Oblíbené prodejkyně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

meda85
Znalkyně 438 příspěvků 29.07.09 14:35
oblíbení,...

možná je to otázka pro milou Adu, je tu někde schránka, kde si můžu uložit oblíbené prodejkyně??? nebo si to jen musím pamatovat s kým to bylo prima??? to obchodování???
 díky

Na poličce 61 parfémů 0 miniatur 55 odstřiků 54 vzorků V tužebníku 64 parfémů
Reakce:

WildOrchid
sv. Parfema z Kecálburgu 4116 příspěvků 29.07.09 14:43

ja si ukladam vzdy jeden vzkaz, abych si ulozila tu prezdivku :lol: ostatni mazu, tak mam prehled.
Teda ukladam si ale jen vyjimecne dobry obchody nebo dary :)) a pak obcas koukam do jejich tuzebniku, nebo na dalsi nabidky. Skoda ze spousta lidi internetovy policky moc neaktualizuje (obzvlast tuzebniky)

Na poličce 135 parfémů 570 miniatur 45 odstřiků 841 vzorků V tužebníku 46 parfémů

Alena
sv. Parfema z Kecálburgu 5554 příspěvků 29.07.09 21:14

to máš pravdu, já tužebník třeba nemám vůbec založený.. ale asi to bude tím, že vzorky nekupuju a tak vlastně nevím, po čem mám toužit :D

Na poličce 17 parfémů 0 miniatur 10 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Lavandine1
Znalkyně 268 příspěvků 14.04.16 17:21

Taky bych přivítala možnosti si někam ukládat své oblíbené prodejkyně nebo odkazy na „vzorové“ „inspirativní“ poličky oplývající skvělými a přesnými popisy vůní :kytka::mavam:

Na poličce 10 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Uživatel je onlineRosa N.
Nevyléčitelná závislačka 1678 příspěvků 14.04.16 17:58

@Lavandine1 není to tak dlouho, co jsem tady začala používat tagy. Fungují jako záložky ve vlastni korespondenci (sz)
Možná by se daly pro tento účel využít, záložky se zprávami, do kterých bys vložila ty odkazy.. A pak je jedním lusknutím prstu, názvem záložky vyvoláš. :kytka: Tohle funguje na Aróme velmi dobře.

Mně by se zas libilo různobarevné odlišení těch hvězdiček u zpráv.

Na poličce 96 parfémů 58 miniatur 314 odstřiků 9 vzorků V tužebníku 25 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist