obtížně sehnatelné vůně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

hafik
sv. Parfema z Kecálburgu 5414 příspěvků 15.07.08 22:20
obtížně sehnatelné vůně

Zjistila jsem, že už je dost vůní, které se dají už velmi těžko sehnat. Alespoň v ČR.

Např. se jedná o vůni Ferré by Ferré, Magie Noire od Lancome ( u této vůně tím myslím v původním nááádherném , kulatém flakonu )

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 37 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
Reakce:

domenica
sv. Parfema z Kecálburgu 25884 příspěvků 15.07.08 23:21

Tak zrovna Magie Noire, ta je těžce sehnatelná (jestli ještě vůbec) i mimo ČR. Sbohem, krásný flakonku s původní kompozicí … !!:cry: (ještě že mám alespoň původní „placatkovou“ miniaturku :wink: )

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Oleka
sv. Parfema z Kecálburgu 4891 příspěvků 15.07.08 23:40

Ferré by Ferré - tu černou bombičku ještě je možné sehnat v USA na ebay, ale určitě na to ještě napočítaji i clo.
Alespon zatím ještě mám miniaturu :)

Na poličce 47 parfémů 12 miniatur 0 odstřiků 15 vzorků V tužebníku 14 parfémů

janas
sv. Parfema z Kecálburgu 5643 příspěvků 15.07.08 23:49
domenica píše:
Tak zrovna Magie Noire, ta je těžce sehnatelná (jestli ještě vůbec) i mimo ČR. Sbohem, krásný flakonku s původní kompozicí … !!:cry: (ještě že mám alespoň původní „placatkovou“ miniaturku :wink: )

To se máš Domeniko! Já už mám jen ten obrázek. :(

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Catananche
Parfémová maniačka 656 příspěvků 16.07.08 08:10
domenica píše:

Tak tu mám taky, zkoušela jsem ji prodat a nikdo ji nechtěl, usoudila jsem tedy, že to zas taková vzácnost nebude… :wink: A navíc je hezká :D

Na poličce 17 parfémů 5 miniatur 26 odstřiků 81 vzorků V tužebníku 10 parfémů

hafik
sv. Parfema z Kecálburgu 5414 příspěvků 16.07.08 09:08

Jsou to opravdu nádherné flakony :P , škoda, že se už nedají sehnat :cry:

janas
sv. Parfema z Kecálburgu 5643 příspěvků 16.07.08 13:51
Catananche píše:
domenica píše:
Tak tu mám taky, zkoušela jsem ji prodat a nikdo ji nechtěl, usoudila jsem tedy, že to zas taková vzácnost nebude… :wink: A navíc je hezká :D

Tedy Catananche, to mi uniklo! Byla bych si ji od tebe koupila! Jestli ji nechceš, tak já mám zájem!

janas
sv. Parfema z Kecálburgu 5643 příspěvků 16.07.08 13:54
hafik píše:
Zjistila jsem, že už je dost vůní, které se dají už velmi ztěžko sehnat. Alespoň v ČR.Např. se jedná o vůni Ferré by Ferré, Magic Noire od Lancome ( u této vůně tím myslím v původním nááádherném , kulatém flakonu )

Hafíku, jelikož jsem na světě už dost dlouho :( , tak bych mohla vypracovat seznam dlouhý jak Lovosice!
Docela bych ráda viděla tvoji poličku, ty občas nabízíš hodně exotické věci!

hafik
sv. Parfema z Kecálburgu 5414 příspěvků 16.07.08 13:59

:D :lol: , stařenko, napiš další vůně, které tě napadnou, jsem zvědavá :lol: …Poličku si budu muset co nejdříve pořídit, jsem hrozná…

hafik
sv. Parfema z Kecálburgu 5414 příspěvků 16.07.08 14:02
janas píše:
Catananche píše:
domenica píše:
Tedy Catananche, to mi uniklo! Byla bych si ji od tebe koupila! Jestli ji nechceš, tak já mám zájem!

Jani, asi mě nebudeš mít ráda, ale Catanache mi ji asi před 2 hodinama už poslala.

janas
sv. Parfema z Kecálburgu 5643 příspěvků 16.07.08 14:09

No Hafíku, to tě tedy nemám ráda!!! Chvíli člověk není u počítače a tohle! :evil:

janas
sv. Parfema z Kecálburgu 5643 příspěvků 16.07.08 14:44
hafik píše: :D :lol: , stařenko, napiš další vůně, které tě napadnou, jsem zvědavá :lol: …Poličku si budu muset co nejdříve pořídit, jsem hrozná…

Hafíku, zrovna to, co dnes nabízíš - Venezia Pastello (a původní Venezia taky) není něco, co by se válelo v obchodě. Není k mání ani na zahraničních webech. Snad se už ani nevyrábí? Původní Venezia byla ovocně vanilková, jestli se nemýlím (to zrovna nemám v oblibě) a Pastello se liší jak?

hafik
sv. Parfema z Kecálburgu 5414 příspěvků 16.07.08 15:43

Jani, Pastello je spíše květinová, moc hezká :P a máš pravdu, již se nevyrábí !!

hafik
sv. Parfema z Kecálburgu 5414 příspěvků 16.07.08 22:30

http://i22.ebayimg.com/…5/3ccd_1.JPG

hafik
sv. Parfema z Kecálburgu 5414 příspěvků 16.07.08 22:32

http://i6.ebayimg.com/…4/cfbf_1.JPG

Holky, myslíte, že v tomto flakonu je ještě původní obsah? :lol:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist