Oblíbené vůně našich drahých polovic

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 22.08.09 22:37
Oblíbené vůně našich drahých polovic

Vím, že podobné téma, v různých obměnách už tady je několikrát, ale přesto. Stále dokola vypisujeme ty drzosti, kterými naši chlapi hodnotí naše voňavé poklady, ale občas se přece stane, že se jim něco FAKT LÍBÍ. Že spontánně chválí, ba někdy dokonce žádají, abychom se opětovně navoněly určitým parfémem…
Za sebe (a svého muže) musím napsat, že se mu opravdu líbí, spontánně chválí a sám se nabídl, že zakoupí:

Choé 2008
Burberry Summer
Moschino Hippy Fizz
Allure Sensuelle
Patchuli Patch
Hiris
:?

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

berush
Parfémová maniačka 977 příspěvků 22.08.09 22:43

24, Faubourgh
Alchimie

a bude vystaven pokusu s Eden od Cacharel

Na poličce 17 parfémů 0 miniatur 2 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

viky
sv. Parfema z Kecálburgu 5744 příspěvků 22.08.09 22:49

Today a Miracle :? ..
Jinak je asi bez čichu.. Nebo se bojí, že bude muset sponzorovat :idea: .

Na poličce 53 parfémů 18 miniatur 24 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

hakhak
Parfémová maniačka 504 příspěvků 22.08.09 22:51

SPONTÁNNĚ mi nepochválil zatím ŽÁDNÝ parfém. Uchválit a učichat do bezvědomí se jde vždy jen když voním sebou. Po sprše, bez použití parfemovaných přípravků, nebo prostě ráno v posteli, když ještě nejsem navoněná :wink:

Ale nikdy ani nic vyloženě nepohanil.
Ochoten koupit mi je cokoliv a poličku taky v pohodě vstřebává. Z mého koníčku ( závislosti ) má ZATÍM úpřimnou radost :D

Na poličce 10 parfémů 4 miniatury 23 odstřiků 50 vzorků V tužebníku 2 parfémy

berush
Parfémová maniačka 977 příspěvků 22.08.09 22:53

co se týká sponzoringu - příští týden máme 10 let od svatby a za 3 týdny mám narozeniny, takže byl zaslán seznam knih a vůní a to prosím v mailu - manžel je ajťák - jinak dobrovolné zakoupení mimo významné události bylo naznačeno pouze u 24 Faubourgh

Na poličce 17 parfémů 0 miniatur 2 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

hakhak
Parfémová maniačka 504 příspěvků 22.08.09 22:59

Sponzoringu „využívám“ taky jen u výročí, jsme zatím bez závazků a každý máme svůj plat.
Ještě jsem nenapsala, že poctivě spolupracuje u testování. Nechává se mazat vzorkama ( jsem hodná a testuji na něm jen pánské :) ) a zajímá se o každodenní dění na Arome.

Na poličce 10 parfémů 4 miniatury 23 odstřiků 50 vzorků V tužebníku 2 parfémy

domenica
sv. Parfema z Kecálburgu 25894 příspěvků 22.08.09 23:01

Můj muž nemá výhrady k žádné z mých vůní na poličce. Některé se mu prostě jenom líbí a jiné se mu líbí velmi moc. Má dobrý nos a občas mě překvapí postřehem, kterou že složku ve vůni identifikoval. Má slabost pro starší vůně Guerlain a sám, mi jich několik pořídil (Mitsouko, Jardins de Bagatelle, Chamade …). Velmi si cením toho, že občas se zájmem vyslechne mou přednášku o vůni nebo o tvůrci vůní nebo o firmě - jen to nesmí trvat moc dlouho :D . A dokonce si to, o mu říkám, pamatuje. :wink:

Myslím, že z mých současných vůní se mu nejvíc se líbí a opakovaně a spontánně chválí:
Mitsouko
Coromandel
L´Heure Bleue
Magie Noire
Oriental Brulant
Iris Ganache
180 Ans de Creations
Bois des Iles
Cuir de Russie
Datura Noir

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 22.08.09 23:08

Domenico, Tys to prostě vychytala, kde se dalo - byt v centru Prahy, manžel intelektuál a syn po mamince… :D

To já to mám horší - dům na samotě u lesa, manžel ajťák a dcery po tatínkovi… :? :D

Nicméně, jednotlivé složky klíčuje překvapivě dobře, ta moje hranatá hlava :P ,aspoň to…

domenica
sv. Parfema z Kecálburgu 25894 příspěvků 22.08.09 23:16

Kerze - cha chá … no, opravdu si vážím toho, cos vyjmenovala (i když si nejsem úplně jistá, jestli syn po mamince, v mém případě, je dobře nebo ne :D a jestli je můj muž intelektuál, a jestli tento výraz vníma veřejnost taky jinak než jako jemnou nadávku :D ), a pomáhá mi to kompenzovat zase ty stránky života, které jsou na ho.no! :D :D

A ten tvůj dům na samotě u lesa atd … jen nech na hlavě … :heart:

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 22.08.09 23:39

Intelektuál je kompliment - ode mne určitě. Je to pro mne synonymum pro člověka kulturního… :D

Pak je ještě člověk monokulturní - jako můj muž (od slova monitor) 8)

domenica
sv. Parfema z Kecálburgu 25894 příspěvků 22.08.09 23:41

:D :D :D … dosavadní indicie vedou k názoru, že je to sympatický, lehce roztržitý, zajímavý, schopný a navíc velmi dobře vypadající chlapík.

shanin
sv. Parfema z Kecálburgu 3793 příspěvků 23.08.09 13:11

Nedá se říct, že by přítel nějaký můj parfém přímo nadšeně kvitoval, ale některé vzal na milost. Obvykle se jednalo o soliflor jemu dobře známé květiny (tzn. fialka, růže) nebo to vonělo po jídle. Nad Guerlainy se šklebí, ale pochválil mi jeden deodorant od Adidasu a antiperspirant od Dove: okurka + zelený čaj. Ten se mu líbil natolik, že si ho koupil taky. :-)

Na poličce 11 parfémů 0 miniatur 6 odstřiků 29 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 23.08.09 16:34
domenica píše: :D :D :D … dosavadní indicie vedou k názoru, že je to sympatický, lehce roztržitý, zajímavý, schopný a navíc velmi dobře vypadající chlapík.
:D No, jo, to všechno on je, ale někdy je i tak na zabití - je to prostě jenom chlap, že jo ?! :D

Nicméně, dnes příjemně překvapil - byli jsme se projít v centru a nejen, že se mnou bez námitek absolvoval exkurzi po parfémových poutních místech, sám se nechal několikrát navonět, ale dokonce mi tentokrát sám vybral vůni a moc dobře…blíží se moje narozeniny… :D

Luna
sv. Parfema z Kecálburgu 2656 příspěvků 23.08.09 20:24

Hypnotic-protože mi ho sám dal (předcházela tomu celkem romantická story :D ), takže Hypnotic je „náš“ miláček.
Jinak teda že bychom se nějak extra shodli…
Při výletech do parfumerií byl uchvácen Miss Dior Cherrie… :roll: Ne že by se mi ta vůně nelíbila, dokonce bych ji možná i občas nosila, ale myslím, že to není můj typ…
Jinak se mu líbí Kenzo Slon-indický čajíček, Midnight Poison, Byzance-prý je nóbl :wink: a Fleur Oriental.

Na poličce 8 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

domenica
sv. Parfema z Kecálburgu 25894 příspěvků 23.08.09 20:32
Kerze píše:
domenica píše: :D :D :D … dosavadní indicie vedou k názoru, že je to sympatický, lehce roztržitý, zajímavý, schopný a navíc velmi dobře vypadající chlapík.
:D No, jo, to všechno on je, ale někdy je i tak na zabití - je to prostě jenom chlap, že jo ?! :DNicméně, dnes příjemně překvapil - byli jsme se projít v centru a nejen, že se mnou bez námitek absolvoval exkurzi po parfémových poutních místech, sám se nechal několikrát navonět, ale dokonce mi tentokrát sám vybral vůni a moc dobře…blíží se moje narozeniny… :D
… a kterou vybral? pokud to není tajemství :wink:
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist