Oční krém

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

vixen
sv. Parfema z Kecálburgu 2226 příspěvků 09.08.09 14:16
oční krém

Hledala jsem zda tu již toto téma není,ale nikde jsem ho nenašla. Zajímalo by mě jaké oční krémy používáte. Já jsem vystřídala již několik a žádný mi nesedl. Kruhy pod očima redukovat nepotřebuju jelikož na ně netrpím,ale mám první slabé vrásky v očním okolí. Měla jsem od ATOk- oční krém neutrální, po nanesení mi oči opuchli jak angorákovi. Pak jsem měla Laroche Posay oční krém,ale po dvou měsícíh mě po něm začali pálit oči, krém od Ryor hrůza, jen při přiblížení krému k očím mi začali slzet, Loreál oční krém neuškodil, ale měla jsem po něm pocit těžkých očí. Vím,že je vnímání krémů individuální,ale i tak bych uvítala nějaké typy.

Na poličce 7 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 1 parfém
Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:

elisen3
Znalkyně 441 příspěvků 09.08.09 15:04

Používám IDEALIST - refinishing eye serum na den a ADVANCED NIGHT REPEIR na noc (někdy i na den), obojí od Estée Lauder. Po zkoušení všeho možného a vyhazování peněz za neúčinné (někdy i oči dráždící) přípravky jsem definitivně zakotvila u výše jmenovaných. Nemohu si je vynachválit.

Na poličce 130 parfémů 23 miniatur 22 odstřiků 48 vzorků V tužebníku 0 parfémů

macska
sv. Parfema z Kecálburgu 3731 příspěvků 09.08.09 18:35

To je další věc, co nepoužívám. Mažu se tím, co mám na zbytek ksichtu (měsíčková lavera a vichy s uv filtrem).

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Maty
Nevyléčitelná závislačka 1434 příspěvků 09.08.09 20:11

Výborný je od Yves Rocher na citlivou pokožku,hned se vstřebává,vůbec nemastí a jakoby rozjasnuje,ten jsem měla několikrát a mám ho moc ráda.Ted to trochu šidím,až si na něj v obchodě vzpomenu,tak zase koupím.

Ted mě zaujal nový oční krém Nivea,taky rozjasnující,nemáte už některá zkušenost?

Na poličce 10 parfémů 1 miniatura 3 odstřiky 111 vzorků V tužebníku 0 parfémů

vixen
sv. Parfema z Kecálburgu 2226 příspěvků 09.08.09 21:46
macska píše:
To je další věc, co nepoužívám. Mažu se tím, co mám na zbytek ksichtu (měsíčková lavera a vichy s uv filtrem).

Mazala bych se taky,ale mám velmi citlivé oči, stačí když si namažu normální krém trochu víc pod oči,tak mi zlsejí a pálí.

Kačaba02
Znalkyně 389 příspěvků 10.08.09 10:43
Maty píše:
Výborný je od Yves Rocher na citlivou pokožku,hned se vstřebává,vůbec nemastí a jakoby rozjasnuje,ten jsem měla několikrát a mám ho moc ráda.Ted to trochu šidím,až si na něj v obchodě vzpomenu,tak zase koupím.Ted mě zaujal nový oční krém Nivea,taky rozjasnující,nemáte už některá zkušenost?

Já mám ten denní rozjasňující Nivea a mažu ho i kolem očí a fakt je,že obsahuje nějaký částečky, a na opálené pleti vypadá moc hezky-namažu, hodím bronzer na líčka a jdu :D V zimě by to asi nevypadalo moc dobře-ale na léto fakt splňuje,co reklama slibuje :D

Na poličce 18 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

marci64
sv. Parfema z Kecálburgu 2255 příspěvků 10.08.09 17:10
vixen píše:
macska píše:
Mazala bych se taky,ale mám velmi citlivé oči, stačí když si namažu normální krém trochu víc pod oči,tak mi zlsejí a pálí.

Mám přesně ten samý problém-takže jakýkoliv krém mažu opatrně. A kolem očí si dávám lehce Vichy oligo 25, ten jediný snesu.

Na poličce 22 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 6 parfémů

vixen
sv. Parfema z Kecálburgu 2226 příspěvků 10.08.09 21:59

Dneska jsem vyfasovala v lékárně vzorky krému eucerin a sebamed tak jsem zvědavá :)

alin
sv. Parfema z Kecálburgu 4176 příspěvků 11.08.09 00:09
macska píše:
:lol: :lol: :lol:

aj ja som momentálne vo fáze, že si pod oči dám bežný denný a nočný krém (teraz je to Clinique superdefence). Hlavne, aby nebol príliš hutný. Aj mňa väčšina krémov na tvári aj na očiach štípe. Tak keď nájdem niečo, čo sadne, …bez problémov aj pod oči.

…neštípal ma napr. Weleda ružový očný krém alebo Juvena Rejuven, Matis z očnej rady (modrej). To je všetko…z ostatného som sa povyhadzovala :(

Na poličce 71 parfémů 7 miniatur 55 odstřiků 194 vzorků V tužebníku 12 parfémů

Amy
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 11.08.09 09:49

Jako na zbytek obličeje mám nejradši oční gel, používám většinou Oriflame, protože to prodávám, ale ani jsem u jiných značek oční gel neviděla, příjemný je oční krém od Lancomu, měla jsem vzorek, ale jestli účinkuje nevím :wink:

Na poličce 7 parfémů 4 miniatury 4 odstřiky 14 vzorků V tužebníku 7 parfémů

manolia
sv. Parfema z Kecálburgu 5227 příspěvků 11.08.09 19:51

Koupila jsem na aukru nějakou kosmetiku a mimo i malé balení Clinique All About Eyes-je výborný, krémogel,mastný,ale přitom lehký a dobře vsakující,jinak tuto drahou kosmetiku až tak nekupuji,ale tento mi opravdu vyhovuje,dopo­ručuji.

Na poličce 14 parfémů 1 miniatura 4 odstřiky 44 vzorků V tužebníku 3 parfémy

vixen
sv. Parfema z Kecálburgu 2226 příspěvků 12.08.09 16:47

Dnes mi kosmetička vychvalovala jeden oční krém až do nebes,tak jsem si ho od ní koupila, teď si v duchu nadávám když vím,že mi každý nesedne,ale tak uvidíme.

Kleaa
Znalkyně 266 příspěvků 12.08.09 17:21

já taky stále hledám.
Mám problém, že většinou na den vůbec nemůžu, protože se mi pak otiskává řasenka a po některých na noc mám ještě víc oteklé oči.
Zmíněný a tolik chválený All About Eyes jsem taky měla a nebyl mi vůbec příjemný. Nevsakoval se a udělaly se mi po něm na té jemné kůži velké svědivé pupínky - vypadalo to jak štípance od komára.
Vyžebrala jsem v parfumérce nějaký od Lancome, v tubičce - RENERGIE MORPHOLIFT EYES, tak jsem zvědavá co to se mnou udělá :shock: :wink:

Také jsem zkoušela od H. Rubinstein Prodigy Extreme, stojí kolem 4300,– prý je na všechno (otoky, vrásky, rozjasnění..) no nevím, co na něm stojí takové peníze, je naprosto tuctový, žádný zázrak se nekonal

Na poličce 56 parfémů 0 miniatur 34 odstřiků 202 vzorků V tužebníku 15 parfémů

Kleaa
Znalkyně 266 příspěvků 12.08.09 17:22

vixien, pak napiš co to bylo a jestli je fakt dobrý

Na poličce 56 parfémů 0 miniatur 34 odstřiků 202 vzorků V tužebníku 15 parfémů

emily
Nevyléčitelná závislačka 1779 příspěvků 12.08.09 17:33
neviem

ja uz pochybujem, ze tie ocne kremy splnia svoj reklamovany ucinok co len z 50%, mam teraz Loreal Derma Genesis- ma take perlove doruzova zafarbenie, ale to je asi vsetko. Pouzivam uz 3 mesiace denne a zazrak sa nekona, mam jemne vrasky okolo oci, najma ked sa smejem vidno, trochu tmave kruhy-na to je Derma Genesis urceny, ale je o nicom.
Celkom sa mi pozdaval Garnier zeleny kremik na oci-mala som vzorku, aspon pekne hydratoval a je ovela lacnejsi, mam vseobecne velmi suchu plet. Teraz sa tiez rozhodujem, ktory krem na oci kupit. rozmyslam este nad novinkou Loreal Triple Active, alebo nieco drahsie?? Inak na zrelsiu plet sa vyborne umiestnila v medzinarodnom teste rada Revitalift.

Na poličce 14 parfémů 0 miniatur 2 odstřiky 116 vzorků V tužebníku 11 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist