Od lásky k nenávisti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 14.09.08 20:07
Od lásky k nenávisti

Celkem často se stává, že vůně, která nám na první počich nic neřekne, nebo nám dokonce zvedá žaludek, nás později osloví a postupem času na ni nedáme dopustit. Už se vám to ale stalo opačně? Že jste jednoho dne přičichly ke své stálici a udělalo se vám špatně? Teď do toho nezahrnuji těhulky :) Mně nedávno došel milovaný Hypnotic, zakoupila jsem nový flakón a po pár dnech se mi z něj začalo dělat nevolno. Nechápu to, nosila jsem ho snad nejraději, byl to můj miláček, hladil mě a objímal jak v teplých, tak studených dnech. A najednou takový zvrat :( Přitom ho stále vnímám jako mimořádně krásnou a originální vůni, jen ho nemůžu nosit. Máte některá podobnou zkušenost?

Na poličce 7 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 59 vzorků V tužebníku 4 parfémy
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Barbarra
sv. Parfema z Kecálburgu 6027 příspěvků 14.09.08 20:13

Několik takových zkušeností. Naposledy se mi zprotivila Chance:(

Na poličce 58 parfémů 69 miniatur 7 odstřiků 317 vzorků V tužebníku 22 parfémů

zdensy
sv. Parfema z Kecálburgu 4737 příspěvků 14.09.08 20:28

Měla jsem to s Chance úplně stejně, po nastříknutí krása, po rozvonění nedobrý pocit ušmudlanosti, její základ mi byl hodně nepříjemný, dala jsem ji loni na podzim pryč. Nahradila mi ji Chance Eau Fraiche, to je trochu lepší, ale stejně ji skoro vůbec nepoužívám. Obávám se, že nastupuje i Kenzo Flower, co mám v ikonce, a to jsem tady o ní na jaře tak básnila. Snad je to tím, že bylo léto a nemohla jsem ji nosit, ještě jí dám šanci, až bude kolem nuly.

Na poličce 30 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 6 parfémů

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 14.09.08 20:32

S Kenzo Flower jsem to měla podobně, ale tam to nebyla taková láska. Věděla jsem, že na ni musím mít náladu a že mi nesedne vždycky. S Hypnoticem to byla vážná známost, nic, co bych odkládala a nosila občas.

zdensy
sv. Parfema z Kecálburgu 4737 příspěvků 14.09.08 20:40

Tak vážnou známost mám s C.H.212 už skoro deset let a trvá, v létě v zimě :)

Na poličce 30 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 6 parfémů

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 14.09.08 20:45

Mně se to stalo s Addictem, Alienem a Innocence - ale to bylo po porodu…Nejsi těhotná ?! 8)

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 14.09.08 20:51

Kerze, nejsem, fakt ne :) To by byla setsakra náhoda :D No, mrzí mě to, už jsem prostřídala spoustu vůniček, které mě rychle chytly a ještě rychleji opustily. Tam, kde všechno zklamalo, vždycky nastoupil Hypnotic. Nikdy jsem nechápala, že v něm někdo může cítit dezinfekci, lékárnu, nemocnici (spousta mých kamarádek), pro mě to vždy byla krásná vanilka s mandlemi a spoustou dalších akordů, které se mi vyloženě trefovaly do vkusu. A najednou obraceč žaludku. Ale nezoufám, věřím, že se k němu určitě vrátím :)

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 14.09.08 22:44

Jinak jsem po dlouhé době vytáhla Angel, který je taky jedním z mých favoritů a… ouha… stejně tak JPG Classique… Mám náladu tak jedině na nějakou hezkou květinovku (ale žádnou řídkou ovocenku, to bych taky nesnesla :)). Napadá mě jedině, že mi ty syté orientálky přestávají dělat dobře.

Vera
sv. Parfema z Kecálburgu 7600 příspěvků 14.09.08 23:01

Klubko: a zkoušela si Murmure, ta je květinová…dnes jsem ji zkoušela a opravdu jsou to bílé květy ani ten cedr v ní není nějak cítit.

Na poličce 20 parfémů 37 miniatur 2 odstřiky 7 vzorků V tužebníku 1 parfém

Popelka
sv. Parfema z Kecálburgu 3440 příspěvků 15.09.08 07:08

Jo, jo, to se mi taky stává. Hlavně u Addictu, ten jsem úplně zbožňovala a teď ho na sobě nemohu ani cítit.Něco mi v něm vadilo tak silně, že musel z domu.Další byl Shalimar, ten když mi přišel tak jsem z něho moc nadšená nebyla.Po čase jsem ho vyndala ze dna šuplíku a ejhle úžasná vůně na kterou dnes nedám dopustit.Možná je to ročním obdobím, nebo naše kůže stávkuje, nebo pokaždé člověk vnímá vůně jinak.No zkrátka chce to vydržet!!!!!!!!

Na poličce 49 parfémů 5 miniatur 2 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Irena
sv. Parfema z Kecálburgu 2493 příspěvků 15.09.08 07:57

Mám to podobně. Prakticky vždycky, když se nadchnu pro nějakou vůni, po čase ji odkládám, protože už ji prostě „nemůžu“. Nemůžu říct, že by mi obracela žaludek, ale nějak se jí přesytím. A tenhle pocit zdá se nepomíjí. Když si v parfumerii přičichnu k vůním, které jsem nadšeně a dlouhodobě nosila, řeknu si: Hmmm, pěkná, ale už bych ji znovu nechtěla. Říkala jsem si, jestli to není tím, že mám tak malinkatou poličku, a tudíž nosím maximálně pět vůní najednou (ve skutečnosti spíš dvě). Ale s tím asi nic nenadělám. Když jsem měla na polici 15 flakónu, stejně jsem nosila pořád ty dvě tři.

Na poličce 28 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 17 parfémů

Popelka
sv. Parfema z Kecálburgu 3440 příspěvků 15.09.08 08:01

To je fakt, mám to taky tak. Čím víc jich mám, tím míň jich používám.Většinou střídám tak 5 vůní, občas vytáhnu jinou na jeden den a zase skončí v šuplíku, a tak to jde stále dokola.Kdybych měla dvě, tak asi takovýhle problém nemám :oops: :oops:

Na poličce 49 parfémů 5 miniatur 2 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Mirka V.
Parfémová maniačka 853 příspěvků 15.09.08 09:30
klubko píše:
Jinak jsem po dlouhé době vytáhla Angel, který je taky jedním z mých favoritů a… ouha… stejně tak JPG Classique… Mám náladu tak jedině na nějakou hezkou květinovku (ale žádnou řídkou ovocenku, to bych taky nesnesla :)). Napadá mě jedině, že mi ty syté orientálky přestávají dělat dobře.

klubko,nezoufej ,jsem na tom úplně stejně.Třeba je to tím,že se nám ty sladší víc líbí do tepla nebo co.Já to mám s Kenzo Flower,tu jsem zbožňovala,měla jsem od tebe odstřik a koupila větší balení a už ji nesnesu :shock:

Ultraviolet se mi přestává taky líbit a to byla moje nej :cry:

Momentálně se těším na Murmure,to je květinovka a nejvíc oblíbenou mám 5 th Avenue :wink:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Arome Šárka02
Parfémová maniačka 728 příspěvků 15.09.08 12:40
Irena píše:
Mám to podobně. Prakticky vždycky, když se nadchnu pro nějakou vůni, po čase ji odkládám, protože už ji prostě „nemůžu“. Nemůžu říct, že by mi obracela žaludek, ale nějak se jí přesytím. A tenhle pocit zdá se nepomíjí. Když si v parfumerii přičichnu k vůním, které jsem nadšeně a dlouhodobě nosila, řeknu si: Hmmm, pěkná, ale už bych ji znovu nechtěla. Říkala jsem si, jestli to není tím, že mám tak malinkatou poličku, a tudíž nosím maximálně pět vůní najednou (ve skutečnosti spíš dvě). Ale s tím asi nic nenadělám. Když jsem měla na polici 15 flakónu, stejně jsem nosila pořád ty dvě tři.

U mne to je naopak. Když si v kamence čichnu k některé vůni, kterou jsem kdysi nosila, objeví se déj

Na poličce 9 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Mirka V.
Parfémová maniačka 853 příspěvků 15.09.08 12:48

:lol: :lol: Šárko,ne ,to víš,že nejsi :lol: :lol:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist