Oční stíny pro přirozené líčení

Fotoalbum tématu (18) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Marianna
sv. Parfema z Kecálburgu 4047 příspěvků 15.06.09 12:55
Oční stíny pro přirozené líčení

Holky, poraďte mi prosím značku a odstín očních stínů pro přirozené (tzv. nude) líčení. Mám zelenohnědé oči, spíš tmavé, jsem běloba obecná a hlavně - moje nenalíčená víčka mají tak blbou růžovou barvu, že vypadám jako ubrečená.

Používám hlavně šedé a zelené stíny, ale už dlouho hledám něco béžového, hnědého, sv. růžového … prostě něco, co se hodí ke všemu, oči to rozzáří, zvětší a přitom nevypadám zmalovaně nebo tvrdě, jako když to přeženu s šedou barvou.

A prosím, hlavně bez třpytek! Ty bytostně nesnáším, rozlezou se mi všude po obličeji a lesknu se jak psí ***** :?

Na poličce 10 parfémů 0 miniatur 2 odstřiky 1 vzorek V tužebníku 5 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 16 Další »
Reakce:

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 15.06.09 13:13

Marianno, nevím, jestli Tě potěším, cena není úplně nejhezčí, ale ty stíny jsou fakt úžasné:

http://www.yinyang.cz/…schka/dekora … ollection/

Jinak levnější varianta jsou stíny od Avonu, barvy skoro totožné, akorát teď bohužel nevím přesný název a řadu. Ale zkusím zapátrat. Sama je používám (mám jasně zelené oči) a ty stíny jsou fakt pěkné, přirozené, matné a nemažou se.

Tak už jsem to našla. Jsou to oční stíny Quattro - Sueded Nudes (ty čtvrté odshora).

http://www.krasa.cz/…iny-quatro-t … -x–g.html

Na poličce 7 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 59 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Marianna
sv. Parfema z Kecálburgu 4047 příspěvků 15.06.09 13:29

Klubko , doufala jsem, že právě ty se zapojíš do diskuze o stínech. :D Vím, žes tu někde psala, že máš ráda nenápadné líčení a stínování očí je tvoje hobby. Díky za odpověď.

Ten Hauschka vypadá velmi dobře. Cena tedy tolik ne, ale pokud mi něco opravdu vyhovuje, neváhám si připlatit. Co prašulí už jsem nacpala do stínů po padesátikorunách nebo stovkách, abych je pak vzápětí vyhodila nebo podarovala okolí! Radši budu mít jedny nebo dvoje, co budu opravdu používat. Ty z Avonu mi připadají, že jsou trošku do cihlova nebo rezava a to je právě ten hnědý odstín, který mít nemůžu. Vypadám pak jako po týdnu vytrvalého pláče. Ty je máš? Jaké jsou ve skutečnosti?

Vím, kde v Plzni vedou značku Dr. Hauschka, půjdu to tam omrknout naživo.

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 15.06.09 13:38

Na tom obrázku to docela zkresluje, ty stíny jsou opravdu přírodně hnědé, s výjimkou jednoho odstínu - ten druhý zleva, ten je takový béžový, ale jde opravdu trochu do cihlova, taky ho vůbec nepoužívám :) Ale ten Hauschka je lepší, barvy jsou víc neutrální, kouřovější. Ten nejtmavší odstín je hodně tmavě hnědý, skoro do černa. Jestli budeš mít možnost si je vyzkoušet, určitě to udělej, nemusí ti vyhovovat a to by pak byla škoda peněz.

Amy
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 15.06.09 13:39

Klubko, hobby jo? Prosím Tě, to by mě zajímalo, jak si hezky nalíčit oči stínem, já to moc neumím. Bojím se, že budu vypadat moc výrazně i když zrovna oči jsou to, kde bych měla přitlačit, ale jemně

Na poličce 7 parfémů 4 miniatury 4 odstřiky 14 vzorků V tužebníku 7 parfémů

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 15.06.09 13:43

Amy, to je jen o cviku, nejdřív je potřeba si s tím vyhrát, pak už to jde automaticky, jako se vším. Ale možná jen pár pravidel, kterými se řídím:
1. Používám zásadně štětce, nikdy aplikátory.
2. Pod obočí vždy nanáším světlý stín (nejlépe bílý), krásně rozjasní oči. Ten jediný roztírám prstem až na závěr.
3. Jeden odstín nestačí, vždy používám minimálně dva, nejlépe tři.
4. Na víčko patří odstín světlejší, nad víčko na vnější stranu pak tmavší.
5. Nepřehánět to! Oko má být vystínované, ne zmalované jako kraslice :lol: Okolí by správně nemělo poznat, že jsi nějak výrazně namalovaná.

Marianna
sv. Parfema z Kecálburgu 4047 příspěvků 15.06.09 13:47
Amy píše:
Klubko, hobby jo? Prosím Tě, to by mě zajímalo, jak si hezky nalíčit oči stínem, já to moc neumím. Bojím se, že budu vypadat moc výrazně i když zrovna oči jsou to, kde bych měla přitlačit, ale jemně

No vážně. :lol: Hele, tady je důkaz: http://www.arome.cz/…iewtopic.php … c&start=30

A připojuji se k prosbě, taky by mě zajímalo jak na to, pěkně krok za krokem. Takové ty manuály v časopisech mi tedy moc nepomohly. :?

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 15.06.09 13:51

Já bych hrozně ráda poradila, ale obávám se, že by to byly rady jako z těch časopisů :lol: Chce to fakt zkoušet a trénovat ruku, to je všechno.

Marianna
sv. Parfema z Kecálburgu 4047 příspěvků 15.06.09 13:53

Tak než jsem to dopsala, manuál je tu. :D Nevím, jestli nejsem moc drzá, ale co sem dát foto výsledku? Takové pěkně vystínované zavřené oko na jedné fotce, abysme to mohli (nebo spíš mohl y ) doma obkreslit, a na druhé fotce krásné oko otevřené.

To je úkol, co? :roll:

Amy
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 15.06.09 13:55

Já viděla jen štětec na rty, ale jak vypadá štětec na oční stíny nevím, nebo je to jedno jaký použiju? Já se právě moc líčit neumím a přitom bych se měla malovat často, mám oči úplně světlé, šedomodré, nevýrazné

Na poličce 7 parfémů 4 miniatury 4 odstřiky 14 vzorků V tužebníku 7 parfémů

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 15.06.09 14:00

Amy , chce to fakt dobrý štětec, aby byly jemné ty štětinky, to chce vyzkoušet hmatem. Já mám sadu od tady tak nenáviděné Artistry, je super. Mám i štěteček na pusu. Ale určitě seženeš dobré štětce třeba v parfumerkách.
Marianno , s tím okem, to není špatný nápad. Zkusím to zrealizovat :wink:

dracatko
Nevyléčitelná závislačka 1365 příspěvků 15.06.09 14:04

Já jsem moc spokojená s paletkou od Bourjois Petit Guide de Style, s hnědou a béžovou, na přirozené líčení dokonalé a ne moc drahé.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Marianna
sv. Parfema z Kecálburgu 4047 příspěvků 15.06.09 14:05

Klubko už se těším … :banana: :banana:  :banana:

Amy já mám štětečky z DM drogerie. Není to sice žádný zázrak, ale jsou jemné. Dřív jsem měla takový šílený dráťáky, z těma to bylo akorát na vypíchnutí oka. Určitě dobrý budou z everyday minerals a taky v Sephoře mají výběr. Z EM mám malý kabuki štětec na make-up a to je tedy báseň!!!

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 15.06.09 14:07

Dracatko , tak po tom se podívám, zjistila jsem, že od Bourjois mi vyhovuje hodně produktů, stíny by mohly taky :wink:

dracatko
Nevyléčitelná závislačka 1365 příspěvků 15.06.09 14:15

Klubko, já jsem právě malý Bourjois maniak, vyhovuje mi od nich všecko co si koupím :-) Co koukám na krabičku tak ten odstín je 17 golden glamour (nevím proč, zlatou tam nějak nevidím)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 16 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist