Ochranka v obchodech

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

hafik
sv. Parfema z Kecálburgu 5414 příspěvků 08.06.09 23:22
Ochranka v obchodech

Dnes jsem byla nakupovat ve Schleckeru a už tam asi nikdy nepůjdu :evil: . Byla jsem tam jediná zákaznice a asi 3 prodavačky a za mnou, jako můj stín pán z ochranky. Stále za mnou chodil jako moje druhé já, bylo to strašně nepříjemné…do prdele, já nechodím do obchodů krást

Potom jsem se už absolutně nemohla soustředit a zapomněla jsem úplně, že jsem chtěla koupit aviváž :twisted: . Čert ji vem, ale tento obchod už mě neuvidí :twisted: :twisted:

Nechápu, že si z ochranky ten blbec neuvědomí, že zákazníkům je jeho otravné sledování velmi, velmi nepříjemné !!!!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!!

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 37 parfémů
Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Alena
sv. Parfema z Kecálburgu 5554 příspěvků 08.06.09 23:39

u nás je to nämlich to samé v DM a Rosmenovi!! vím, že vybírám hrozně dlouho i blbý krém na ruce, ale kam já, tam ochranka :cry: taky mi to děsně leze na nervy, bohužel u nás v prdelákově nikam jinam jít nemůžu :cry: jo a prodavačky už mi tam znají komplet, protože jsem tam snad častěji než v pekárně!!

Na poličce 17 parfémů 0 miniatur 10 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 08.06.09 23:55

Za mnou taky v jedné parfumérce jeden chodí, pravidelně, tj. pokaždé.
Ale vzhledem k tomu, že jde vždy několikrát proti mně a dívá se mi přímo do očí, vydedukovala jsem, že to je proto, neb se mu líbím.

Třeba ses mu líbila. :wink:

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů

dracatko
Nevyléčitelná závislačka 1365 příspěvků 08.06.09 23:59

Já mám taky špatnou zkušenost se Schleckerem, nejradši chodím do DM kde ochranku ani nemají. Vždycky se hrozně bojím do obchodu, kde je několik prodavaček, ochranka a žádní zákazníci :-)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

hafik
sv. Parfema z Kecálburgu 5414 příspěvků 09.06.09 00:04

V těchto obchodech, kde ochranka ti dýchá na záda :twisted: , si vůbec neuvědomují, že to opravdu zákazníkům není příjemné a vlastně si takto odrazují zákazníky :twisted:

Od zítřka chodím do DM, kde sice ochranka je, ale neleze zákazníkům na záda.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 37 parfémů

evik77
sv. Parfema z Kecálburgu 3491 příspěvků 09.06.09 07:39

Jj, chápu, že mají nárok hlídat si zboží a že ochranka dělá jen svou práci. Ale měli by to dělat tak, aby neobtěžovali zákazníka. Hafik, když byl tak blízko, měla jsi mu vrazit košík i s nákupní taškou se slovy: „Alespoň mi pomůžete, když se mě tak držíte…“ Vlastně bys mu ulehčila práci, ne?

Na poličce 21 parfémů 2 miniatury 1 odstřik 9 vzorků V tužebníku 51 parfémů

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10503 příspěvků 09.06.09 08:09

U nás v Rossmanovi taky hrozné,ten chlap mě vždycky šmíruje krok za krokem,že už vůbec nemám náladu tam chodit nakupovat.Je fakt,že třeba krém vybírám déle,ale stejně.
Přece nekoupím první,který mě přijde pod ruku. :evil:

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Fanfan
sv. Parfema z Kecálburgu 6632 příspěvků 09.06.09 08:19

Holky, já na tohle mám osvědčenou hlášku. Když mě takhle někde pronásleduje ochranka nebo prodavačky, pronesu něco ve smyslu - nebojte, já jsem si nepřišla nic ukrást, chci si prostě v klidu vybrat, nemusíte mi stát za zády a jestli budete, jdu jinam- většinou to zafunguje… :wink:

Co vytáčelo mě, byla jedna hlídací paní v BILLE… Jakmile jsem tam šla sama - v pohodě, když s kočárem, okamžitě jsem měla za patami hlídací ženskou, která za mnou došla až k pokladně. Jednou jsem si s ní hrála na schovku a fakt hlídala mě, nebyl to žádný výmysl. Tak jsem jí okatě začala dávat najevo, že to vím… a u pokladny jsem řekla, že to, že někdo přijede s kočárem neznamená, že jde krást. Že prostě těžko povezu kočár i vozík a že jen proto, že jsem máma s malým dítětem nejsem zlodějka. A že možná víc kradou ti, kteří na to na první pohled nevypadají. A že mě to uráží a budu chodit jinam. Teď jsem tam byla s kočárem po dlouhé době a nic… Hlídačka už tam není.

Na poličce 18 parfémů 5 miniatur 9 odstřiků 113 vzorků V tužebníku 1 parfém

paty
sv. Parfema z Kecálburgu 8043 příspěvků 09.06.09 08:32

Tak tohle už se mi taky stalo a tak mě to s prominutím nas…, že jsem nevydržela a prodavačku, která mi byla pořád v patách tak odpálkovala, že zalezla někam do zázemí a už se neukázala.A já do toho kšeftu chodím nadrzo pořád a pokaždé ji sjedu pohledem, že se mi klidí z cesty. :twisted:

evixx
sv. Parfema z Kecálburgu 6406 příspěvků 09.06.09 08:46

… " ODSTUP, SATANE ! " také celkem funguje …

Na poličce 11 parfémů 1 miniatura 15 odstřiků 290 vzorků V tužebníku 54 parfémů

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 09.06.09 10:00

Jsem divná, ochrankáři mi nevadí :) Myslím, že se v parfumeriích a drogeriích dost krade, jinak by obchody určitě neutrácely za plat hlídače. Takže chápu, že se snaží dělat svou práci, a vzhledem k tomu, jak je nudná (postávat několik hodin v obchodě s rukama za zády fakt není moje představa aktivně stráveného dne), se nedivím, že se snaží chytat každé možné činnosti. Nebo jsou třeba jednoduše zvědaví :) Nevšímám si jich, ale asi začnu a zapředu hovor, kdo ví, co se dozvím…

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 09.06.09 10:06

Jim se to ukradené zboží odečítá z platu…

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

paty
sv. Parfema z Kecálburgu 8043 příspěvků 09.06.09 10:23

No snad by to ale nemuseli dělat tak okatě.Chodit za někým v závěsu je fakt trapné…

evik77
sv. Parfema z Kecálburgu 3491 příspěvků 09.06.09 10:24

Taky myslím… Chápu, že je to jejich práce, chápu, že jim to strhnou z platu. Ale pořád to není důvod, aby mi funěli na krk.

A když jsme u těch krádeží - drogerie nemají tzv. „ztratné“ jako třeba Hypernova, Jednota..... ?

Na poličce 21 parfémů 2 miniatury 1 odstřik 9 vzorků V tužebníku 51 parfémů

Fanfan
sv. Parfema z Kecálburgu 6632 příspěvků 09.06.09 10:26

Taky myslím… Chápu, že je to jejich práce, ale nemusí lézt za patama každému, kdo tam strčí nos…

Navíc - když je někdo úspěšný a něco odnese, zjistí se to až při inventuře. Těžko to budou strhávat z platu jednotlivci, když nevědí, kdy se to ztratilo, kdo sloužil atd. A ztratné určitě mají také…

Na poličce 18 parfémů 5 miniatur 9 odstřiků 113 vzorků V tužebníku 1 parfém
Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist