Oblíbené parfémové složky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

drobececek  23.07.11 22:16
Oblíbené parfémové složky

Když tu máme tu „konfliktní“ téma - co je naopak vašemu nosu nejvíce libé. :D

Léta mě přitahuje skořice .

Krom toho jsem ještě nenarazila na parfém s opoponaxem ve složení, který by mi nevoněl. Strašně moc mě tahle složka uklidňuje.

Poslední dobou si mě taky hodně získává jasmín .

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

andry
sv. Parfema z Kecálburgu 6753 příspěvků 23.07.11 22:26

taktéž skořice… až jsem překvapená, protože v jídle ji nemusím.
pak santal (rozeznatelný), vanilka (nepřeslazená), pačuli (s něčím a ne vždy, ale většinou).
a pak už jak v čem…

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Leisha
sv. Parfema z Kecálburgu 2194 příspěvků 23.07.11 22:51

Nemůžu to úplně přesně určit, poněvadž vždycky záleží na celkový kombinaci… …ale většinou zpozorním, když je tam vanilka, benzoe, ambra nebo podobná slaďárna v základu… …a pak mě bavěj kouřově dřevitý věci - kadidlo, myrha, tabák, santal, vetiver…a kůže samozřejmě taky… …a dost často můžu růže, u ostatních kytek už je to jak která konkrétní, i když zimolez, pomerančovej květ a mimóza jsou taky nadějný..... …a citrusy jsou taky fajn (hlavně bergamot), pokud to není přeslazená ovocenka

Na poličce 53 parfémů 8 miniatur 14 odstřiků 68 vzorků V tužebníku 10 parfémů

slniecko
sv. Parfema z Kecálburgu 6187 příspěvků 23.07.11 22:57

Milujem santal :heart: :heart: :heart: …ale aj ine drevo, hlavne ceder…z kvetov ruze :heart: a jarne kvety - irisy, konvalinky, fialky, narcisy, tulipany, frezie, jazmin…pozeram vzdy aj po tuberoze-ale ta je taka skor kontroverzna, bud skvela, alebo pruser a mam rada rozne vodne a vzdusne tony…a z ovocia citrusy a hrusku

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Verda2
sv. Parfema z Kecálburgu 3045 příspěvků 24.07.11 13:32

Vanilka
ambra
aldehydy
opopanax
tyto většinou nezklamaly
a pak jak kde: růže, jasmín, kosatec, konvalinky, tuberóza..

Na poličce 33 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

veronika.sk
sv. Parfema z Kecálburgu 3185 příspěvků 24.07.11 13:46

Skořice, vanilka, ambra , bílé pižmo, benzoin
růže, broskev
vodní a sluneční tóny
tuberóza, kosatec
citrusy

Na poličce 60 parfémů 7 miniatur 38 odstřiků 336 vzorků V tužebníku 36 parfémů

Daisy.zlouky
sv. Parfema z Kecálburgu 3424 příspěvků 24.07.11 14:42

Kokos, vanilka, ambra, santal, kosatec, konvalinky, frézie, jasmín ......a jsme zase u toho :lol: , můžu vlastně všechno :conf:

Na poličce 54 parfémů 3 miniatury 10 odstřiků 101 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Dadinka
Parfémová maniačka 521 příspěvků 24.07.11 17:41

Kokos, ambra, , různé ovoce , kromě melounu ten nemusím, pak růže , fialka , kadidlo, atd…

Na poličce 119 parfémů 8 miniatur 161 odstřiků 205 vzorků V tužebníku 1430 parfémů

manolia
sv. Parfema z Kecálburgu 5227 příspěvků 24.07.11 17:50

Kadildo, ambra, vanilka, tabák, kůže, občas a ne příliš pačuli, někdy růže, tuberóza, jasmín, může být taky pryskyřice :whistle:

Na poličce 14 parfémů 1 miniatura 4 odstřiky 44 vzorků V tužebníku 3 parfémy

drobececek  24.07.11 19:17
andry píše:
pak santal (rozeznatelný), vanilka (nepřeslazená), pačuli (s něčím a ne vždy, ale většinou).
a pak už jak v čem…

No, ono je pravda, že ani samotná skořice (např.) není ani náhodou zárukou úspěchu. Třeba „L“ - jeden (já) by řekl, že podle složení to bude treba do černého. Houbeles. Vůně je to zajímavá a dá se říct, že se mi něčím líbí, ale pro mě je naprosto nenositelná. Přijde mi taková vyschlá a cítím z ní jedlou sodu. Několikrát zmiňovanou podobu s Organzou Indécence bych asi nebyla schopná vyčenichat ani na mučidlech.

tormale
Nevyléčitelná závislačka 1480 příspěvků 24.07.11 19:19

Mám slabost zejména pro vůně s vanilkou, ambrou, čokoládou, mandlemi, pižmem, růží, kadidlem a kouřem, santalem i jinými dřevy a částečně i kůži - záleží v kombinaci s čím :).

Na poličce 24 parfémů 0 miniatur 13 odstřiků 53 vzorků V tužebníku 16 parfémů

andry
sv. Parfema z Kecálburgu 6753 příspěvků 24.07.11 20:00
drobececek píše:
andry píše:
a pak už jak v čem…
No, ono je pravda, že ani samotná skořice (např.) není ani náhodou zárukou úspěchu. Třeba „L“ - jeden (já) by řekl, že podle složení to bude treba do černého. Houbeles. Vůně je to zajímavá a dá se říct, že se mi něčím líbí, ale pro mě je naprosto nenositelná. Přijde mi taková vyschlá a cítím z ní jedlou sodu. Několikrát zmiňovanou podobu s Organzou Indécence bych asi nebyla schopná vyčenichat ani na mučidlech.

„L“? ne, tak to by fakt nešlo, to je sice skořice, ale tak strašlivě sladká, až se mi dělalo nedobře. abych to upřesnila, mám raději suchou skořici (třeba Rousse nebo i Alambar) než sladkou, ale Organze Indécence a Ambre Narguilé to klidně odpustím :D

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Zyra
sv. Parfema z Kecálburgu 5311 příspěvků 24.07.11 20:56

Ruze
Vanilka
Opopanax
Aldehydy
Santal
Ambra
 Pizmo

Na poličce 30 parfémů 15 miniatur 9 odstřiků 43 vzorků V tužebníku 5 parfémů

bagheta
sv. Parfema z Kecálburgu 4190 příspěvků 24.07.11 20:58

vanilka
pačuli
ambra
jablko
hruška
mandle
smetana
z kytek asi orchidej a lotus…

vlastně je toho hodně, ale tyhle složky jsou tak nějak jistota :D …napsala bych i čokoládu, ale vzhledem k tomu,jak na mě působí BLV Notte ( :vomit: ), tak čokoládu napsat nemůžu :lol:

Na poličce 8 parfémů 1 miniatura 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Zimulka
Nevyléčitelná závislačka 1449 příspěvků 24.07.11 21:23

… vanilka, ambra, tonka, kadidlo, santal, čokoláda, kakao, mandle, smetana, iris, musk, heliotrop, benzoin… a třeba i levandule, pačuli …

Na poličce 2 parfémy 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů
Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist