Oční krém

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

zavreloj
Nováček 3 příspěvky 14.01.11 22:39
Oční krém

Já si nemůžu poslední dobou vynachválit Expert Lift od Oriflame. Nejdřív jsem se tomu bránila, protože nemám důvěru k tomu, co se nedá koupit i v kamenném obchodě, ale nakonec teda musím chválit. Mám velmi citlivé oči a k tomu všemu jsem měla malinko povislá víčka /jaksi po 30. se to zhoršovalo) hlavně po ránu. Expert Lift používám na noc, ráno používám jiný a byla jsem moc překvapená. Moje oči vypadají suprově, víčka povislá nejsou a co je pro mne nejdůležitější, nepálí mne oči.
Zkoušela jsem i Clinique All About Eyes - děs, oči mě pálili tak, že jsem krém musela umýt, krém od Estée Lauder byl celkem ucházející, ale oči mě malinko pálili taky, takže bych řekla,že v ceně krému to není.

Na poličce 15 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy
Reakce:

janali
Nevyléčitelná závislačka 1537 příspěvků 14.01.11 23:38

mňa v poslednom čase páli skoro všetko, najviac práve taká tá „bio“ kozmetika. takže sa nečudujem, že aj Clinique môže byť prestrelená kúpa. Oriflame by ma takisto nikdy nenapadol, možno vyskúšam.

Inak ja mám na mínusových teplotách problém, že okamžite začnem „plakať“, už na mínus 1 mi tečú krokodílie slzy. Neviem, či to súvisí aj s kozmetikou a šminkami, ktoré používam, alebo sa to tým nedá ovplyvniť? Predtým sa to dalo prežiť, ale túto zimu to bol fakt extrém. Na nula alebo plus jedna je to ok, vtedy si poplačem maximálne doma, ak sa mi krém dostane do oka:-)

Na poličce 21 parfémů 4 miniatury 43 odstřiků 414 vzorků V tužebníku 95 parfémů

Tana1112
sv. Parfema z Kecálburgu 5088 příspěvků 15.01.11 09:55

Už tady toto téma je! viewtopic.php?f=24&t=­18621&p=423921#p423921

Na poličce 11 parfémů 0 miniatur 9 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

zavreloj
Nováček 3 příspěvky 24.01.11 21:18
Tana1112 píše: Už tady toto téma je! viewtopic.php?f=24&t=­18621&p=423921#p423921

Já vím, jenže jsem tu začátečnice a blbě jsem to udělala a tak jsem založila, nechtěně!!, nové téma, omlouvám se.

Na poličce 15 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist