Oční stíny

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Aja
Učednice 153 příspěvků 25.10.08 08:32
Oční stíny

Jaké opravdu kvalitní oční stíny by jste mi prosím poradili? Mám představu ty které Vám oči rozzáří, které dobře drží a nedělají v záhybu víček takové ty hrozné čáry. Díky moc.

Na poličce 13 parfémů 2 miniatury 0 odstřiků 15 vzorků V tužebníku 4 parfémy
Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:

chavah
sv. Parfema z Kecálburgu 5240 příspěvků 25.10.08 08:39

Make up Factory - výhradně ve Fannu, ale jen v některém / v Praze např. na Floře/. Úžasné perle´tové odstíny, velký výběr barev. Nikdy jsem neměla nic lepšího.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Vera
sv. Parfema z Kecálburgu 7600 příspěvků 25.10.08 11:32

Používám stíny Color Trend od Avonu a Luminelle Y.R. Většinou používám tělové barvy nebo světle růžovou, výborné jsou taky Astor a české Gabriella. Myslím, že ve vyšších cenových relacích asi nenarazíš na nekvalitní stíny, ale mně se tyhle osvědčily…
Zato Miss Sporty byly tvrdé a nedalo se s nimi namalovat, a ještě jedny, na jméno si nevzpomenu, ty se zase sypaly a třpytila se mi celá tvář. Nejlepší je zkusit prstíkem, naštěstí to už dneska jde :D

Na poličce 20 parfémů 37 miniatur 2 odstřiky 7 vzorků V tužebníku 1 parfém

radmila.k
Znalkyně 335 příspěvků 25.10.08 11:37

Používám stíny Lancome a Artdeco. Do linek se mi ale časem slijí všechny, proto používám fixátor očních stínů od Artdeco a jsem naprosto spokojená- stíny vydrží celý den a neudělají linky.

Na poličce 6 parfémů 1 miniatura 3 odstřiky 3 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Popelka
sv. Parfema z Kecálburgu 3440 příspěvků 25.10.08 13:09

A kde se dá koupit fixátor očních stínů ArtDeco?? :lol:

Na poličce 49 parfémů 5 miniatur 2 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

janas
sv. Parfema z Kecálburgu 5643 příspěvků 25.10.08 13:17
popelka píše:
A kde se dá koupit fixátor očních stínů ArtDeco?? :lol:

Myslím, že to mají v Marionaud. Měla jsem ho, ale mě nenadchl. Malinká krabička za dost peněz a velice rychle mi vyschnul a ztuhnul,musela jsem ho vyhodit. Jestli je to to, co myslím.
Držící stíny má L'Oréal Resist, podobně to vypadá, jako lesky na rty. Nevýhoda je malá škála barev a poměrně rychle se vypotřebují. Ale drží celý den a nežmolí se do záhybů víčka.

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Vevie
Znalkyně 345 příspěvků 25.10.08 13:46

Já používám Artdeco a EM a z toho co jsem zkoušela, mi tyhle zatím přijdou nejlepší. Zvlášť ty artdeco, když se aplikují na mokro, tak vydrží dlouho - nicméně ne věčně. Kupuju v Douglas (k sehnání je tam i ta báze, ale zatím jsem do ní nešla).

Na poličce 6 parfémů 1 miniatura 7 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 25.10.08 16:03

Fixátor mají v Marionnaud a Douglas. Já mám stínů Artdeco asi 20, jsem šílená, ale jeden čas jsem jim nemohla odolat. Taky pokaždé v parfumérii nejdřív zamířím k nim a pak se jdu kochat vůněmi. V Douglas je mají líp nasvícené, tak tam všechny vypadají líp.

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů

radmila.k
Znalkyně 335 příspěvků 25.10.08 18:01
janas píše:
popelka píše:
A kde se dá koupit fixátor očních stínů ArtDeco?? :lol:
Myslím, že to mají v Marionaud. Měla jsem ho, ale mě nenadchl. Malinká krabička za dost peněz a velice rychle mi vyschnul a ztuhnul,musela jsem ho vyhodit. Jestli je to to, co myslím. .

Je pravda, že balení v kelímku je nepraktické- na víčka stačí jen troška a vyschne to dřív, než se stačí celé balení spotřebovat. Kdyby se prodával v tubě, bylo by to ideální.
Já bych se bez fixátoru už neobešla, každé stíny se mi bez jich za chvilku rozmažou, nebo slijí do linek. Z vyzkoušených se mi Artdeco zdají nejlepší (MaryKay- téměř bez efektu; Lady Racine- kvalita stejná jako v Artdeco, jen kelímek je ještě větší a krém vyschne). Fixátory má myslím i Oriflame, ale nezkoušela jsem.

Popelka
sv. Parfema z Kecálburgu 3440 příspěvků 25.10.08 19:51

To ani nevím že Oriflame taky dělá fixátor, to se hned poptám,jedna holka to nabízí v práci.Díky :lol:

Arome Šárka02
Parfémová maniačka 728 příspěvků 25.10.08 19:54

Používám stíny Clinique. Hodně dlouho vydrží, jsou tuhé a syté, žádný prášeček. Pomalu ubývají a na obličejí drží jako přikované. Přešla jsem na ně teprve nedávno a nemůžu si je vynachválit. Opravdu vydrží celý den naprosto v pohodě.

Na poličce 9 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 7 parfémů

radmila.k
Znalkyně 335 příspěvků 26.10.08 10:08
popelka píše:
To ani nevím že Oriflame taky dělá fixátor, to se hned poptám,jedna holka to nabízí v práci.Díky :lol:

Možná je to tohle: http://www.oriflame.cz/…/catalog/Sku … se&noMenu=

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 26.10.08 10:22

Já teda stíny moc nenosím, ale zkoušela jsem ty Anew od Avonu - vypínací nebo co - a ty fakt vydrží nerozmazané celý den…

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Popelka
sv. Parfema z Kecálburgu 3440 příspěvků 26.10.08 15:28
radmila.k píše:
popelka píše:
Možná je to tohle: http://www.oriflame.cz/…/catalog/Sku … se&noMenu=

Díky poptám se i ta cena je super :lol: jakmile se ochladí tak mi strašně slzí jedno oko, takže když si nalíčím oči, tak než dojedu do práce mám je rozmazané :lol: tak to vyzkouším s tím fixátorem, jestli stíny budou držet lépe :roll:

Dita
Znalkyně 276 příspěvků 22.04.10 12:42
Šárka píše:
Používám stíny Clinique. Hodně dlouho vydrží, jsou tuhé a syté, žádný prášeček. Pomalu ubývají a na obličejí drží jako přikované. Přešla jsem na ně teprve nedávno a nemůžu si je vynachválit. Opravdu vydrží celý den naprosto v pohodě.

Včera jsem byla v Sephoře a dívala se právě na dekorativku Clinique. Zaujaly mě oční stíny, že neobsahovaly parabeny. Ale měly už jen dva odstíny těch duo stínů. Jaké máš stíny, prosím? Řasenky parabeny obsahovaly, ale třeba tvářenky už ne. Zaujala mě tvářenka Quick Blush. Je přímo se zabudovaným štětcem. Jen nevím, jak by se ten štětec čistil, když je tam na pevno? Nemáte s tím někdo zkušenost? :)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist