Ode à la Joie - podobná vůně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

gardena
Nováček 5 příspěvků 21.10.12 15:14
Ode à la Joie - podobná vůně

Ahoj všem! Jsem tady nová a rozhodla jsem se poradit se s vámi ohledně vůně Ode à la Joie od Yves Rocher - jsem do ní zblázněná už dlouho, ale naneštěstí pro mě jí přestaly vyrábět :( Co teď? Neznáte někdo podobnou vůni? Díky moc za případné tipy!

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

74SLena
Nevyléčitelná závislačka 1717 příspěvků 21.10.12 15:47

Jestli to je ta žlutá, tak tu jsem kdysi měla a byla jí dost podobná nějaká levná v Rossmanovi. Jsou to nějaké jejich vůně červená, modrá a žlutá (nebo žlutozelená) za 150,– Kč nebo malá 15ml kabelková za 49,– Kč tuším. Tak ta žlutá jí byla podobná tak, až mě to tenkrát docela udivilo. Byla taková svěží, bazalkovo-citrusová na leto moc příjemná. jinak mě nic jiného nenapadá

Na poličce 85 parfémů 11 miniatur 28 odstřiků 39 vzorků V tužebníku 1 parfém

gardena
Nováček 5 příspěvků 21.10.12 15:51

Ano, ta žlutá. Rossmann - fakt? Tak to je super, díky moc - vyzkouším, snad jí ještě mají!

gardena
Nováček 5 příspěvků 26.10.12 18:32

Tak Rossmann vyzkoušen (řada Helene D´Arcy či co - přesně jak píšete - červená, modrá a žlutozelená) a bohužel je to jiná vůně :( - tedy aspoň pro můj nos :)
Takže pátrám dál…
Nevěděl byste někdo?

Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist