidmi - sama sebou. Nevím proč, ale prostě to tak mám :)

Na poličce 14 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Incognita
Nevyléčitelná závislačka 1031 příspěvků 18.03.10 20:08

Habanita, Shalimar a vůbec smyslné orienty si nejlíp užiju v soukromí s partnerem :heart:

Na poličce 26 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 1 vzorek V tužebníku 2 parfémy

derad
sv. Parfema z Kecálburgu 6189 příspěvků 18.03.10 20:09

zatím jsem si netroufl ven s Eau d'Iparie

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 103 vzorků V tužebníku 5 parfémů

barbucha  18.03.10 20:17
llenni píše:
Jenom doma nosím l´Instant Magic. A to jsem ho dokonce poslala dál a pak si ho znovu pořídila. Chyběl mi - moje vůně domácí pohody. Taky už se večer těším jak si dám sprchu, nalvíknu takový ty „kudrnatý“ hebký ponožky a zachumlám se do téhle vůně.Ven ho nosit nemůžu, necítím se v něm - mezi lidmi - sama sebou. Nevím proč, ale prostě to tak mám :)

Jo, přesně takhle jsem to myslela a jsem ráda, že v tom nejsem sama!

rakuli
sv. Parfema z Kecálburgu 6032 příspěvků 18.03.10 20:20

Nosila jsem ven, teď už se s ní cítím dobře spíš na doma: Sheer Obsession
Spíš na doma: L'Instant, Provocative Interlude
Jen na doma: Lolity, Poison, Purplelips, Angel
A ještě nevím: Gaultier2, Joop! Femme

Proč nosit ven něco, v čem se cítím líp doma…mám spoustu jiných vůní do práce :whistle:

Na poličce 4 parfémy 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 130 parfémů

Luna
sv. Parfema z Kecálburgu 2656 příspěvků 18.03.10 20:30
derad píše:
zatím jsem si netroufl ven s Eau d'Iparie

Já taky :lol: ale už je to dávno :D

Na poličce 8 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist