ODÉR - Pasáž Černá Růže Praha

Chandler 27.08.16 14:34

ODÉR - Pasáž Černá Růže Praha

Dnes jsem strávil velmi příjemnou hodinku zkoušením parfémů v nově otevřené parfumerii s niche značkami. Majitel je velmi vstřícný a ochotný.

Nabízí zde následující značky:

Ormonde Jayne
EIGHT & BOB
Humiecki & Graef
ZEROMOLECOLE
Morph
Nishane

Kosmetika Argente
Na cestě je značka Kerosene a další.

Hodně dobrý dojem jsem měl z:

Ormonde Jayne Iris Noir
Eight & Bob for men
Nishane Spice Bazar
Morph (Kolonaki, Axum, Montmartre)

Hodně originální mi přišla především celá řada značky Morph.

http://www.oder.cz/

Reklama

MagnolieS 27.08.16 18:13

@Chandler Dobrý nápad, založit jim vlákno :palec: také se tam chystám na průzkum.

Chandler 27.08.16 19:32

Taky mi to přišlo na místě. :mavam:

Červánek 28.08.16 13:49

@Chandler to jsou samé dobré zprávy, v Černé Růži je ještě další italský obchod na niche značky - nebo se tvoří.

Mám samozřejmě radost, :dance: ale zároveň cítím velké nebezpečí pro mou kartu.

a vznikají další a další možnosti :mavam: (i v INGREDIENTS pro nás, co nejsme z Prahy)

Chandler 28.08.16 15:48

No karta je samozřejmě ve velkém nebezpečí. :mrgreen: :mavam:

Tu italskou novou parfumerii, co zatím nemá vlastní vchod, jsem zatím neprozkoumal. Zaznamenal jsem tam značku Profumi Del Forte. Tedy pokud se nemýlím.

domenica 28.08.16 16:51

@Chandler
Nemýlíš. 8) Kromě toho jsou zde značky Profumi del Forte také Angela Ciampagna, Mendittorosa, Maria Candida Gentile a brzy Claudia Scatolini. (viz článek: http://guerlinade.cz/…u-rozvonela/)

Tyhle dva obchody - Odér funguje už od konce června, Profumeria italiana od konce července - jsou hodně příjemným letním překvapením. Tak snad se jim dobře povede a stanou se trvalou součástí pražské parfémové mapy.

Červánek 28.08.16 17:56

@domenica Moniko, děkuji opět za doplnění pražské parfémové mapy s cennými informacemi. :palec: Podle Tvých živých fotek, Černá růže prokoukla a zbarevněla ;)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama

TOPlist